صفحه 24 از 245 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

من شروع کلاسام 25 feb هست. ایمیل که میزنم میگن تو چک امنیتی هستم. مگه موضوع پایان نامه هم تو چک امنیتی بررسی میکنن. من فکر میکردم اینا را قبل مدیکال چک میکنن. امیدوارم مشکلی نداشته باشه

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranbln نمایش پست ها
    زیاد نگران نباشین. بدتر از شماها هم هست :دی
    ارسال به اردن 28 نوامبر
    فایل نامبر و CV و مدیکال و موضوع تر دکترا 29 نوامبر
    CV و هدف دیپندنت (تحصیل یا کار) 10 دسامبر
    خلاصه تز ارشد دیپندنت 12 دسامبر
    مدیکال هم همون حول و حوش فرستادیم
    2 هفته پیش تماس گرفتیم گفت مدیکال رسیده و توی مرحله سکیوریتی چک هست.
    4 مارچ هم شروع میشه
    امیدوارم ویزای همه سر وقتش بیاد...
    منم مثل شمام

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

دوستان عزیزی که قبل اومدن ویزا ته دل همه رو خالی می کنند بهتره بعد گرفتن ویزاشون یک مقدار امیدواری هم به بچه ها بدن!!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

دوستای عزیز
    برای من 46 روز از تاریخ لاج و 53 روز از ارسال مدارک طول کشید بنابراین نگران نباشید اگه کمی دیر شده. دوشنبه بعدی کلاسام شروع میشه و امروز اومدم زنگ بزنم اردن که دیدم ایمیل زدن.
    مرسی از تبریکاتون. برای همتون دعا میکنم.
    به امید دیدار در استرالیا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT, Swinburne University of Technology

من داشتم تو این فروم ها میگشتم که یه چیزهایی به نظر درست می اومد.
    1- فقط با کسایی مصاحبه می کنن که سوالی براشون پیش اومده. ممکنه مصاحبه قانعشون کنه که ویزا میدن وگرنه ریجکت می کنن. پس احتمالا کسی مثل بنده حقیر که مصاحبه نشدم شانس ویزا دارم؟!!!!!!
    2- گرنت شدن ویزا لزوما مربوط به زمان دریافت مدارک در سفارت نیست. بستگی به تاریخ شروع تحصیل و تاریخ شروع بیمه داره. نه مدیکال نه لاج !!!
    3- کسایی که فامیلی تو استرالیا داشته باشن یا دو نفره برا ویزا اقدام کردن باید معمولا زمان بیشتری منتظر بمونن.
    البته اینها فقط در حد حدس و گمان ه.
    برای همگی (از جمله خودم :دی) آرزوی موفقیت می کنم. ایشالله زودتر هممون بیایم اینجا و مثل بقیه دوستان بگیم که ویزامون گرنت شده.
    تحویل مدارک در امان: 6 ژانویه، فایل نامبر: 14 ژانویه، درخواست مجدد CV و Research Proposal و در خواست مدیکال: 16 ژانویه، گرنت ویزا: 22 فوریه
    PhD in Information and Communication Technology-Swinburne University-SUPRA بورس کامل

Junior Member

سلام به همه دوستان

من 10 فوریه مدارکم در عمان لاج شد و13 فوریه در جواب ایمیلم فایل نامبر را دادند، و هنوز درخواست مدیکال نکردند. این غیر طبیعی نیست چون تو سایت دیدم بچه ها روز بعد فایل نامبر درخواست مدیکال کردند ازشون

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط maeda_63 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من 10 فوریه مدارکم در عمان لاج شد و13 فوریه در جواب ایمیلم فایل نامبر را دادند، و هنوز درخواست مدیکال نکردند. این غیر طبیعی نیست چون تو سایت دیدم بچه ها روز بعد فایل نامبر درخواست مدیکال کردند ازشون
    فکر نمیکنم غیرطبیعی باشه چون تو همین فروم بچه هایی هم بودن که یه هفته بعد از فایل نامبر درخواست مدیکال شدن مثل خانم پانته آ.
    فک کنم بستگی به case officer داره (حدس خودم).
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharBahman نمایش پست ها
    من داشتم تو این فروم ها میگشتم که یه چیزهایی به نظر درست می اومد.
    1- فقط با کسایی مصاحبه می کنن که سوالی براشون پیش اومده. ممکنه مصاحبه قانعشون کنه که ویزا میدن وگرنه ریجکت می کنن. پس احتمالا کسی مثل بنده حقیر که مصاحبه نشدم شانس ویزا دارم؟!!!!!!
    2- گرنت شدن ویزا لزوما مربوط به زمان دریافت مدارک در سفارت نیست. بستگی به تاریخ شروع تحصیل و تاریخ شروع بیمه داره. نه مدیکال نه لاج !!!
    3- کسایی که فامیلی تو استرالیا داشته باشن یا دو نفره برا ویزا اقدام کردن باید معمولا زمان بیشتری منتظر بمونن.
    البته اینها فقط در حد حدس و گمان ه.
    برای همگی (از جمله خودم :دی) آرزوی موفقیت می کنم. ایشالله زودتر هممون بیایم اینجا و مثل بقیه دوستان بگیم که ویزامون گرنت شده.
    ظاهراً با توجه به روندی که برای ویزاها داریم میبینیم مواردی که گفتین درستن!
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT, Swinburne University of Technology

سلام به همه دوستان

مال ما 2 روز طول کشید. کسایی بودن 1 روز بعد ازشون مدیکال خواستن یه سری ها هم نزدیک 1 هفته طول کشیده. هیچ حساب کتابی نداره. فقط گوشی تون روشن باشه و گوش به زنگ باشین، اگه باهاتون تماس گرفتن
    تحویل مدارک در امان: 6 ژانویه، فایل نامبر: 14 ژانویه، درخواست مجدد CV و Research Proposal و در خواست مدیکال: 16 ژانویه، گرنت ویزا: 22 فوریه
    PhD in Information and Communication Technology-Swinburne University-SUPRA بورس کامل

Junior Member

سلام به همه دوستان

از 1 روز تا 2 هفته طبیعیه....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)