صفحه 101 از 245 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

QUT university
    Subclass574
    File number = 5 june
    CV and proposal = 30 june
    Deadline for my scholarship 12 august
    And still no news

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    شما کچا رفته بودین مدیکال؟
    امیدوارم زودتر ویزاتون بیاد. چون اگه قرار باشه برای منم بیاد فردای شما میاد D:
    دوست عزیز من شیراز دکتر واحد رفتم. دیتیلش رو توی مبحث مدیکال توضیح دادم.
    همه ی ماها استرس داریم تازه من امروز درخواست استعفا هم دادم فکر کن ویزا ندن بهم
    سابکلس 574 : ارسال مدارک :27 جون- لاج پرونده: 30 جون-فایل نامبر : 4 جولای - ایمیل مدیکال: 10 جولای
    انجام مدیکال:14 جولای

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_354 نمایش پست ها
    دوست عزیز من شیراز دکتر واحد رفتم. دیتیلش رو توی مبحث مدیکال توضیح دادم.
    همه ی ماها استرس داریم تازه من امروز درخواست استعفا هم دادم فکر کن ویزا ندن بهم
    سلام
    ما هم شیراز هستیم و با خانومم از May منتظریم.... شما واسه چه رشته ای پذیرش دارید؟

subclass 573
    QUT
    Master of commercial law
    lodge:22th june
    File number:24th june
    Waiting for Medical Check

Junior Member

آها آره یادم اومد
    یه سوالی
    درخواست مدیکال که میاد، کارای پرونده تو سفارت به صورت موازی انجام میشه یا اینکه استوپ میزنن تا نتیجه مدیکال برسه دستشون؟
    چون مدیکال من 20 روز بعد از درخواست دستشون میرسه میپرسم

باتشکر این ادونس D:

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shz32 نمایش پست ها
    سلام
    ما هم شیراز هستیم و با خانومم از May منتظریم.... شما واسه چه رشته ای پذیرش دارید؟

آها آره یادم اومد
    یه سوالی
    درخواست مدیکال که میاد، کارای پرونده تو سفارت به صورت موازی انجام میشه یا اینکه استوپ میزنن تا نتیجه مدیکال برسه دستشون؟

باتشکر این ادونس D:

اگر ازتون درخواست سی وی بکنن که دیگه میری تو مرحله سکیوریتی چک اگر نه که باید صبر کنی که ازت بخوان

آها آره یادم اومد
    یه سوالی

باتشکر این ادونس D:
    کسی اطلاع دقیقی نداره. هر کسی هم حرفی میزنه از روی حدس و گمان هست. بهتره زود تر مدیکال به دستشون برسه احتمال دلره خود مدیکال یکی از قسمت های لازم برای سکوریتی چک باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehhhhhhhhhh نمایش پست ها
    اگر ازتون درخواست سی وی بکنن که دیگه میری تو مرحله سکیوریتی چک اگر نه که باید صبر کنی که ازت بخوان
    این قضیه خواستند Cv و Proposal خیلی‌ واسه من جالبه، آخه آفیسر من فقط Medical ازم خواست! وقتی‌ بهش میل زدم که آیا Cv خودم و همسرم و Proposal رو نمی‌خوای، میل زد که من CV کامل جفتتون رو دارم proposal ات رو هم همینطور و title رو نوشته بود و گفته مگه این نیست؟

یعنی‌ قراره من اصلا وارد security check نشم؟ نه جدی، کسی‌ چنین تجربه ای‌ داشته؟
    سابکلس 574 : ارسال مدارک :27 جون- لاج پرونده: 30 جون-فایل نامبر : 4 جولای - ایمیل مدیکال: 10 جولای
    انجام مدیکال:14 جولای

Junior Member

سلام
    من هم بهمراه همسر و پسرم 14 جولای مدیکال دادیم
    تو بیمارستان دی و بروش emedical
    آفیسر من Hiba Ziadeh است و از من CV و Proposal هم نخواست ولی برای پسرم Confirmation of Placement خواست که تهیه کردم و 17 جولای براش فرستادم و انجام مدیکال رو هم بهش خبر دادم
    بمن جواب نداده هنوز ولی قصد دارم اول هفته دیگه بهش یه ایمیل بزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_354 نمایش پست ها
    این قضیه خواستند Cv و Proposal خیلی‌ واسه من جالبه، آخه آفیسر من فقط Medical ازم خواست! وقتی‌ بهش میل زدم که آیا Cv خودم و همسرم و Proposal رو نمی‌خوای، میل زد که من CV کامل جفتتون رو دارم proposal ات رو هم همینطور و title رو نوشته بود و گفته مگه این نیست؟

یعنی‌ قراره من اصلا وارد security check نشم؟ نه جدی، کسی‌ چنین تجربه ای‌ داشته؟
    روال معمول این هست که این موارد رو بخوان و برای این می گن ایمیل کنید که بفرستن برای ارگانهای مربوطه و دیگه نخوان پروندتونو اسکن کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)