صفحه 12 از 245 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

این قید فقط برای کسانی که بورس دولت هستند وجود داره. در واقع یک توافقی هست بین دولت و سفارت استرالیا و دولت ایران هست که از سفارت همچنین درخواستی میکنه که دانشجو هاشون هوس موندن و اقامت به سرشون نزنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behroozb نمایش پست ها
    سلام ببخشید من از دوستانی که بورس گرفتن و ويزای‌ ۵۷۴ رو اپلی‌ کردن می‌خواستم بپرسم که توی ویزاشون شرایط ۸۵۳۴ یا ۸۵۳۵ که به معنی‌ "no further stay" هست قید شده یا نه؟ ممنون میشم که راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام. دوستان کسایی که برای ترم بعد یعنی جولای 2013 آفر دارن کی برای ویزا اقدام میکنن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط star_s نمایش پست ها
    با سلام. دوستان کسایی که برای ترم بعد یعنی جولای 2013 آفر دارن کی برای ویزا اقدام میکنن؟
    دوست خوبم هیچ روندی در گرانت شدن ویزا وجود نداره.....شما ممکن الان برای ویزا اقدام کنید....یه ماه دیگه ویزاتون گرانت بشه.....ممکنه چون سرشون واسه ترم اول شلوغه....تا دو سه سه ماه دیگه هم خبری نشه....تنها چیزی که الان مسجل هستش اینه که در این موقع از سال....یعنی از اوایل فوریه تا اوایل مارچ.....یه خورده سرشون شلوغه....احتمالن ترم اول هایی در اولویت باشند....بد به رشته شما هم بستگی داره...ز رشته های حساس باشه یا نه....تز دکتراتون هم همین طور.....اگه دانشگاهتون هم گیره که دیگه بدتر.....

با وجود به کار بردن این همه کلمه شاید و احتمالن و ممکنه....باز الان یه نفر پیدا میشه میگه بر خلاف تمام گفته های شما ویزای ما رو دادن ...سریع...میگی نه...نگا کن.....دیگه خودت حدس بزن چقدر این روند بی قاعده و بی چارچوبه......
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

دوستان عزیز سلام،

به نظر شما سفارت اون CV رو که ما قبلا برا استاد و دانشگاه فرستادیم رو با CV که باید براشون بفرستیم مقایسه میکنه؟

راستش من سربازیم رو تو یه مرکز تحقیقاتی امریه بودم که این رو تو CV که به استاد و دانشگاه دادم ذکر کردم. ولی تو CV که به سفارت دادم فقط نوشتم military service و چیزی راجع به اون مرکز ننوشتم.

امروز افیسر بهم ایمیل زده و گفته رشته های دانشگاهی ، لیست مقاله ها و سوابق شغلیت رو با تاریخ ماه و سال برامون بفرست. در صورتیکه تو CV که براش ایمیل کردم نوشته بودم.

به نظرتون دلیل درخواست دوبارش چیه؟ میخواد اسم اون مرکز رو بیارم؟

مرسی.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsin نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام،

به نظر شما سفارت اون CV رو که ما قبلا برا استاد و دانشگاه فرستادیم رو با CV که باید براشون بفرستیم مقایسه میکنه؟

راستش من سربازیم رو تو یه مرکز تحقیقاتی امریه بودم که این رو تو CV که به استاد و دانشگاه دادم ذکر کردم. ولی تو CV که به سفارت دادم فقط نوشتم military service و چیزی راجع به اون مرکز ننوشتم.

امروز افیسر بهم ایمیل زده و گفته رشته های دانشگاهی ، لیست مقاله ها و سوابق شغلیت رو با تاریخ ماه و سال برامون بفرست. در صورتیکه تو CV که براش ایمیل کردم نوشته بودم.

مرسی.
    تا اونجایی که من اطلاع دارم....ظاهرن این کارو میکنن....یعنی یه سری مدارک از دانشگاه میگیرن و با مدارکی که فرستادین تطبیق میدن....ببینن اطلاعات شما درست هست یا نه.....اگر تو cv اول این چیزها رو نوشتید....کمی عجیب میزنه که چرا دوباره خواستن....به هر حال شما این بار هر چیزی رو که خواستن با تفصیل و با فونت بزرگ و قشنگ براشون بفرست....اسم اون مرکز نظامی اگر ربطی به هسته ای نداره بیار....ولی اگه داره یه خورده احتیاط کن....اینا دنبال بهونه هستن تا پرونده شما رو رد کنن
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsin نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام،

مرسی.
    سلام شما كي براتون فايل نامبر اومده؟ منم سربازي امريه دانشكاه بودم ولي فقط نوشتم ميليتاري سرويس. به من كه كفته بودن ٢٨ روزه جواب ميدن الان يه هفته كذشته نمي دونم علتشو.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad728 نمایش پست ها
    سلام شما كي براتون فايل نامبر اومده؟ منم سربازي امريه دانشكاه بودم ولي فقط نوشتم ميليتاري سرويس. به من كه كفته بودن ٢٨ روزه جواب ميدن الان يه هفته كذشته نمي دونم علتشو.....
    سلام. فایل نامبر من 14 ژانویه اومد. تو CV که براشون ایمیل کردم تاریخ شروع دوره لیسانس و فوق رو ننوشته بودم و راجع به زمان بین فارغ التحصیلی از لیسانس و شروع فوق لیسانس هم که چند ماه میشد توضیحی نداده بودم. امیدوارم این موارد دلیل درخواست مجددشون باشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

می شه از استادت تو دنشگاه ( استاد یه پست مدیریتی هم تو دانشگاه داره) یه نامه بگیری به عنوان job offer که بنویسه بعد از اتمام تحصیلاتش ما می تونیم ایشون رو جذب دانشگاه کنیم؟
    البته من تو فرمهام نوشتم که job offer دارم و اسم استاد رو نوشتم و دانشگاه و دانشکده ولی مدرکی رو براش زمیمه نکردم. حالا ایمیل زدند که مثل دوستامون رزومه رو به این ترتیب آماده کن و ... ولی نگفته نامه job offer بده. حالا نامه job offer بگیرم بفرستم خوبه یا چون نخواسته ندم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT, Swinburne University of Technology

سلام
    من و همسرم 4 ژانویه مدارکو فرستادیم. 6 ژانویه پست تحویل داده بود ولی 14 ژانویه تازه فایل نامبر دادن و مدیکال خواستن. البته از ما هم دوباره CV و Research Proposal خواستن! نمی دونیم چرا. ما همون روز براشون فرستادیم. در مورد CV گفته بود که توضیح بدم اون یه سالی که بین لیسانس و ارشدم خالیه. نه درس می خواندم نه کار می کردم ، دقیقا چیکار می کردم. منم گفتم داشتم برای کنکور ارشد درس می خواندم و رتبه ام این شد و 6 ماه هم کار نکردم منتظر نتیجه بودم که ببینم کدوم شهر قبول می شم.
    راستی، تو ایمیل ما که اینجوری بود. گفته بود 28 روز وقت دارین که این مدارکی رو که ازتون خواستیم برامون بفرستین نه اینکه تا 28 روز اونها جواب میدن!!!
    راستی من بورس کامل دارم. تو فرم های سفارت هم گفتم که نمی خواهم کار کنم. همسرم تصمیم داره کار کنه. این خیلی بده؟ خوب من واقعا فکر می کنم نمی تونم ):

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharBahman نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم 4 ژانویه مدارکو فرستادیم. 6 ژانویه پست تحویل داده بود ولی 14 ژانویه تازه فایل نامبر دادن و مدیکال خواستن. البته از ما هم دوباره CV و Research Proposal خواستن! نمی دونیم چرا. ما همون روز براشون فرستادیم. در مورد CV گفته بود که توضیح بدم اون یه سالی که بین لیسانس و ارشدم خالیه. نه درس می خواندم نه کار می کردم ، دقیقا چیکار می کردم. منم گفتم داشتم برای کنکور ارشد درس می خواندم و رتبه ام این شد و 6 ماه هم کار نکردم منتظر نتیجه بودم که ببینم کدوم شهر قبول می شم.
    راستی، تو ایمیل ما که اینجوری بود. گفته بود 28 روز وقت دارین که این مدارکی رو که ازتون خواستیم برامون بفرستین نه اینکه تا 28 روز اونها جواب میدن!!!
    راستی من بورس کامل دارم. تو فرم های سفارت هم گفتم که نمی خواهم کار کنم. همسرم تصمیم داره کار کنه. این خیلی بده؟ خوب من واقعا فکر می کنم نمی تونم ):
    سلام. به همه میگن تا 28 روز وقت دارین مدترکی که خواستیم رو بفرستید یعنی دقیقا همین که به شما گفتن. فکر نمیکنم اینکه بگین همسرتون کار میکنه نکته منفی تو درخواست ویزاتون باشه.
    عصيان بزرگ خلقتم را شيطان داند، خدا نمی داند (شاملو)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)