صفحه 240 از 245 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2014

من این کارو کردم ولی نه با فایل نامبر نه هپ آی دی. یه آی دی هست جداگونه که توی همون ایمیل مخصوص این کار داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط epykaak نمایش پست ها
    دوستان ! کسی تونسته فایل خودش رو import کنه توی سایت immiaccount?
    من هر بار import رو می زنم ف پیغام میاد که :

• No application matching the data entered has been found. Please check the information and try again. Note that applications submitted at offshore posts are typically not accessible through ImmiAccount.

در حالیکه فایل نامبر هم دارم و HAP ID رو هم خودشون برام ایمیل کردن ...

Junior Member

خیلی ممنون از راهنمایی همگی دوستان
    راستی در بخش Additional information برای ما ها که ظاهرا assessment levele 2 هستیم به نظرتون چی بنویسیم؟

Junior Member

سلام
    ویزای من هم اومد. (ایشالا از همه زود بیاد).......................... فایل نامبر: 13 اکتبر - مدیکال و رزومه: 16 اکتبر - ارسال مدیکال: 20 اکتبر - ویزا: 2دسامبر

کسی هست به خواهد ژانویه ملبورن باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط galardo نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی همگی دوستان
    راستی در بخش Additional information برای ما ها که ظاهرا assessment levele 2 هستیم به نظرتون چی بنویسیم؟
    لطف کنید این سوال رو در "نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط" مطرح کنید تا جواب مناسب بگیرید. اینجا فقط نتایج ویزا رو مینویسند!

Junior Member

دوستان ...
    من دیروز مدیکال رو دادم ...
    فقط به مساله یی که هست اینه که تاریخ CoE برای 15 دسامبر هست و دانشگاه فعلا قبول نکرده که اون رو تمدید کنه - البته هنوز سفارت نخواسته از من که CoE رو تمدید کنم، می خواستم بدونم دوستانی که تجربه دارن تو این زمینه ، کی سفارت چنین درخواستی می کنه برای تمدید CoE و اگر دانشگاه حاضر نشه CoE رو تمدید کنه، چه راهی هست که بشه متقعد کرد سفارت رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه سوال دارم
    برا من که مستر هستم دوساله با هزینه شخصی و مبلغی که باید تو حساب باشه هم تو حساب خودم هست اما برای ضامن مالی خاله من که ایران هست قراره محضر تعهد بده اینو من باید کجای فرم ها وارد کنم یا اصلا نیازی نیست وارد بشه فقط به عنوان مدرک اضافه ارسال کنم منظورم تعهد نامش به علاوه گواهی بانکی ایشون هست چون من تو فرم ها زدم هزینه ام رو خودم میدم
    سوال دوم آیا موسسه مالی اعتباری مهر رو قبول دارند و اگر نه آیا من یه گواهی بگیرم که برا 2 سال پول تو این حساب بوده و بعد انتقال بدم به یه بانک مثل اقتصاد نوین و از اون bank statement بگیرم مشکلی به وجود نمیاد؟
    سلام. به طور کلی اگر میبینید که مدرکی هست که داخل فرم ها قسمت مخصوصی براش تعبیه نشده ، اینها رو تو یه بخش جدا داخل اپلیکیشنتون بزارید و بعد هم یه پرینت A4 روی اپلیکیشن بزارید که نقش فهرست مطالب رو ایفا کنه. یعنی مثلا بنویسید که هر آیتمی کجا هست و اینطوری حالت یه map رو پیدا میکنه که اونها بتونن راحت تر document های شما رو بررسی کنن.
    در مورد سئوال دومتون اصلا اهمیتی نداره چند روز پول تو اون حساب بوده. شما اصلا می تونید برید قرض کنید و پول ها رو بزارید تو یه حساب و بعد هم پول رو به صاحبانشون پس بدید. هر bank statement ای تاریخ داره و معمولا تو bank statement مدت زمانی که پول تو حساب خوابیده بوده نشون داده نمیشه. هر بانک یا موسسه اعتباری که bank statement صادر کنه کفایت میکنه. البته بهتره بانکتون مشمول تحریم های جهانی نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    در مورد Bank Statement ایا تاریخ داره؟ من 30 نوامبر گرفتم این نامه را گرفتم و شاید تا 10 روز دیگه بتونم مدارک را پست کنم چون منتظر COE هستم... مشکلی پیش نمیاد؟ 16500 دلار امریکا موجودی بوده و فکر کنم کافی باشه با توجه به داشتن بورس...
    سلام. بله . bank statement تاریخ داره اما با 10 روز یا یک ماه و اینها مشکلی پیش نمیاد. جای نگرانی نیست. من در سایت اداره مهاجرت جایی ندیدم که بگه مثلا بگه bank statement چقدر تاریخش اعتبار نداره به خصوص که شما بورس هم دارید و این جز مدارک اختیاری محسوب میشه برای شما.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بعد از پرداخت هزینه ویزا توسط کارت های اعتباری چی باید برامون بفرستن؟ نامه خاصی صادر میشه برامون که نشون بده این 535 دلار را پرداخت کردیم یا انلاین فقط خودشون خبر دارن و چک میکنند؟ الان من COE ندارم میتونم این کار را انجام بدم؟ چه اطلاعاتی نیاز داره تا اون رسید را بدن؟ میخوام بعد از پرکردن فرم 1440 اطلاعات موبوط به گیفت کارد را بفرستم به ایمیل سفارت به ادرس : payment@immi.gov.au
    فکر میکنم این ایمیل مربوط به خود استرالیا باشه چون نشونی از امان نیست..

لطفا راهنمایی بفرمایید...

Junior Member

سلام دوستان،

میخواستم ببینم از زمانی که ویزا گرنت میشه، چه زمانی میشه وارد استرالیا شد؟ مثلا شروع دوره من فوریه هست اگر تا آخر دسامبر ویزام بیاد کی میتونم برم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    بالاخره فایل نامبرم اومد. در ایمیل سفارت یک ID هم ارسال شده و نوشته:
    This paper application is able to be imported into your ImmiAccount. Use your application ID to search and view your application before a decision has been made on your application.

ولی در سایت immiaccount، در قسمت login یک username و password خواسته، در حالیکه سفارت تنها یک ID ارسال کرده. چطور می تونم در این قسمت login کنم و وضعیت applicaion رو چک کنم.
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)