صفحه 16 از 245 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

الان دو هفته هست که ظاهرا هیچ ویزایی صادر نشده. هر کی پیگیری کرده خبری چیزی داره اینجا بنویسه لطفا . منم نمیفهمم چرا رفته استرالیا. ولی یادمه قدیمی تر ها میگفتن پزشکی ها میره سیدنی تصمیم گیری میشه. افسر که سواد پزشکی نداره.
    عجباااااااا
    اگه سفارت تهران کارشو انجام میداد این طور از این کشور به اون کشور نمیشد.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    الان دو هفته هست که ظاهرا هیچ ویزایی صادر نشده. هر کی پیگیری کرده خبری چیزی داره اینجا بنویسه لطفا . منم نمیفهمم چرا رفته استرالیا. ولی یادمه قدیمی تر ها میگفتن پزشکی ها میره سیدنی تصمیم گیری میشه. افسر که سواد پزشکی نداره.
    عجباااااااا
    اگه سفارت تهران کارشو انجام میداد این طور از این کشور به اون کشور نمیشد.
    این کار به سفارت تهران مربوط نمیشه....این به خاطر مملکت محروسه ایرانه.....بی کس و بی پناه ترین برگزیده های این ملت.....سرنوشتشون افتاده دست یه تعداد مامور....که بهشون گفتن....با هرکی حال کردین ویزا بدین!!!!

دوست هایی که ویزاشون رد شده....یا متاسفانه رد میشه در اینده....قصدم ابدن و اصلن توهین به شما نیست.....منظورم بی سر و سامان بودن وضع دادن ویزا هستش.....به دل نگیرن از ما....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

دوستان یه کمی آروم باشید.
    خیلی هامون تازه مدارک پزشکیمون رسیده امان! پس به این زودی انتظار گرنت ویزا نداشته باشید!! من فکر میکنم تا هفته آینده ویزای اکثر بچه هایی که توی ژانویه فایل نامبرشون اومده، گرنت بشه!

عزیزان انتظار یکی دو ماه را نداشته باشین
    ویزا گرفتن خیلی شانسیه،شاید 20 روز ،شابد 3 ماه یا بیشتر ! پس حساب کتاب نکنید بعد از 1 ماه و 1 هفته چرا ویزا نیومد!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

سلام دوستان. ویزای ما هم امروز بعد از دو سال گذشتن از شروع درسم و بعد از ۳۴۳ روز از تعویض دانشگاه و درخواست تغییر ویزا اومد. فقط نکتش یک سال استرس در غربت و از دست دادن ۳ تا کنفرانس در امریکا و انگلیس و فرانسه و یک ورکشاپ معتبر در امریکا بود. نه رشتم حساس بود و نه خودم تروریست. شاید این نکته به درد دوستان هم بخوره. کسانی که در خود استرالیا برای ویزا اقدام میکنن اصلا چک امنیتیشون داری اولویت رسیدگی نیست. الان ۳ تا دیگه از دوستای من هستند که دوتاشون زودتر از من اقدام کرده بودند و هنوز ویزاشون نیومده. هر سه تا هم سال دوم تحصیلشون هستند. پس تا میتونید سعی کنید بصورت onshore اقدام نکنید. وضعیت اینطوری نمیمونه. خدای ما ایرانی ها هم بزرگه. ایشالله ویزای همه حاجت مندان هم بزودی صادر بشه. همگی موفق باشید

Junior Member

سلام
    من اوایل دسامبر لادج کردم. دوستام که یکیشون دوهفته و یکیشون یکهفته جلوتر از من لادج کرده بودن الان استرالیان. 3 هفته پیش ویزاشون اومده. اگه کلاسها شروع بشه و ویزا نیاد چی؟ میشه پول دانشگاه رو پس گرفت؟
    در ضمن واقعا تو این دو هفته هیچ ویزایی صادر نشده؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط thinkpad نمایش پست ها
    سلام
    من اوایل دسامبر لادج کردم. دوستام که یکیشون دوهفته و یکیشون یکهفته جلوتر از من لادج کرده بودن الان استرالیان. 3 هفته پیش ویزاشون اومده. اگه کلاسها شروع بشه و ویزا نیاد چی؟ میشه پول دانشگاه رو پس گرفت؟
    در ضمن واقعا تو این دو هفته هیچ ویزایی صادر نشده؟
    اگر دوست خوبمون sabokkbalرو در نظر نگیریم و همچنین بچه هایی که تو انجمن نیستند....نزدیک به دو هفته هستش که هیچ ویزایی صادر نشده....البته من خودم با سه نفر دیگه تو مدت یه هفته واسه ویزا فرستادیم....هنوز هیچ خبری نشده...ا

در مورد پول ....قاعدتن دانشگاه به شما بر میگردونه پولو....مشکلی ندارین.....دانشگاه یه زمان داره برای هر ترم...که آخرین روز ثبت نام هستش....تا اون روز به شما مهلت میده که برید.....بعدش یا باید به ترم بعد بندازید یا فسخ (کنسل) کنید....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

دوستان عزیز
    توی چک لیست نوشته باید کارت پایان خدمت باشه! باید ترجمه کنم!؟
    (You may be required to provide a penal clearance for any country you have lived in for 12
    months, or longer, in the last ten years, since reaching 16 years of age. If you have served in
    the armed forces of any country, you may be required to provide certified copies of military
    service records or discharge papers. The office processing your application will advise you if
    they require these documents.)
    یه سوال دیگه این متن یعنی چی!؟ یعنی باید شناسنامه پدر مادر خواهر برادر را هم ترجمه کرد؟؟
    1. Evidence of the relationship between yourself and all members of your family unit.
    Example:
    • certified copies or notarised copies of birth certificates (including those who are not
    joining you in Australia)

2.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    توی چک لیست نوشته باید کارت پایان خدمت باشه! باید ترجمه کنم!؟
    (You may be required to provide a penal clearance for any country you have lived in for 12
    months, or longer, in the last ten years, since reaching 16 years of age. If you have served in
    the armed forces of any country, you may be required to provide certified copies of military
    service records or discharge papers. The office processing your application will advise you if
    they require these documents.)
    یه سوال دیگه این متن یعنی چی!؟ یعنی باید شناسنامه پدر مادر خواهر برادر را هم ترجمه کرد؟؟
    1. Evidence of the relationship between yourself and all members of your family unit.
    Example:
    • certified copies or notarised copies of birth certificates (including those who are not
    joining you in Australia)
    2.
    1-دقیقن...باید کارت پایان خدمتو ترجمه کنی..-2 -شما اگر متاهل هستید باید مدارک همسر و بچه هاتونو ترجمه کنید....منظورش خانواده درجه یک هستش از این لحاظ ..نه پدر و مادر و خواهر و برادر-3- این سوال مربوط به بخش مدارک مورد نیاز سفارت هست....منم نباید جواب میدادم....ولی دیگه اومد

Junior Member

سلام دوستان . منم 19 دسامبر فرستادم مدارکمو . سه هفته پیشم آنا زنگ زد 49 دقیقه مصاحبه کرد ولی هنوز ایمیل مدیکالم نیومده . 2 اسفند هم بلیط دارم . 14 مارچم کلاسم شروع میشه . موندم لنگ در هوا .
    ((
    بلیط خریدم 1600 امروز زنگ زدم میگه شده 5600 یعنی 4 میلیون اضافه باید بدم + 50 دلار هم جریمه تازه دو نفریم یعنی 8400 جریمه . یعنی چی آخه .
    به بلیط که دیگه فک نکنم برسم فقط دارم دعا میکنم ریجکت نشم به کلاسم برسم .
    آخه چه گناهی کردیم تو این مملکت کوفتی به دنیا اومدیم .
    من سه تا از دوستام تابستون رفتن streamline یه ماهه اومد ویزاشون . حالا واسه ما دو ماهه هنوز ایمیل مدیکالمون نیومده .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)