صفحه 17 از 245 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان عزیز یه سوال دارم، میدونم به اینجا ربطی نداره اما نتونستم روم مناسب گیر بیارم!

❊ من تو چین دارم دکترا میخونم با بورس، ، چند روز پیش بورس گرفتم واسه یه دانشگاه تو استرالیا، سوالم اینه که:
    ۱. من میتونم از چین واسه ویزا اقدام کنم؟! بهتره یا بدتر؟
    ۲. اگه از چین اقدام کردم، و اونا ازم پرسیدن تو چین چه میکنم و چرا میخوام از چین برم ، چرا بورس رو میخوای ول کنی، چی باس بگم؟! اونا یهو نگن که شاید بری استرالیا، اونجا رو هم ول کنی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_mx نمایش پست ها
    سلام دوستان . منم 19 دسامبر فرستادم مدارکمو . سه هفته پیشم آنا زنگ زد 49 دقیقه مصاحبه کرد ولی هنوز ایمیل مدیکالم نیومده . 2 اسفند هم بلیط دارم . 14 مارچم کلاسم شروع میشه . موندم لنگ در هوا .
    ((
    بلیط خریدم 1600 امروز زنگ زدم میگه شده 5600 یعنی 4 میلیون اضافه باید بدم + 50 دلار هم جریمه تازه دو نفریم یعنی 8400 جریمه . یعنی چی آخه .
    به بلیط که دیگه فک نکنم برسم فقط دارم دعا میکنم ریجکت نشم به کلاسم برسم .
    آخه چه گناهی کردیم تو این مملکت کوفتی به دنیا اومدیم .
    من سه تا از دوستام تابستون رفتن streamline یه ماهه اومد ویزاشون . حالا واسه ما دو ماهه هنوز ایمیل مدیکالمون نیومده .
    ۴۹ دقیقه؟؟؟ چیا پرسید؟

سلام بچه ها
    من تازه می خوام برا ویزا اقدام کنم. به نظرتون مدارک رو پست کنم یا وقت ملاقات بگیرم خودم ببرم؟ آخه اصل مدارک رو می خوان منم می ترسم با پست گم و گور بشه؟ راستی اصل مدارکی مثل کارت پایان خدمت و... را بایستی بفرستیم یا ترجمه رسمی شون رو قبول می کنن؟ در ضمن بهتره پست کنیم اردن یا همین تهران؟

Junior Member

[QUOTE=savalan_366;1076390]سلام بچه ها
    من تازه می خوام برا ویزا اقدام کنم. به نظرتون مدارک رو پست کنم یا وقت ملاقات بگیرم خودم ببرم؟ آخه اصل مدارک رو می خوان منم می ترسم با پست گم و گور بشه؟ راستی اصل مدارکی مثل کارت پایان خدمت و... را بایستی بفرستیم یا ترجمه رسمی شون رو قبول می کنن؟ در ضمن بهتره پست کنیم اردن یا همین تهران؟[/QUOTE
    دوست عزیز بهتره سوالتون رو در بخش مدارک مورد نیاز مطرح کنید..چون اینجا سولات د رمورد ویزیا نهایی است... ولی در مورد چیزی که پرسیدین: شما لازم نیست اصل مدرکی رو بفرستین ترجمه هاشو کپی برابر اصل کنید و بفرستید...وقت ملاقات هم لازم نیست و از مدتی قبل سفارت مدرک تحویل نمیگیره همه رو باید خودتون پست کنید سفارت استرالیا در اردن ...

Junior Member

سلام دوستان . منم 19 دسامبر فرستادم مدارکمو . سه هفته پیشم آنا زنگ زد 49 دقیقه مصاحبه کرد ولی هنوز ایمیل مدیکالم نیومده . 2 اسفند هم بلیط دارم . 14 مارچم کلاسم شروع میشه . موندم لنگ در هوا .
    ((
    بلیط خریدم 1600 امروز زنگ زدم میگه شده 5600 یعنی 4 میلیون اضافه باید بدم + 50 دلار هم جریمه تازه دو نفریم یعنی 8400 جریمه . یعنی چی آخه .
    من سه تا از دوستام تابستون رفتن streamline یه ماهه اومد ویزاشون . حالا واسه ما دو ماهه هنوز ایمیل مدیکالمون نیومده .
    ای بابا! چقدر پیچیده شده! امیدوارم زود درست بشه ولی بعید میدونم به بلیط برسین چون مدیکال و بعد از اون هم کلی وقت میبره...واقعا اینقدر گرون تر شده؟ عجب اوضاعی داریما....

[QUOTE=Ahmad728;1076426]
    نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من تازه می خوام برا ویزا اقدام کنم. به نظرتون مدارک رو پست کنم یا وقت ملاقات بگیرم خودم ببرم؟ آخه اصل مدارک رو می خوان منم می ترسم با پست گم و گور بشه؟ راستی اصل مدارکی مثل کارت پایان خدمت و... را بایستی بفرستیم یا ترجمه رسمی شون رو قبول می کنن؟ در ضمن بهتره پست کنیم اردن یا همین تهران؟[/QUOTE
    دوست عزیز بهتره سوالتون رو در بخش مدارک مورد نیاز مطرح کنید..چون اینجا سولات د رمورد ویزیا نهایی است... ولی در مورد چیزی که پرسیدین: شما لازم نیست اصل مدرکی رو بفرستین ترجمه هاشو کپی برابر اصل کنید و بفرستید...وقت ملاقات هم لازم نیست و از مدتی قبل سفارت مدرک تحویل نمیگیره همه رو باید خودتون پست کنید سفارت استرالیا در اردن ...
    خیلی ممنون از پاسختون. اگه اصل پاسپورت رو نفرستیم بعدا که لیبل ویزا می خواد بخوره اون موقع پاسپورتو بایستی ببرم سفارت تهران؟ در ضمن رسید بانکی رو چی کار کنم؟
    باید برم سفارت تهران تا یه رسید برام بدن واسه پست کردن به اردن؟

Junior Member

سلام
    این خانومه ایمیل زده بود و درخواست مدیکال کرده بود و CV
    Taffal, Hiba [mailto:Hiba.
    ما هم از مشهد فردا مدارک رو مستقیم میفرستیم اردن.
    یعنی الان تو چه مرحله ای هست دقیقا؟ لطفا کامل توضیح بدین چون من بعد از خوندن این 13 صفحه نفهمیدم بالاخره کل پروسه به چه صورته؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram324 نمایش پست ها
    سلام
    این خانومه ایمیل زده بود و درخواست مدیکال کرده بود و CV
    Taffal, Hiba [mailto:Hiba.
    ما هم از مشهد فردا مدارک رو مستقیم میفرستیم اردن.
    یعنی الان تو چه مرحله ای هست دقیقا؟ لطفا کامل توضیح بدین چون من بعد از خوندن این 13 صفحه نفهمیدم بالاخره کل پروسه به چه صورته؟
    مرسی
    چه مدارکی رو میفرستین اردن؟ CV رو به ایمیل ضمیمه کن بفرست بره......الان شما اول کاری....پروسه ویزا شکل خاصی نداره...مدارکتون که کامل شد....بررسی میشید براساس یه سری قوانین....اگر نظر مامور ویزا با شما بود...ویزا میگیرد....در غیر اینصورت درخواست شما رد میشه....شما الویت این باشه که آزمایش های پزشکی رو انجام بدی....چون طول میکشه تا برس دستشون تو اردن....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

[QUOTE=savalan_366;1076552]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad728 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. اگه اصل پاسپورت رو نفرستیم بعدا که لیبل ویزا می خواد بخوره اون موقع پاسپورتو بایستی ببرم سفارت تهران؟ در ضمن رسید بانکی رو چی کار کنم؟
    باید برم سفارت تهران تا یه رسید برام بدن واسه پست کردن به اردن؟
    ویزا استرالیا به طور خلاصه فقط یه شمارست که به نامش به صورت pdf ایمیل میشه براتون و برای رفتن به استرالیا کافیه....ولی اگه به هر دلیل نیاز به لیبل داشته باشی باید وقت بگیری بری سفارت..اگه لازمه هزینه ویزا بدی باید وقت بگیری رسیدم ببری سفارت تا تایید کنند با مدارک بفرستید...

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

((
    میشه در مورد شرایطتون یه مقدار توضیح بدین و بفرمایین چه سوالایی ازتون پرسیدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)