صفحه 19 از 245 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsin نمایش پست ها
    دوستان سلام

بالاخره بعد از 40 روز ویزای من هم گرنت شد. انشالله ویزای شما هم زود بیاد.
    لاج پرونده: 30 دسامبر
    در یافت فایل نامبر: 14 ژانویه
    درخواست مدیکال و رزومه: 15 ژانویه
    درخواست جزییات (خلاصه تز فوق لیسانس) : 23 ژانویه
    پست مدارک پزشکی مستقیم به امان: 1 فوریه
    گرنت ویزا: 11 فوریه
    ساب کلاس :574
    رشته: PhD مکانیک
    دانشگاه : USQ
    با تبریک فراوان. ویزا افیسرتون کی بود؟
    سابكلاس 574. دلیوری مدارک در اردن: 30 دسامبر. دریافت شماره پرونده: 14 ژانويه. درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 15 ژانویه. انجام آزمايشات مديكال: 20 ژانويه. ارسال مديكال از تهران به اردن: 31 ژانويه. گرنت ويزا 27 فوريه

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط parasteshh نمایش پست ها
    ویزای من 4 ساعت پیش گرنت شد. من برای master by course work دارم میرم.
    دلیوری مدارک: 27دسامبر
    دریافت فایل نامبر:14 ژانویه
    درخواست CV و مدیکال و بیمه:24 ژانویه
    انجام مدیکال:26 ژانویه (بیمارستان دی)
    گرنت ویزا: 11 فبریه
    آفیسرم hiba taffal بود، در ضمن من یه بار برای ویزای توریستی ریجکت شده بودم و خواهرم هم اونجا زندگی می کنه.
    خیلی تبریک می گم. شما هم مدیکال رو خودتون مستقیم به اردن فرستادید؟
    سابكلاس 574. دلیوری مدارک در اردن: 30 دسامبر. دریافت شماره پرونده: 14 ژانويه. درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 15 ژانویه. انجام آزمايشات مديكال: 20 ژانويه. ارسال مديكال از تهران به اردن: 31 ژانويه. گرنت ويزا 27 فوريه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    خیلی تبریک می گم. شما هم مدیکال رو خودتون مستقیم به اردن فرستادید؟
    ممنون. نه، خودشون فرستادن برای سفارت (ایران).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    با تبریک فراوان. ویزا افیسرتون کی بود؟
    مرسی دوست عزیز. افیسر پروندم خانم آنا بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

توصیه شدید به اونهایی که لیبل میخوان. با پست بفرستین درخواستتون رو. من بعد سه هفته انتظار رفتم تهران سفارت، طبق وقتی که بهم داده بودن، خانومه در نهایت خونسردی گف باید 72 ساعت قبل به ما خبر میدادی تا پروندتو از امان درخواست میکردیم تا الان بتونیم برات لیبل بزنیم! این همه راه الکی اومدی برو خونتون! و با پست بفرست بیاد، تا اون موقع مدارکت از امان رسیده!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT, Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_mz_ms نمایش پست ها
    توصیه شدید به اونهایی که لیبل میخوان. با پست بفرستین درخواستتون رو. من بعد سه هفته انتظار رفتم تهران سفارت، طبق وقتی که بهم داده بودن، خانومه در نهایت خونسردی گف باید 72 ساعت قبل به ما خبر میدادی تا پروندتو از امان درخواست میکردیم تا الان بتونیم برات لیبل بزنیم! این همه راه الکی اومدی برو خونتون! و با پست بفرست بیاد، تا اون موقع مدارکت از امان رسیده!
    مگه باید حتما لیبل بگیریم. اینطور که نوشتن نیازی نیست. ولی من میبینم خیلی ها ترجیح می دن لیبل بخوره. دلیل خاصی داره؟
    تحویل مدارک در امان: 6 ژانویه، فایل نامبر: 14 ژانویه، درخواست مجدد CV و Research Proposal و در خواست مدیکال: 16 ژانویه، گرنت ویزا: 22 فوریه
    PhD in Information and Communication Technology-Swinburne University-SUPRA بورس کامل

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

سلام دوستان
    ببخشيد بازم من يه مرحله از همه عقب ترم اينجا هم!
    من مداركمو با DHL فرستادم امان و تو tracking دي اچ ال ديدم كه 9 فوريه رسيده به دستشون.
    الان هيچ كاري نبايد بكنم و فقط بايد صبر كنم تا اونا ايميل بزنن بهم؟
    بعد به نظرتون من كه 24 مارچ بليط دارم ميرسه ويزام تا اون موقع؟ (هر چند كه ميدونم نميشه زمان مشخصي گفت).
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشيد بازم من يه مرحله از همه عقب ترم اينجا هم!
    من مداركمو با DHL فرستادم امان و تو tracking دي اچ ال ديدم كه 9 فوريه رسيده به دستشون.
    الان هيچ كاري نبايد بكنم و فقط بايد صبر كنم تا اونا ايميل بزنن بهم؟
    بعد به نظرتون من كه 24 مارچ بليط دارم ميرسه ويزام تا اون موقع؟ (هر چند كه ميدونم نميشه زمان مشخصي گفت).
    تا پنج شنبه صبر کن....خبری نشد....زنگ بزن....ولی وایسا تا ازت بخوان مدیکالو انجام بدی....چون دیدی یه مشکلی داشت پروندت.....بیخودی پول هدر ندی....فکر کنم اگر طبق همون 28 روز عمل کنن شما به پرواز برسی....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharBahman نمایش پست ها
    مگه باید حتما لیبل بگیریم. اینطور که نوشتن نیازی نیست. ولی من میبینم خیلی ها ترجیح می دن لیبل بخوره. دلیل خاصی داره؟
    دلیل خاص نداره....بچه ها در فکر آینده هستن....مثلن اگر یه موقع خواستن برن آمریکا یا اروپا بودن یه چنین برچسبی تو گذرنامه...میتونه خیلی خیلی کمک کننده باشه و روادید شون رو آسانتر کنه....همونطور که برعکسشم درست هست....تنها چیز عجیب اصرار بچه ها در برچسب زدن توسط سفارت تو تهران هستش....در صورتی که این کار و براحتی میتونید در استرالیا هم انجام بدی....طبق گفته بجه هایی که این کارو انجام دادن....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    دلیل خاص نداره....بچه ها در فکر آینده هستن....مثلن اگر یه موقع خواستن برن آمریکا یا اروپا بودن یه چنین برچسبی تو گذرنامه...میتونه خیلی خیلی کمک کننده باشه و روادید شون رو آسانتر کنه....همونطور که برعکسشم درست هست....تنها چیز عجیب اصرار بچه ها در برچسب زدن توسط سفارت تو تهران هستش....در صورتی که این کار و براحتی میتونید در استرالیا هم انجام بدی....طبق گفته بجه هایی که این کارو انجام دادن....
    کار از محکم کاری عیب نمیکنه! آخه آدم احساس میکنه اینجا چون کشور خودمونه راحتتر بتونیم انجام بدیم. یا لاقل کارهایی که اونجا باید انجام بدیم رو به حداقل کاهش بدیم تا نگرانی و استرسمون کم شه و آرامش بیشتری داشته باشیم، همین. دلیل من که همینه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)