صفحه 241 از 245 نخستنخست ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2014

به سلامتی... اگر فهمیدید اینجا هم بگذارید پاسخ را که استفاده کنیم همه...
    خوبیش اینه که خودتون انلاین چک میکنید و دیگه نیاز نیست منتظر ایمیل باشید.. ظاهرا قبلا این سیستم انلاین نبوده که همه ایمیل میزدند... از خود سفارت هم بپرسید میگه چه کار کنید..
    نقل قول نوشته اصلی توسط yas65 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بالاخره فایل نامبرم اومد. در ایمیل سفارت یک ID هم ارسال شده و نوشته:
    This paper application is able to be imported into your ImmiAccount. Use your application ID to search and view your application before a decision has been made on your application.

ولی در سایت immiaccount، در قسمت login یک username و password خواسته، در حالیکه سفارت تنها یک ID ارسال کرده. چطور می تونم در این قسمت login کنم و وضعیت applicaion رو چک کنم.
    مرسی

Junior Member

دوست عزیز،
    شما باید اول یه اکانت بگیرید یعنی خودتون رجیستر کنید و یه username و پسورد بگیرید، بعد که لاگین کردید از اون آی دی استفاده کنید و ایمپرت کنید اپلیکیشنتون رو. رو خود سایت هم یه manual هست که با عکس دقیق توضیح داده چطوری. فکر کنم تو قسمت سوالات یا هلپ همچین چیزی باشه.
    البته، من از وقتی ایمپرت کردم ندیدم که سایت رو آپدیت کنن و اطلاعات خاصی در اختیار بذارن. فقط یه بار همون روز اول آپدیت شده. انگار خیلی هم چیز به درد بخوری نیست. نمیدونم بقیه چه تجربه ای داشتن؟
    سلام دوستان،
    This paper application is able to be imported into your ImmiAccount. Use your application ID to search and view your application before a decision has been made on your application.

ولی در سایت immiaccount، در قسمت login یک username و password خواسته، در حالیکه سفارت تنها یک ID ارسال کرده. چطور می تونم در این قسمت login کنم و وضعیت applicaion رو چک کنم.
    مرسی

Junior Member

Junior Member

سلام،
    من هم دقیقا اطلاعات خواسته شده رو وارد می کنم ولی همین خطایی رو که شما دریافت کردید می بینم. مشکل شما حل شد؟ اگر به نتیجه رسیدید، ممنون می شم به من هم خبر بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط epykaak نمایش پست ها
    دوستان ! کسی تونسته فایل خودش رو import کنه توی سایت immiaccount?
    من هر بار import رو می زنم ف پیغام میاد که :

• No application matching the data entered has been found. Please check the information and try again. Note that applications submitted at offshore posts are typically not accessible through ImmiAccount.

در حالیکه فایل نامبر هم دارم و HAP ID رو هم خودشون برام ایمیل کردن ...

Junior Member

دوستانی که قبلا ویزا گرفتن ممنون میشم راهنمایی کنید!

تو ایمیلی که من از آفیسر گرفتم برای مدیکال، فقط ازم خواسته بود مدیکال انجام بدم. آخر ایمیل هم این بود:
    Your application will be pending character clearance checks and medical clearance.
    من برای کاراکتر چک باید کار خاصی انجام بدم؟ تو ایمی اکانت نوشته بود فرم 80 رو پر کن سابمیت کن اما آفیسر به من چیزی نگفت که. شما فرم 80 رو کی فرستادید؟

Junior Member

سلام
    من نتونستم در نهایت appliction خودم را توی immiaccount ببرم ...
    تلفنی سوال کردم، گفتن که نمی تونین import کنین!!

نهایتا هم فکر نمی کنم مهم باشه - چون کیس آفیسر تو ایمیلی که برام فرستاده در مورد مدیکال، هیچ اشاره یی نکرده و من هیچ چیز دیگه یی هم از من نخواستن ...
    مدیکال رو هم دادم و منتظر ویزا هستم

سلام دوستان،

مرسی

با سلام
    شما هزینه visa application fee رو هم دادین یا نه؟ آیا شما هم اسکارشیپ های IPRS o APA داشتین؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

من بورس IPRS داشتم . چند بار هم از دانشگاه پرسیدم و اون ها گفتن هزینه ها waive می شه ولی ظاهرا سفارت هزینه ویزا رو می خواست. من هم پرداخت کردم. به نظرم شما هم اگر همین وضعیت رو دارین هزینه رو پرداخت کنید تا زودتر به درخواستتون رسیدگی کنن و بعد در استرالیا از طریق DIBP پی گیری کنید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    با سلام
    شما هزینه visa application fee رو هم دادین یا نه؟ آیا شما هم اسکارشیپ های IPRS o APA داشتین؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

من بورس IPRS داشتم . چند بار هم از دانشگاه پرسیدم و اون ها گفتن هزینه ها waive می شه ولی ظاهرا سفارت هزینه ویزا رو می خواست. من هم پرداخت کردم. به نظرم شما هم اگر همین وضعیت رو دارین هزینه رو پرداخت کنید تا زودتر به درخواستتون رسیدگی کنن و بعد در استرالیا از طریق DIBP پی گیری کنید.
    موفق باشید.
    با تشکر از پاسختون
    والا خودمم موندم، تو سایت دانشگاه به طور مشخص اشاره کرده که کسایی که IPRS دارن هزینه ویزا رو نیباید بدن، حتی دوستای من که پارسال رفتن اونا هم ندادن اما با توجه به تجربه شما که میگین پول رو میگیرن

Junior Member

تو نامه بورس من مشخصا نوشته بود که هزینه ویزا و سفر رو پوشش نمیده (IPRS)
    نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون
    والا خودمم موندم، تو سایت دانشگاه به طور مشخص اشاره کرده که کسایی که IPRS دارن هزینه ویزا رو نیباید بدن، حتی دوستای من که پارسال رفتن اونا هم ندادن اما با توجه به تجربه شما که میگین پول رو میگیرن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)