صفحه 10 از 245 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام. ویزای من هم گرنت شد. اصلا فکرش رو هم نمی کردم که اینقدر زود بیاد.
    تاریخ ارسال مدارک به عمان : 30 دسامبر 2012
    تاریخ درخواست CV، پروپوزال و مدیکال: 14 زانویه 2013
    تاریخ گرنت شدن ویزا: 29 ژانویه 2013

فقط یه سوال: من تاریخ شروع ترم رو از 1 فبریه به 1 آگوست دیفر کردم و COE جدید صادر کردن. باید به سفارت این موضوع رو اعلام کنم یا مهم نیست؟؟

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط aahhmmaadd نمایش پست ها
    سلام. ویزای من هم گرنت شد. اصلا فکرش رو هم نمی کردم که اینقدر زود بیاد.
    تاریخ ارسال مدارک به عمان : 30 دسامبر 2012
    تاریخ درخواست CV، پروپوزال و مدیکال: 14 زانویه 2013
    تاریخ گرنت شدن ویزا: 29 ژانویه 2013

فقط یه سوال: من تاریخ شروع ترم رو از 1 فبریه به 1 آگوست دیفر کردم و COE جدید صادر کردن. باید به سفارت این موضوع رو اعلام کنم یا مهم نیست؟؟
    تبریک میگم احمد جان، ایشالا موفق باشی
    گفتم یه خورده صبر کن شاید فرجی بشه.
    فکر کنم بهتره اول به دانشگاه اطلاع بدهی که ویزات گرنت شده شاید یه راهی داشته باشه که تاریخ 1فوریه با همون پنج روز تاخیر بری یا CoE جدید با تاخیر یکی دو هفته دیرتر بدهند!
    حتما اول با دانشگاه مشورت کن.
    موفق باشی و به امید دیدار
    سابکلاس573،لاج 25 سپتامبر 2012با مراجعه حضوری، دریافت شماره پرونده از اردن یک اکتبر ،درخواست انجام معاینه پزشکی و CoE و OSH هفت اکتبر
    ارسال CoE و OSHC پانزده اکتبر ، 24 اکتبر گرنت ویزا ، 29 اکتبر دریافت ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط aahhmmaadd نمایش پست ها
    سلام. ویزای من هم گرنت شد. اصلا فکرش رو هم نمی کردم که اینقدر زود بیاد. تاریخ ارسال مدارک به عمان : 30 دسامبر 2012 تاریخ درخواست CV، پروپوزال و مدیکال: 14 زانویه 2013 تاریخ گرنت شدن ویزا: 29 ژانویه 2013 فقط یه سوال: من تاریخ شروع ترم رو از 1 فبریه به 1 آگوست دیفر کردم و COE جدید صادر کردن. باید به سفارت این موضوع رو اعلام کنم یا مهم نیست؟؟
    تبریک فراوان می شه لطفا بگید چه تاریخی مدیکال رو انجام دادید و اینکه آیا خودتون پیگیری کردید که نتایجش به اردن رسیده یا نه؟ کلا برای مدیکال رسید دریافت کردید یا نه؟ موفق باشید
    سابكلاس 574. دلیوری مدارک در اردن: 30 دسامبر. دریافت شماره پرونده: 14 ژانويه. درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 15 ژانویه. انجام آزمايشات مديكال: 20 ژانويه. ارسال مديكال از تهران به اردن: 31 ژانويه. گرنت ويزا 27 فوريه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    تبریک فراوان می شه لطفا بگید چه تاریخی مدیکال رو انجام دادید و اینکه آیا خودتون پیگیری کردید که نتایجش به اردن رسیده یا نه؟ کلا برای مدیکال رسید دریافت کردید یا نه؟ موفق باشید
    من 19 ژانویه مدیکال رو انجام دادم و پیگیری نکردم پرونده مدیکال رو. ایمیلی هم در این رابطه دریافت نکردم، که مثلا بگن رسیده یا همچین چیزی. مرسی از تبریکتون، امیدوارم واسه شما هم هر چه زودتر گرنت بشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    بچه ها امروز ویزای من هم گرنت شد .خیلی از همه کسایی که منو راهنمایی کردن متشکرم .ایشالا ویزای همه زودتر بیاد .
    لاج پرونده در تهران :20 دسامبر
    در یافت فایل نامبر :3 زوئن
    درخواست مدیکال و cv : 6 ژوئن
    در خواست جزییات :23 ژو ئن
    گرنت ویزا :30 ژوئن
    ساب کلاس :574
    رشته: مکانیک
    دانشگاه :UTS
    خیلی مخلصیم

فقط یک نکته اگه مدیکالتون بفرستین اردن زودتر ویزاتون میاد .

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    به قسمت ویزای سفارت تو تهران زنگ زدید برای پیگیری دلیوری مدیکال؟ با فرد خاصی باید صحبت کرد یا باید ایمیلی پیگیری کرد؟ فایل نامبر باید بهشون داد یا با اسم و فامیل قابل پیگیریه ؟

من هنوز یک سئوال برام باقی مونده و اون اینه که آیا واقعا سفارت تهران خودش پست میکنه اردن و هیچ هزینه ای از ما نمیگیره؟! خیلی عجیبه.....من احساس میکنم یا اسکن میکنه صفحه نتایج مدیکال رو یا خودشون تو تهران نتیجه ارزیابی رو توی پورتالی جایی وارد میکنن که از اردن و استرالیا قابل دسترسی باشه....اگر کسی اطلاع دقیق داره تو این موضوع، اعلام کنه
    دیشب ایمیل زدم بهشون، امروز ظهر زنگ زدن که رسیده و فردا میفرستن برای اردن.

ApplyAbroad Veteran

با درود

دوست های خوبم........سفارت در تهران مدارک پزشکی رو ظاهرن هر پنج شنبه میفرسته اردن.....اینو من از خانوم ariamahsa شنیده بودم....حالا هم خانم pantheia همین رو گفتن سفارت بهشون....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    بسیار تبریک. البته منظورتون قاعدتا ژانویه است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyark62 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها امروز ویزای من هم گرنت شد .خیلی از همه کسایی که منو راهنمایی کردن متشکرم .ایشالا ویزای همه زودتر بیاد .
    خیلی مخلصیم

از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

اره دیگه شهروز جان گیر نده دیگه

سلام تبریک مگه تو حالت معمول خود دکتر معتمد سفارت فرمای مدیکال رو برا اردن نمیفرستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyark62 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی مخلصیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)