صفحه 230 از 245 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جیمزکوک

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط toleration نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادین میشه ایمیلی که شما باهاش پیگیری میکنین و بدین منم یک ایمیل بزنم برای پیگیری ضرر نداره. سپاس
    ایمیل سفارت برای ویزای دانشجویی اینه: studentvisas.amman@dfat.gov.au و سوالها رو هم به خوبی جواب میدن. من قبل از لاج کردن پروندم کلی ازشون راهنمایی گرفتم.چون خارج از ایران هستم و نمی دونستم از کجا باید اقدام کنم. ولی باید ببینید آفیسر شما کیه.. ما پیگیری رو از طریق آفیسر انجام میدیم. میتونید با این ایمیل با فایل نامبرتون بپرسین آفیسرتون کیه. آفیسر ما نادین اسمشه و این ایمیلشه
    Nadine.Daoud@dfat.gov.au
    ان شالله به زودی خبرای خوبی بشنوید

Junior Member

سلام دوستان، امروز ویزای منم اومد ، دیر شده ولی میخوام کارامو زود انجام بدم و خودمو به همین ترم برسونم. میخوام از مدیریت این سایت و همه دوستانی که با راهنماییشون به من کمک کردن تشکر کنم. من وکیل نگرفته بودم و تمام صفحات این سایتو چند بار خوندم و کلی کمک گرفتم. امیدوارم ویزای همه به موقعش بیاد، فقط خواهشا حداقل 4 ماه رو برای مراحلش در نظر بگیرید و اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان، امروز ویزای منم اومد ، دیر شده ولی میخوام کارامو زود انجام بدم و خودمو به همین ترم برسونم. میخوام از مدیریت این سایت و همه دوستانی که با راهنماییشون به من کمک کردن تشکر کنم. من وکیل نگرفته بودم و تمام صفحات این سایتو چند بار خوندم و کلی کمک گرفتم. امیدوارم ویزای همه به موقعش بیاد، فقط خواهشا حداقل 4 ماه رو برای مراحلش در نظر بگیرید و اقدام کنید.

سلامممممممممممممممممم. ایول. مبارک باشه. خدا رو صد هزار مرتبه شکر.
    اتفاقا دیشب داشتم فایل رونگاه میکردم خیلی نگران شما بودم بخاطر 86 روز. مبارکه.
    ایشالا همه دلشون شاد بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_r_1366 نمایش پست ها
    سلامممممممممممممممممم. ایول. مبارک باشه. خدا رو صد هزار مرتبه شکر.
    اتفاقا دیشب داشتم فایل رونگاه میکردم خیلی نگران شما بودم بخاطر 86 روز. مبارکه.
    ایشالا همه دلشون شاد بشه
    ممنون ایشاالله برای شما و همه دوستان

آقا دم این رادیو استرالیا گرم.
    من ازون موقع که گوش میدم خیلی listeningام خوب شده.
    توی این زمانی که توی این حالت برزخ که هستیم، به دوستانی که احساس میکنن برای listening مشکل دارن، حتما توصیش میکنم.
    ویرایش توسط mehran_r_1366 : October 31st, 2014 در ساعت 01:13 AM

Junior Member

سلامممم تبریک میگم انشالا که در تمام مراحل تحصیلی و زندگیتون موفق باشید برای همه ما دعا کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    phD chemistry La Trobe

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_r_1366 نمایش پست ها
    آقا دم این رادیو استرالیا گرم.
    من ازون موقع که گوش میدم خیلی listeningام خوب شده.
    توی این زمانی که توی این حالت برزخ که هستیم، به دوستانی که احساس میکنن برای listening مشکل دارن، حتما توصیش میکنم.
    میشه ی بار دیگه لینکشو بدین؟ از اونجایی که بیشتر از دو ماهه اینجا معطلم یادم نیست تو کدوم صفحه لینک رو معرفی کردین؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط australia2014 نمایش پست ها
    میشه ی بار دیگه لینکشو بدین؟ از اونجایی که بیشتر از دو ماهه اینجا معطلم یادم نیست تو کدوم صفحه لینک رو معرفی کردین؟؟؟
    سلام.
    این لینکشه:

http://1radio.com.au/

مثل خیلی لینکای دیگه باید با ف ی ل ت ر شکن باز شه. بعضی از رادیوهاش کار نمیکنه.من خودم Magic 1278 برای ملبورن رو گوش میدم. که روی windows media player اجرا میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesapply نمایش پست ها
    ایمیل سفارت برای ویزای دانشجویی اینه: studentvisas.amman@dfat.gov.au و سوالها رو هم به خوبی جواب میدن. من قبل از لاج کردن پروندم کلی ازشون راهنمایی گرفتم.چون خارج از ایران هستم و نمی دونستم از کجا باید اقدام کنم. ولی باید ببینید آفیسر شما کیه.. ما پیگیری رو از طریق آفیسر انجام میدیم. میتونید با این ایمیل با فایل نامبرتون بپرسین آفیسرتون کیه. آفیسر ما نادین اسمشه و این ایمیلشه
    Nadine.Daoud@dfat.gov.au
    ان شالله به زودی خبرای خوبی بشنوید
    سلام

خیلی ممنون از جوابتون، خواستم بگم خدارو شکر ویزای من چهارشنبه گرنت شد. حالا لازمه این وارد پاسپورت باشه یا این کافیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جیمزکوک

نقل قول نوشته اصلی توسط toleration نمایش پست ها
    سلام

خیلی ممنون از جوابتون، خواستم بگم خدارو شکر ویزای من چهارشنبه گرنت شد. حالا لازمه این وارد پاسپورت باشه یا این کافیه.
    به سلامتی.براتون آرزوی موفقیت می کنم. نیازی نیس وارد پاسپورت بشه یا اصطلاحا لیبل بخوره.چون سیستمشون آنلاینه.اما اگر بخواید براتون لیبل میزنن.یه فرم باید پرکنید که تو پست مربوط به مدارک همین فروم هست. میتونید از سایت خود سفارت هم پیداش کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)