صفحه 11 از 245 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

من هم ایمیل زدم به سفارت تهران در خصوص نتایج مدیکالم, جواب داده که امروز تازه فرستادن به اردن پس با این حساب کاشکی ما هم به دکتره اسرار کرده بودیم که نتایج رو مستقیم به اردن بفرستن که اینقدر معتل نشیم
    سابكلاس 574. دلیوری مدارک در اردن: 30 دسامبر. دریافت شماره پرونده: 14 ژانويه. درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 15 ژانویه. انجام آزمايشات مديكال: 20 ژانويه. ارسال مديكال از تهران به اردن: 31 ژانويه. گرنت ويزا 27 فوريه

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ولی من فک میکنم که روال کار عوض شده و مدیکال اخرین مرحله اس.
    we 'll see

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

برای من که دیروز درخواست مدیکالم رو دادند و امروز مدیکالم فرستاده شده، نظرتون چی هست؟ بازم دو سه هفته نسبت به کسی که قبلا درخواست مدیکالش رو دادند و امروز مدیکالش فرستاده شده عقب ترم؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

برای من که دیروز درخواست مدیکالم رو دادند و امروز مدیکالم فرستاده شده، نظرتون چی هست؟ بازم دو سه هفته نسبت به کسی که قبلا درخواست مدیکالش رو دادند و امروز مدیکالش فرستاده شده عقب ترم؟
    اره شهروز جان زودتر میاد .منم مثل تو بودم . روز بد نتایج رو فرستادم .
    این عربا از ایرانیها تنبل ترن .اول باید مطمئن شن که مشکل پزشکی نداری بعد بقیه کاراتو انجام بدن .
    من یک ازدوستام زودتر از من فایل نامبرش اومد. اما چون مدیکالش رفته تهران هنوز ویزاش گرنت نشده .

ApplyAbroad Veteran

اگر مبنا رو بچه هایی بذاریم که به تازگی ویزا گرفتن و همچنین اون 28 روزی که گفتن تو ایمیل....مهم ترین تاریخ روزی هست که مدارکو به سفارت تحویل میدن.....یا حالا با کمی اغماض روزی که شماره پرونده میخوره.....از اون روز بشمار 28 روز.....چک های دیگه ای هم وجود داره که نیاز به مدیکال نداره.....منم با خانوم pantheia موافقم که همه چیز وابسته به مدیکال نیست.....بعد اگه پرونده شما مشکلی نداشت و تمام قطعه های پازل ویزا جور شد....این افیسر هست که تصمیم نهایی رو میگیره.....ریجکت اور گرانت.... حالا باید صبر نمود و دید ویزای خانم pantheia آیا همزمان با جناب شهروز خان میاد....با اینکه پروندشون از نظر زمانی در زمان های مختلفی لاج شده....ولی مدیکال هر دوی این دوست ها ظاهرن در یک روز به اردن گزارش شده .....اگر مدیکال شرط باشه برای شروع بررسی های دیگه...ویزا هر دو با فاصله کمی باید گرانت بشه....

بذارید یه فرض کنیم.....اگه ویزا مثل یه پازل باشه...قطعه های مختلف این پازل کنار هم باید قرار بگیره تا تصویر کامل بشه....این قطعه ها همون اجزای مختلف پرونده از مدیکال و چک امنیتی و وضعیت مالی و سوابق تحصیلی و. غیره هستش.....وقتی این کار انجام شد.....افیسر چارچوب جی تی ایی رو اعمال میکنه.....اینجاس که نظر شخص آفیسر مهم میشه که پازل شما در چارچوب جا میگیره یا نه.....

معادل فارسی پازل هم جورچین هست......شرمنده که رعایت نکردم
    ویرایش توسط mani2541 : February 1st, 2013 در ساعت 12:33 AM
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    اگر مبنا رو بچه هایی بذاریم که به تازگی ویزا گرفتن و همچنین اون 28 روزی که گفتن تو ایمیل....مهم ترین تاریخ روزی هست که مدارکو به سفارت تحویل میدن.....یا حالا با کمی اغماض روزی که شماره پرونده میخوره.....از اون روز بشمار 28 روز.....چک های دیگه ای هم وجود داره که نیاز به مدیکال نداره.....منم با خانوم pantheia موافقم که همه چیز وابسته به مدیکال نیست.....بعد اگه پرونده شما مشکلی نداشت و تمام قطعه های پازل ویزا جور شد....این افیسر هست که تصمیم نهایی رو میگیره.....ریجکت اور گرانت.... حالا باید صبر نمود و دید ویزای خانم pantheia آیا همزمان با جناب شهروز خان میاد....با اینکه پروندشون از نظر زمانی در زمان های مختلفی لاج شده....ولی مدیکال هر دوی این دوست ها ظاهرن در یک روز به اردن گزارش شده .....اگر مدیکال شرط باشه برای شروع بررسی های دیگه...ویزا هر دو با فاصله کمی باید گرانت بشه....

بذارید یه فرض کنیم.....اگه ویزا مثل یه پازل باشه...قطعه های مختلف این پازل کنار هم باید قرار بگیره تا تصویر کامل بشه....این قطعه ها همون اجزای مختلف پرونده از مدیکال و چک امنیتی و وضعیت مالی و سوابق تحصیلی و. غیره هستش.....وقتی این کار انجام شد.....افیسر چارچوب جی تی ایی رو اعمال میکنه.....اینجاس که نظر شخص آفیسر مهم میشه که پازل شما در چارچوب جا میگیره یا نه.....

معادل فارسی پازل هم جورچین هست......شرمنده که رعایت نکردم
    درود
    خب با این حساب، مهندس من که 21 ژانویه فایل نامبرم اومده پروندم می ره تا 19 فوریه یا آخر این ماه مبارک . ایشالله 1 اسفند بهتون شیرینی بدم اگه تهران بودید . (بهشون بگم یک مقدار از security رو big brother (USA) حین ویزا انجام داده شما زحمتشو نکشید چطوره ؟ )
    پترس بازیم در آوردیم واسه حقوق دیگران IPRSکوئنزلند رو دیکلاین کردیم، الان تنها امیدمون این موناشه و ویزاش
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ApplyAbroad Veteran

درود
    خب با این حساب، مهندس من که 21 ژانویه فایل نامبرم اومده پروندم می ره تا 19 فوریه یا آخر این ماه مبارک . ایشالله 1 اسفند بهتون شیرینی بدم اگه تهران بودید . (بهشون بگم یک مقدار از security رو big brother (USA) حین ویزا انجام داده شما زحمتشو نکشید چطوره ؟ )
    پترس بازیم در آوردیم واسه حقوق دیگران IPRSکوئنزلند رو دیکلاین کردیم، الان تنها امیدمون این موناشه و ویزاش
    آره دیگه قربونت.....سر تاریخش حالا میشه با هم چونه بزنیم....حالا شیرینی چی میخوای بدی.....بعد دکتر درسته که دادش بزرگه تاییدت کرده باشه....اما دادش کوچیکه ممکنه ردت کنه و بگه شما التزام عملی به استرالیا نداری!....میدونی که اصل حال کردن با افراد است.......حالا شاه بخشیده وزیر نمیبخشه......این نیز بگذرد....
    ویرایش توسط mani2541 : February 1st, 2013 در ساعت 01:00 AM
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود

آقایون یک سوال دارم. چون اینجا رفت و آمد زیاده می پرسم من فکر کنم گیج بازی درآوردم نامه سابقه کار رو نفرستادم. براشون الان بفرستم تاثیر منفی نداره؟

Junior Member

درود

آقایون یک سوال دارم. چون اینجا رفت و آمد زیاده می پرسم من فکر کنم گیج بازی درآوردم نامه سابقه کار رو نفرستادم. براشون الان بفرستم تاثیر منفی نداره؟
    نامه سابقه کار نیز نیست .اگه نیاز باشه خودش بهت میل میزنه .

Junior Member

سلام ببخشید من از دوستانی که بورس گرفتن و ويزای‌ ۵۷۴ رو اپلی‌ کردن می‌خواستم بپرسم که توی ویزاشون شرایط ۸۵۳۴ یا ۸۵۳۵ که به معنی‌ "no further stay" هست قید شده یا نه؟ ممنون میشم که راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)