صفحه 102 از 245 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alamme نمایش پست ها
    سلام
    من هم بهمراه همسر و پسرم 14 جولای مدیکال دادیم
    تو بیمارستان دی و بروش emedical
    آفیسر من Hiba Ziadeh است و از من CV و Proposal هم نخواست ولی برای پسرم Confirmation of Placement خواست که تهیه کردم و 17 جولای براش فرستادم و انجام مدیکال رو هم بهش خبر دادم
    بمن جواب نداده هنوز ولی قصد دارم اول هفته دیگه بهش یه ایمیل بزنم
    چه جالب، آفیسر من هم خانمِ Hiba Ziadeh هستش، پس من تنها کسی‌ نیستم که ازش این مدارک رو نخواستند. از من هم نخواست این‌ها رو... ولی‌ برای چک امنیتی فایل ورد می‌خواستند نه حتا pdf یعنی‌ واسه ما رو اسکن میکنند؟! God Knows

من انجام مدیکال رو خبر ندادم، اما میدونم دیروز مدیکالم رسیده سفارت.
    سابکلس 574 : ارسال مدارک :27 جون- لاج پرونده: 30 جون-فایل نامبر : 4 جولای - ایمیل مدیکال: 10 جولای
    انجام مدیکال:14 جولای

Junior Member

این سی وی اینا رو اگه بخوان کی میخوان؟ قبل مدیکال؟ بعد مدیکال؟
    یعنی دیگه از من نمیخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_354 نمایش پست ها
    این قضیه خواستند Cv و Proposal خیلی‌ واسه من جالبه، آخه آفیسر من فقط Medical ازم خواست! وقتی‌ بهش میل زدم که آیا Cv خودم و همسرم و Proposal رو نمی‌خوای، میل زد که من CV کامل جفتتون رو دارم proposal ات رو هم همینطور و title رو نوشته بود و گفته مگه این نیست؟

یعنی‌ قراره من اصلا وارد security check نشم؟ نه جدی، کسی‌ چنین تجربه ای‌ داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shz32 نمایش پست ها
    سلام
    ما هم شیراز هستیم و با خانومم از May منتظریم.... شما واسه چه رشته ای پذیرش دارید؟
    لیسانس و فوقِ کامپیوتر، PhD مکانیک پذیرش دارم.شما چی‌؟ میشه تاریخ‌های پروسه دانشجویی رشته و شرایطتون رو بگید؟
    سابکلس 574 : ارسال مدارک :27 جون- لاج پرونده: 30 جون-فایل نامبر : 4 جولای - ایمیل مدیکال: 10 جولای

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    این سی وی اینا رو اگه بخوان کی میخوان؟ قبل مدیکال؟ بعد مدیکال؟
    یعنی دیگه از من نمیخوان؟
    دوستِ عزیز، کلا این مدلی‌ هست که همراهِ ایمیل مدیکال از همه میخوان، من به آفیسرم میل زدم و گفتم cv و proposal رو نمیخواید بفرستم؟ گفت من اینجا دارمشون، یعنی‌ نیاز نداشته که نخواسته دیگه...شاید هم بعدا از ما بخوان. اما من بعید میدونم آفیسرم بخوادشون اگر یادش رفته بود، با میل من یادش می‌اومد. مگه از شما هم نخواستند؟ آفیسرتون کیه؟

لیسانس و فوقِ کامپیوتر، PhD مکانیک پذیرش دارم.شما چی‌؟ میشه تاریخ‌های پروسه دانشجویی رشته و شرایطتون رو بگید؟
    منم واسه مکانیک پذیرش دارم و از اواسط می تا الان منتظرم.

Junior Member

ممنون. نه به منم ایمیل که زدن فقط مدیکال رو خواستن. البته من خودم پروپوزال و CV خودم و CV همسرم رو فرستاده بودم ولی خب انگار فایل ورد براشون کارایی داره
    آفیسرم Fawzi Elfarr

دوستِ عزیز، کلا این مدلی‌ هست که همراهِ ایمیل مدیکال از همه میخوان، من به آفیسرم میل زدم و گفتم cv و proposal رو نمیخواید بفرستم؟ گفت من اینجا دارمشون، یعنی‌ نیاز نداشته که نخواسته دیگه...شاید هم بعدا از ما بخوان. اما من بعید میدونم آفیسرم بخوادشون اگر یادش رفته بود، با میل من یادش می‌اومد. مگه از شما هم نخواستند؟ آفیسرتون کیه؟

Junior Member

سلام. من الان ایمیل زیر رو از آفیسرم گرفتم، مثل اینکه تویِ رزومه همسرم گپی بوده! که در موردش سوال پرسیده، همسرم توی رزومه تاریخ اتمام تحصیلش رو ۲۰۰۵ زده در صورتی‌ که اکتبرِ ۲۰۰۶ هست و بعد تا سپتامبر ۲۰۰۷ دنبالِ کار بوده و کلاس پیانو و ... میرفته، حالا به نظر شما این گپ رو چجوری توضیح بدم؟

و آیا اینکه صبر کنم شب ترجمه مدرکش رو هم بفرستم و بگم که تاریخ اتمام تحصیلش ۲۰۰۶ بوده نه‌ ۲۰۰۵؟ یا نیازی به مدرک نیست فقط بگم کافیه؟

Kindly provide details of your spouse work,study,activities from completion of BSC fluid Mechanical Engineering in 2005 to commencing employment in September 2007 a technical expert at the department of building and mechanical installation.

سلام. من الان ایمیل زیر رو از آفیسرم گرفتم، مثل اینکه تویِ رزومه همسرم گپی بوده! که در موردش سوال پرسیده، همسرم توی رزومه تاریخ اتمام تحصیلش رو ۲۰۰۵ زده در صورتی‌ که اکتبرِ ۲۰۰۶ هست و بعد تا سپتامبر ۲۰۰۷ دنبالِ کار بوده و کلاس پیانو و ... میرفته، حالا به نظر شما این گپ رو چجوری توضیح بدم؟

و آیا اینکه صبر کنم شب ترجمه مدرکش رو هم بفرستم و بگم که تاریخ اتمام تحصیلش ۲۰۰۶ بوده نه‌ ۲۰۰۵؟ یا نیازی به مدرک نیست فقط بگم کافیه؟

Kindly provide details of your spouse work,study,activities from completion of BSC fluid Mechanical Engineering in 2005 to commencing employment in September 2007 a technical expert at the department of building and mechanical installation.
    ------------------------------
    از کلاس پیانو مدرکی نداری داری بفرست
    مدرک تحصیلی هم حتما اسکن کن بفرست، بحث علمی راه ننداز که fluid Mechanical Engineering خطرناک جلوه نکنه

Junior Member

بسم رب شهدا و الصدیقین

ارسال مدارک: 2 جولای
    لاج: 3 جولای
    مدیکال و فایل نامبر: 9 جولای
    انجام مدیکال: 15 جولای
    ارسال مدیکال از بیمارستان به سفارت تهران: 21 جولای
    گرنت ویزا: 23 جولای
    سابکلس: 574
    رشته مهندسی مواد، پذیرش از دانشکده شیمی
    تعداد اپلیکنتس: 2

ایشالا هر چه زودتر برای بقیه و باتشکر از همه دوستان که برادرانه / خواهرانه این مدت جواب سوالام رو دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    ------------------------------
    از کلاس پیانو مدرکی نداری داری بفرست
    مدرک تحصیلی هم حتما اسکن کن بفرست، بحث علمی راه ننداز که fluid Mechanical Engineering خطرناک جلوه نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    بسم رب شهدا و الصدیقین

ارسال مدارک: 2 جولای
    لاج: 3 جولای
    مدیکال و فایل نامبر: 9 جولای
    انجام مدیکال: 15 جولای
    ارسال مدیکال از بیمارستان به سفارت تهران: 21 جولای
    گرنت ویزا: 23 جولای
    سابکلس: 574
    رشته مهندسی مواد، پذیرش از دانشکده شیمی
    تعداد اپلیکنتس: 2

ایشالا هر چه زودتر برای بقیه و باتشکر از همه دوستان که برادرانه / خواهرانه این مدت جواب سوالام رو دادن
    ----------------

دیگه 100 در 10000000 برام ثابت شد که خدا هر چی بخواد همون میشه انقدر نزنیم تو سرمون چرا ویزا مون نیومد و نشد و چرا من!
    باز هم تبریک به آقا مجید که ناپلئونی زبانو پیچود ناپلئونی هم ویزارو مارو هم دعا کن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)