صفحه 105 از 245 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2013 نمایش پست ها
    دوستان من دیروز مدارکمو پست کردم الا باید منتظر تماس یا ایمیلشون باشم؟ لازم نیست فایل CoE را براشون ایمیل کنم؟ پرینتشو تو مدارکم گذاشتم.
    باید صبر کنی تا برات فایل نامبر بفرستند فقط همین

Junior Member

دوستان حالا که باید مستقیما برای اردن مدارک رو بفرستیم آیا می دونید پول رو چطور باید واریز کنیم؟تو صفحه سفارت اردن زده به درهم باید باشه!!!!
    بعدش تو فرم 157A هم روش T/T که معمولا صرافی ها استفاده می کنن نداره!! باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط navid.m108 نمایش پست ها
    دوستان حالا که باید مستقیما برای اردن مدارک رو بفرستیم آیا می دونید پول رو چطور باید واریز کنیم؟تو صفحه سفارت اردن زده به درهم باید باشه!!!!
    بعدش تو فرم 157A هم روش T/T که معمولا صرافی ها استفاده می کنن نداره!! باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
    دوست خوب من شما باید سامانه اینترنتی سفارت استرالیا در تهران رو بررسی کنید نه سفارت در اردن ... مبلغ مورد نیاز برای بررسی روادید دانشجویی باید به صورت دلار به حساب DIAC در استرالیا واریز شه و فیش پرداخت اون همراه با مدارک به سفارت اردن فرستاده بشه ...... برای پرداخت این مبلغ هم میتونید یا خودتون از طریق صرافی هایی که کارت اعتباری می فروشن یه کارت بخرید با مبلغ مورد نیاز و پول رو واریز کنید یا این که شما پول رو به حساب صرافی هایی که در ایران دفتر دارن واریز کنید و اونا به جای شما این کار رو انجام بدن و اسم شما رو در فیش پرداخت بیارن .... یا این که اگر آشنایی در خارج کشور دارید ازش بخواهید که این پرداخت رو برای شما انجام بده .... به هر روی هر سه این روش مشکل های خاص خودشو داره و متاسفانه هزینه گزافی رو روی دوش بچه ها میزاره .... برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.iran.embassy.gov.au/tran/home.html
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط Oua105442 نمایش پست ها
    سلام

شما فايل نامبر دريافت كرديد ؟ بورس بوديد يا با هزينه خودتون ميريد؟
    با تشكر
    بله الان دقیقاً 1 ماه و 3 روزه که فایل نامبرم اومده. با هزینه شخصی دارم اقدام میکنم برای master. البته ما زوج هستیم و شنیدم تازگیا به زوجها هم سخت میگیرن:|

دوستان کسانی اخیراً به صورت زوج ویزا گرفتند؟! خیلی خبرای نگران کننده برای زوج ها شنیدم این روزا من مدارک همسرم رو هم فرستادم که پزشکه و امتحان نظام پزشکی استرالیا رو هم قبول شده. به نظرتون میتونه تاثیر داشته باشه که خدای نکرده رد کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    دوستان کسانی اخیراً به صورت زوج ویزا گرفتند؟! خیلی خبرای نگران کننده برای زوج ها شنیدم این روزا من مدارک همسرم رو هم فرستادم که پزشکه و امتحان نظام پزشکی استرالیا رو هم قبول شده. به نظرتون میتونه تاثیر داشته باشه که خدای نکرده رد کنن؟
    من هم با همسرم اقدام کردم، هنوز رویدادم صادر نشده، اما ایمیل مدیکال رو گرفتم، نمیدونم صادر میشه در آخر یا نه؟! من هم شنیدم برای زوج‌ها سخت تر میگیرند. امیدوارم حقیقت نداشته باشه، البته case به case فرق میکنه.
    شما SoP خوبی‌ نوشتید؟
    به وابستگی‌‌هاتون توی ایران، حالا چه شغلی‌ ،مالی‌ و عاطفی اشاره کردید؟
    فامیل در استرالیا دارید؟
    سفر به خارج از کشور داشتید؟
    همه اینها از عوامل تاثیر گذار هستند.

ضمنا یکی‌ دیگه از بچه‌های همین سایت هم فاصله بینِ فایل نامبر تا مدیکالشون زیاد بود اگر اشتباه نکنم HILA بود اسمشون. اما ایشون بالاخره ایمیل مدیکال رو گرفتند و ۲-۳ روز بعد ازانجام مدیکال ویزاشون اومد.
    سابکلس 574 : ارسال مدارک :27 جون- لاج پرونده: 30 جون-فایل نامبر : 4 جولای - ایمیل مدیکال: 10 جولای
    انجام مدیکال:14 جولای

Junior Member

سلام دوستان برای ترجمه سند ملکی داشتن مهر دادگستری کافیه ؟ یا باید مهر امور خارجه هم داشته باشه ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    سلام دوستان برای ترجمه سند ملکی داشتن مهر دادگستری کافیه ؟ یا باید مهر امور خارجه هم داشته باشه ؟
    بعضی از مدارک که جنبه حیاتی دارن باید حتمن با مهر دادگستری و خارجه باشه ... به خصوص اونایی که از شما خواسته شده .... مثل مدارک تحصیلی و شناسنامه و .. ولی بعضی دیگه رو میشه تنها با مهر دادگستری یا حتی مهر مترجم فرستاد مثل همین سند خونه یا گواهی اشتغال و ...... این دیگه بر میگرده به شما که میخواین چقدر خرج کنید
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

شما تو مدارکتون به این نکته هم اشاره کردین که همسرتون تو امتحان نظام پزشکی استزالیا قبول شدن؟ اگر این کار رو کردین یه نکته منفی برای پروندتون محسوب میشه، چون کسی تو این امتحان شرکت میکنه که قصد اقامت و کار کردن تو استرالیا رو داره.

دوست عزیز همسرتون MCQ رو پاس کردن یا کلینیکال هم پاس کردن؟ اگه فقط MCQ پاس کردن، جای نگرانی نیست، چون بالاخره ایشون برای امتحان کلینیکال حتما باید استرالیا حضور داشته باشن و DIAC اینو میدونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)