صفحه 14 از 245 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط saharnaz62 نمایش پست ها
    بحث صبر کردن جای خود داره...اخه دلیلش باید فهمید چی هست؟
    چند تا از دوستای من ویزاشون سر 1 ماه اومد..
    آره میدونم. پستای قبل رو بخونید منم گفتم همینو عینا. من که نگفتم شما صبر کنین یا اینکه سوال نکنید عزیزم. میگم من زیادی خونسرد برخورد کردم. واقعا منم عقیدم اینه که باید از سفارت پیگیری کرد دید دلیلش چیه
    عصيان بزرگ خلقتم را شيطان داند، خدا نمی داند (شاملو)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT, Swinburne University of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    دوست های خوبم....اونایی که تو نیمه اول ژانویه شماره پرونده گرفتن و هنوز خبری نشده......یه تماس با سفارت تو اردن بگیرن و علت طولانی شدن مراحل پروندشونو جویا شن......هم خودشونو از نگرانی در بیارن....هم ملتی رو از انتظار و بی خبری رها کنن!!!!!!!!!!
    فکر نمی کنین بهتره یک ماه صبر کنیم بعد باهاشون تماس بگیریم؟ من که ترجیح می دم حداقل تا 14 فوریه صبر کنم. چون به نظر من 1 ماه منطقیه.
    تحویل مدارک در امان: 6 ژانویه، فایل نامبر: 14 ژانویه، درخواست مجدد CV و Research Proposal و در خواست مدیکال: 16 ژانویه، گرنت ویزا: 22 فوریه
    PhD in Information and Communication Technology-Swinburne University-SUPRA بورس کامل

Junior Member

من امروز یک ایمیل زدم به خانم آنا و دلیل تاخیر در بررسی نهایی ویزا رو پرسیدم. و زمان حدودی بررسی نهایی رو.... جواب داد که زمان مشخصی نمیتونم بگم و اینکه پرونده ها با هم متفاوتند و برخی قسمت ها رو بخش های دیگه های انجام میدن که زمان بر هست.... و اینکه تلاش خودشون رو میکنن که زودتر انجام بشه...
    اینارو گفتم برای کسایی که وضعیت مشابه دارند و اگر شما هم بپرسید احتمالا اینها رو خواهد گفت... من 3 ژانویه فایل نامبر امورد برام و 4 ژانویه در خواست مدیکال و CV و پروپوزال...

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

منم زنگ زدم به اردن امروز گفتن منتظر جواب مدیکال هستن از استرالیا! و به محض اینکه استرالیا جواب بده اطلاع میدن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    منم زنگ زدم به اردن امروز گفتن منتظر جواب مدیکال هستن از استرالیا! و به محض اینکه استرالیا جواب بده اطلاع میدن!
    استرالیا این وسط چیکارست دیگه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT, Swinburne University of Technology

تو CoE ی من نوشته تاریخ شروع بیمه مون 1 مارچ. آخرین مهلت ثبت نام هم 29 مارچ. پس فکر کنم با این حساب امکان نداره به ما زودتر از 1 مارچ ویزا بدن، درسته؟ ):
    تحویل مدارک در امان: 6 ژانویه، فایل نامبر: 14 ژانویه، درخواست مجدد CV و Research Proposal و در خواست مدیکال: 16 ژانویه، گرنت ویزا: 22 فوریه
    PhD in Information and Communication Technology-Swinburne University-SUPRA بورس کامل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    دقیقا به من هم همینو گفتن...از بین دوستام تنها کسی که اینقدر کارش طولانی شده من بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharnaz62 نمایش پست ها
    دقیقا به من هم همینو گفتن...از بین دوستام تنها کسی که اینقدر کارش طولانی شده من بودم
    برای منم خیلی طولانی شده بلیط هم گرفتم باید کارای دیگه رو انجام بدم ولی مجبوریم منتظر باشیم امیدوارم زود بیاد. مدارک من 20 دسامبر رسیده سفارت یعنی حدود 46 روز پیش..
    افیسر شما هم آنا هستش؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad728 نمایش پست ها
    برای منم خیلی طولانی شده بلیط هم گرفتم باید کارای دیگه رو انجام بدم ولی مجبوریم منتظر باشیم امیدوارم زود بیاد. مدارک من 20 دسامبر رسیده سفارت یعنی حدود 46 روز پیش..
    افیسر شما هم آنا هستش؟
    از این 46 روز تقریبا 10 روزش که تعطیلی بوده سفارت هیچ کاری نکرده. اینو در نظر داشته باشید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad728 نمایش پست ها
    افیسر شما هم آنا هستش؟
    بله مال من هم انا شاتارا هست ...واسه منم دقیقا 20 دسامبر لاج شده...بلیط هم گرفتم ..اصلا دوست ندارم مجبور بشم تاریخ بلیط عوض کنم
    چون مجبورم کلی جریمه بدم....امیدوارم زودتر بیاد فقط...اینطوری ادم توب برزخ انگار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)