صفحه 169 از 183 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    1) این داستان گپ رزومه که طرف مثلا از سفارت بهش ایمیل میزنند گپ رزومه داشتی چی هست؟ مگر این رو دقیق مشخص نمیکنند... به روز میشه دقیق همرو دراورد... من که دراوردم هیچ گپی هم نموند!!! منظور اینه که طرف کامل توضیح نداده چه کار میکرده و افیسر سوال داره؟ و سفارت سوال براش پیش میاد؟ یا کلا یادش رفته تاریخ را ذکر کنه؟

2) در مورد مقالاتی که چاپ کردیم باید یکی یکی همرو توضیح بدیم چی بوده و ما نقشمون چی بوده؟ یا فقط همون لیست مقالات بیاد توی رزومه کافی هست؟

3) رزومه و sop را باید اخرش امضا کنیم و تاریخ بزنیم؟

4) تا حالا کسی را به خاطر اینکه از سفارت حوزه شنگن رد شده درخواستش را رد کرده استرالیا؟ من فقط نگران این موضوع هستم... کار حساس نداشتم تو رزومم و فقط همین یک مورد نگرانم میکنه...
    دوستانی که تجربه دارند اطلاع رسانی کنند...

به نظر خودم نباید ربطی داشته باشه.. چون حوزه شنگن مثل استرالیا چک امنیتی ند اره رو پروژه و بعد از جک کردن اگر ببینند موضوع خطر ناک هست رد میکنند... به نظر من کاملا عادی هست چون خود استرالیا هم رد میکنه موضوع خطرناک را قبل از اینکه طرف حتی بورس بشه که کارش خیلی منطقی و درست هست که پول زیادی پشت دست ادم نمیزاره برای ویزا...

نظر شما چیه؟
    1- منظور این هست که متقاضی در مورد یه سری بازه های زمانی در طول زندگیش هیچ توضیحی نداده. مثلا ننوشته که بعد از فارغ التحصیلی تا رفتن به سربازی (که مثلا چند ماه طول کشیده) چه کار میکرده.

2- خیر نیازی به توضیح نیست و همون فهرست (گزیده ای از) مقاله ها کفایت میکنه.

3- فکر نمیکنم اهمیتی داشته باشه که این کار رو بکنین یا نه.

4- تا جایی که من دیدم تجربه های دوستان تو این موضوع نتایج متناقضی داشته. بعضیا بدون هیچ مشکلی و به سرعت ویزاشون اومده و بعضی ها هم روند ویزاشون طولانی شده. بنابراین نمیشه نتیجه گیری خاصی کرد.

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

از دوستان گرامي ممنون ميشم كسي من رو راهنمايي كنه. موندم واسه اين مشكل سربازي چه اقدامي كنم.
    با تشكر

دوست عزيز، يعني من بايد بيخيال دكتراي اينجام بشم (سال سوم هستم) و حدودا 20 ميليون جريمه بدم بعدش شايد نظام وظيفه معافيت تحصيلي من رو اوكي كنه. بر فرض اينكه معافيت تحصيلي به من بدنو بعدا ويزام ريجكت بشه كه از همه جا موندم خب.
    من تمام صفحات اينجارو خوندم و اشاره كمي به اين موضوع شده بود وگرنه سوال نميپرسيدم.
    گفتم شايد كسي تجربه مشابه داشته كه فاعدتا هم همينجور بايد باشه. مطمئنا كسايي بودن اينجا كه سربازي داشتن و دانشجو دكتري بودن مثل من، آيا قيد دكتري رو زدن و معافيت تحصيلي گرفتن؟
    مطمئنا بايد راه ديگه اي باشه وقتي ماها مجبوريم با صدتا مدرك كه بعضا هم الكي هستند به اونا بايد ثابت كنيم مواردي رو.

بله من افر رو ٢٨ اكتبر دريافت كردم، من اشكالرشيپ هاي IPRS O APA گرفتم والا من نامه رو امضا و اكسپت كردم فرستادم بعدش گفتن بايد هاردكپي مداركه ليسانس و ارشدت رو بفرستي بعد دريافت اونا برات coe صادر ميشه. فعلا كه چيزي نيومده

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تعجبه اخه معمولا هارد کپی را میگن با خودت بیار وقتی اومدی!! اینترناشنال افیس ایمیل خاصی داره؟ من ایمیل زدم افر ادمیشن را ندادید هنوز هیچ جوابی ندادن...
    پوشش بیمه را برای شما تا چند ماه زده بود توی بورست؟ طول دوره را زده 3 سال و حداکثر 3.5 سال درسته؟
    نمره ایلتس شما چند بود؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    بله من افر رو ٢٨ اكتبر دريافت كردم، من اشكالرشيپ هاي IPRS O APA گرفتم والا من نامه رو امضا و اكسپت كردم فرستادم بعدش گفتن بايد هاردكپي مداركه ليسانس و ارشدت رو بفرستي بعد دريافت اونا برات coe صادر ميشه. فعلا كه چيزي نيومده

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    دوست عزيز، يعني من بايد بيخيال دكتراي اينجام بشم (سال سوم هستم) و حدودا 20 ميليون جريمه بدم بعدش شايد نظام وظيفه معافيت تحصيلي من رو اوكي كنه. بر فرض اينكه معافيت تحصيلي به من بدنو بعدا ويزام ريجكت بشه كه از همه جا موندم خب.
    من تمام صفحات اينجارو خوندم و اشاره كمي به اين موضوع شده بود وگرنه سوال نميپرسيدم.
    گفتم شايد كسي تجربه مشابه داشته كه فاعدتا هم همينجور بايد باشه. مطمئنا كسايي بودن اينجا كه سربازي داشتن و دانشجو دكتري بودن مثل من، آيا قيد دكتري رو زدن و معافيت تحصيلي گرفتن؟
    مطمئنا بايد راه ديگه اي باشه وقتي ماها مجبوريم با صدتا مدرك كه بعضا هم الكي هستند به اونا بايد ثابت كنيم مواردي رو.
    سلام دوست عزیز،

من متوجه ی 20 میلیون جریمه نمیشم!
    تا اونجا که من میدونم شما تا زمانی که از پروپوزالتون دفاع نکرده باشید می تونید انصراف بدید و هزینه ای نداره .
    اگر هم از پروپوزال دفاع کرده باشید مشکل چیز دیگه ایه. مشکل اینه که نظام وظیفه دیگه بتون معافیت تحصیلی برای دکترا نمیده!
    طبق قانون شما در هر مقطع فقط یکبار میتونید معافیت تحصیلی بگیرید.
    با این حال مشکله شما فراتر از ویزاست. بر فرض محال که بدون مشخص کردن وضعیت نظام وظیفه ویزا گرفتید چطوری میخواید از کشور خارج شید وقتی براتون معافیت تحصیلی صادر نمیشه؟
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من برام هنوز سوال هست که پاسپورت جزو مدارک فارسی به حساب میاد و باید ترجمه رسمی بشه توسط وزارت خارجه و دادگستری هم مهر بشه یا نه؟ پاسپورت پدر مادرم را دادم اما مال خودم را ندادم هنوز...

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام دوستان،

یه سری ابهامات در مورد بیمه داشتم. قبلا بچه ها بعضی هاشو پرسیده بودن اما جوابه قانع کننده ای در یافت نکردم.

1.برای ویزای همراه اگر دونفر بخوان با هم برای ویزا اقدام کنند، بیمه حتما و اکیدا باید به صورت کاپل باشه و یا به صورت دو تا سینگل هم قابل قبوله؟

2. اگر فرض کنیم که حتما باید کاپل باشه در صورتیکه دانشگاه تو اسکالرشیپش هزینه ی بیمه ی اپلیکنته اصلی و پوشش بده و بعد اپلیکنته اصلی بخواد اون بیمه رو کنسل کنه و به صورت کاپل بگیره آیا فقط باید هزینه ی مابه تفاوت بیمه سینگل و کاپل و بده یا نه کل هزینه به عهده ی خودشه؟ در صورتیکه بخواد از شرکتی غیر از اونی که با دانشگاه قرارداد داره بیمه بگیره چی میشه؟

3. اخر اینکه این بیمه ی OSHC باید شرایط و جزبیات خاصی داشته باشه تا مورده قبول باشه. مثلاً تو این لینک که مربوط به بیمه ی bupa است تنظیمات و میشه جوری تغییر داد (سمت چپ صفحه) که بیمه به هفته ای 7.7 دلار برای یه زوج کاهش پیدا کنه که برای 4.5 سال میشه حدودا 1800 دلار. مشخصا این بیمه به هیچ دردی نمیخوره اما برای کسی که الان تو مضیقه ی مالیه آپشن خوبیه. بعدا میشه ارتقاش داد.

فک می کنم اینا سوالای خیلی ها باشه. اگه دوستان تجربیاتشونو بیان کنن ممنون میشم.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

منم در مورد بیمه ارزون سوال دارم... ارزون ترین بیمه ای که خریدید دوستان و سفارت ایرادی نگرفته بهش چی بود؟ و چند ماه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

یه سری ابهامات در مورد بیمه داشتم. قبلا بچه ها بعضی هاشو پرسیده بودن اما جوابه قانع کننده ای در یافت نکردم.

1.برای ویزای همراه اگر دونفر بخوان با هم برای ویزا اقدام کنند، بیمه حتما و اکیدا باید به صورت کاپل باشه و یا به صورت دو تا سینگل هم قابل قبوله؟

2. اگر فرض کنیم که حتما باید کاپل باشه در صورتیکه دانشگاه تو اسکالرشیپش هزینه ی بیمه ی اپلیکنته اصلی و پوشش بده و بعد اپلیکنته اصلی بخواد اون بیمه رو کنسل کنه و به صورت کاپل بگیره آیا فقط باید هزینه ی مابه تفاوت بیمه سینگل و کاپل و بده یا نه کل هزینه به عهده ی خودشه؟ در صورتیکه بخواد از شرکتی غیر از اونی که با دانشگاه قرارداد داره بیمه بگیره چی میشه؟

3. اخر اینکه این بیمه ی OSHC باید شرایط و جزبیات خاصی داشته باشه تا مورده قبول باشه. مثلاً تو این لینک که مربوط به بیمه ی bupa است تنظیمات و میشه جوری تغییر داد (سمت چپ صفحه) که بیمه به هفته ای 7.7 دلار برای یه زوج کاهش پیدا کنه که برای 4.5 سال میشه حدودا 1800 دلار. مشخصا این بیمه به هیچ دردی نمیخوره اما برای کسی که الان تو مضیقه ی مالیه آپشن خوبیه. بعدا میشه ارتقاش داد.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

1- تا جایی که من میدونم، چیزی که برای سفارت مهمه اینه که شما بیمه داشته باشین، دیگه single یا couple بودنش به خودتون مربوطه.

2- به احتمال زیاد باید مابه التفاوت هزینه بیمه single و couple رو بدین. اما بازم باید این مساله رو از خود دانشگاه بپرسین.

3- این لینکی که گذاشتین ارتباطی با بیمه OSHC نداره. بیمه oshc شرکت bupa رو اینجا میتونین ببینین.

قیمت های شرکت های مختلف بیمه که oshc ارائه میکنن رو میتونین اینجا مقایسه کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)