صفحه 107 از 245 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

سلام،
    ابتدا باید از moderator محترم تشکر کنم که پستهای منو فقط پاک میکنه!! بگذریم... بچه ها کسی از منتظران، تازگیها با سفارت تماس گرفته، خبری داره از دوستانش کسایی که اینجا اطلااتشونو نمیزارن و منتظره ویزاشونان. خیلی طولانی شده.. کسی هست اینقدر طولانی بشه و ویزاش بیاد بعد ۲ ماه؟ البته دوستانی رو که بعد ۴ ماه اومده نمیگم...

به من امروز سفارت ایمیل زد که پرونده شما در دست بررسی هست ماجرای چک و سفته و این حرفا بعد از 8 ماه ))))

بچه ها کسی اینجا هس که افسر ویزاش Hiba Ziadeh باشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    به من امروز سفارت ایمیل زد که پرونده شما در دست بررسی هست ماجرای چک و سفته و این حرفا بعد از 8 ماه ))))
    without your inquiry email they have just emailed you about your visa??!
    Could you please explain your situation a bit more?

Junior Member

سلام
    من حدود ١٠ روزي فايل نامبر براي ترم feb اومده است من چند تا سوال داشتم
    ١. حدودا تا چند روز بعد از فايل نامبر سفارت تماس مي گيره؟
    ٢. مديكال چند روزه تقريبا ارسال ميشه؟
    در ضمن من با هزينه شخصي ميرم ؟ و اين رو مي دونم بچه هاي بورس فرايندشون با كساني كه با هزينه شخصي ميرن سريع تر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    without your inquiry email they have just emailed you about your visa??!
    Could you please explain your situation a bit more?
    اول در مورد moderator به منم لطف زیاد داره لطفش شامل من میشه من از 30 june سی و پروپوزال دادم هنوز متظرم تا 12 ausgutهم بیشتر وقت نیست
    یکشنبه به سفارت ایمل زدم گفت این هفته منتظر جواب باش خداکنه جوابش دیگه خوب باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Oua105442 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود ١٠ روزي فايل نامبر براي ترم feb اومده است من چند تا سوال داشتم
    ١. حدودا تا چند روز بعد از فايل نامبر سفارت تماس مي گيره؟
    ٢. مديكال چند روزه تقريبا ارسال ميشه؟
    در ضمن من با هزينه شخصي ميرم ؟ و اين رو مي دونم بچه هاي بورس فرايندشون با كساني كه با هزينه شخصي ميرن سريع تر است؟
    در مورد تمامی سوالات باید این رو گفت هیچ زمان مشخصی نیست که کی جواب میدن و کدام مورد از لحاظ هزینه شخصی یا بورسیه متفاوت است

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehhhhhhhhhh نمایش پست ها
    اول در مورد moderator به منم لطف زیاد داره لطفش شامل من میشه من از 30 june سی و پروپوزال دادم هنوز متظرم تا 12 ausgutهم بیشتر وقت نیست
    یکشنبه به سفارت ایمل زدم گفت این هفته منتظر جواب باش خداکنه جوابش دیگه خوب باشه

خدارو شکر،
    پس ایشالله ویزای شما این هفته میاد،
    شما ایمیل زدین چی پرسیدن که بهتون اینو گفت؟
    شما مشخصات پروازتونو یا بلیطتون رو براشون ایمیل کردن؟
    من میگم بلیطمو بهشون ایمیل کنم و بگم که deadline scholarship ام کی! شاید دقت نکنن.. نظرتون چیه؟

[QUOTE=LMLM;1296283]خدارو شکر،
    من میگم بلیطمو بهشون ایمیل کنم و بگم که deadline scholarship ام کی! شاید دقت نکنن.. نظرتون چیه؟

حتما اگر اسکالرشیپتون deadline داره براشون ایمیل کنید والا بلیط فکر نکنم تاثیری داشته باشه سی وی و پروپوزال که من 30juneفرستادم دیگه از بس نشستیم خونه منتظر بودیم خوده انتطارم از ما خسته شده
    البته تو ایمیل گفته این هفته نتیجه رو بهتوون می گیم امیدوارم نتیجش خوب باشه و ویزا بدن

[QUOTE=kavehhhhhhhhhh;1296364]
    نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    خدارو شکر،

حتما اگر اسکالرشیپتون deadline داره براشون ایمیل کنید والا بلیط فکر نکنم تاثیری داشته باشه سی وی و پروپوزال که من 30juneفرستادم دیگه از بس نشستیم خونه منتظر بودیم خوده انتطارم از ما خسته شده
    البته تو ایمیل گفته این هفته نتیجه رو بهتوون می گیم امیدوارم نتیجش خوب باشه و ویزا بدن
    ببخشید کاوه جان میتونم بپرسم شرایط شما چی بود؟ منظورم سابکلس هستش و اینکه واسه ویزا کی اقدام کردین و افسرتون کی بود؟ همینطور مدیکالتون کی اومد و ددلاین اسکالرشیبتون هم کی هس؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)