صفحه 242 از 245 نخستنخست ... 142192232233234235236237238239240241242243244245 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,411 تا 2,420 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ps7 نمایش پست ها
    تو نامه بورس من مشخصا نوشته بود که هزینه ویزا و سفر رو پوشش نمیده (IPRS)
    اگه این لینک رو ببینین اینجا بهش اشاره کرده: http://www.flinders.edu.au/scholarsh.../display/a044e
    شما از کدوم دانشگاه اکسپت گرفتین؟؟

Junior Member

بله، هم در سایت دانشگاه قید شده و هم در نامه بورس IPRS نوشته شده بود که از پرداخت هزینه ویزا معاف هستم و نامه بورس رو هم ضمیمه مدارک فرستاده بودم. و چون یکی از دوستانم که قبلا اقدام کرده بود و بورس UIPA داشت از پرداخت هزینه ویزا معاف شده بود، من هم هزینه رو پرداخت نکردم ولی سفارت ایمیل زد و گفت هزینه پرداخت نشده و ما بررسی نمی کنیم. خیلی پی گیری کردم ولی دیدم همه چیز به خاطر این 535$ داره میره زیر سوال! چند روز بعد از پرداخت هزینه فایل نامبر برام اومد. به نظرم اگر مدارک رو نفرستادید، مشخصات کارت رو در فرم 1440 بنویسید و همراه مدارک بفرستید. اگه لازم باشه کم می کنن. خیلی زمان و انرژی رو این جریان نذارید چون من این مسیرو رفتم و نتیجه ای نگرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون
    والا خودمم موندم، تو سایت دانشگاه به طور مشخص اشاره کرده که کسایی که IPRS دارن هزینه ویزا رو نیباید بدن، حتی دوستای من که پارسال رفتن اونا هم ندادن اما با توجه به تجربه شما که میگین پول رو میگیرن

دوستان که ویزا گرفتند یه سوالی داشتم؟
    تاریخی که ویزا میدن دقیقا منطبق بر COE یه؟ یعنی از اون روز حق ورود به استرالیا رو داریم؟ یا زودترام میدن؟ چون من تو فرما 10 روز جلوتر زدم؟
    ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط yas65 نمایش پست ها
    بله، هم در سایت دانشگاه قید شده و هم در نامه بورس IPRS نوشته شده بود که از پرداخت هزینه ویزا معاف هستم و نامه بورس رو هم ضمیمه مدارک فرستاده بودم. و چون یکی از دوستانم که قبلا اقدام کرده بود و بورس UIPA داشت از پرداخت هزینه ویزا معاف شده بود، من هم هزینه رو پرداخت نکردم ولی سفارت ایمیل زد و گفت هزینه پرداخت نشده و ما بررسی نمی کنیم. خیلی پی گیری کردم ولی دیدم همه چیز به خاطر این 535$ داره میره زیر سوال! چند روز بعد از پرداخت هزینه فایل نامبر برام اومد. به نظرم اگر مدارک رو نفرستادید، مشخصات کارت رو در فرم 1440 بنویسید و همراه مدارک بفرستید. اگه لازم باشه کم می کنن. خیلی زمان و انرژی رو این جریان نذارید چون من این مسیرو رفتم و نتیجه ای نگرفتم.
    نه نفرستادم يعني ديدم جريان اينطوره گفتم از شما پيگير بشم بعد ميفرستم. شما خودتون گيفت كارت گرفتين يا از دوستاتون اونجا واريز كردن؟

Junior Member

دوستم در استرالیا مشخصات کارتشو داد. من در فرم 1440 وارد و برای سفارت ایمیل کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    نه نفرستادم يعني ديدم جريان اينطوره گفتم از شما پيگير بشم بعد ميفرستم. شما خودتون گيفت كارت گرفتين يا از دوستاتون اونجا واريز كردن؟

Junior Member

سوال من بی جواب موند! از فرم 80 هیچ کس اطلاع نداره؟

دوستانی که قبلا ویزا گرفتن ممنون میشم راهنمایی کنید!

تو ایمیلی که من از آفیسر گرفتم برای مدیکال، فقط ازم خواسته بود مدیکال انجام بدم. آخر ایمیل هم این بود:
    Your application will be pending character clearance checks and medical clearance.
    من برای کاراکتر چک باید کار خاصی انجام بدم؟ تو ایمی اکانت نوشته بود فرم 80 رو پر کن سابمیت کن اما آفیسر به من چیزی نگفت که. شما فرم 80 رو کی فرستادید؟

تاریخی که ویزا میدن دقیقا منطبق بر COE یه؟ یعنی از اون روز حق ورود به استرالیا رو داریم؟ یا زودترام میدن؟ چون تاریخ شروع بیمه من فقط یک روز قبل coe. ,gd من تو فرما 10 روز جلوتر زدمبرای تاریخ ویزا!؟
    ممنون میشم جواب بدید.

تاریخی که ویزا میدن دقیقا منطبق بر COE یه؟ یعنی از اون روز حق ورود به استرالیا رو داریم؟ یا زودترام میدن؟ چون تاریخ شروع بیمه من فقط یک روز قبل coe. ولی من تو فرما 10 روز جلوتر زدمبرای تاریخ ویزا!؟
    ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiburachaloo نمایش پست ها
    تاریخی که ویزا میدن دقیقا منطبق بر COE یه؟ یعنی از اون روز حق ورود به استرالیا رو داریم؟ یا زودترام میدن؟ چون تاریخ شروع بیمه من فقط یک روز قبل coe. ولی من تو فرما 10 روز جلوتر زدمبرای تاریخ ویزا!؟
    ممنون میشم جواب بدید
    با سلام
    وقتی ویزای شما گرنت بشه تاریخ ورودتون همون روز گرنت ویزا هست یعنی از لحظه گرنت حق ورود دارید و تاریخ ابطال ویزا هم درج شده. خیلی به مساله coe و بیمه و اینها حساس نیستن همین که کلا بیمه داشته باشید شرط گرنت ویزا هست و وقتی که ویزا گرنت میشه یعنی همه چی بررسی شده . من تاریخ coe ام فکر کنم 31 مارس بود ولی از 10 مارس استرالیا بودم و از همون 10 مارس هم در واقع ما شامل بیمه هستیم( البته کارتش 5 ماه بعد اومد!!!).

سوال من بی جواب موند! از فرم 80 هیچ کس اطلاع نداره؟
    سلام
    از من که فرم 80 نخواستن و زمان من( 1 سال قبل) اصلا ایمی اکانت وجود نداشت. شما به ایمیل ها بیشتر توجه کنید تا به ایمی اکانت. البته من نمیدونم شاید الان روش عوض شده و ایمی اکانت هم بیشتر ملاک باشه. به هر حال اگر فرم 80 رو دارید به نظرم پر کنید و برای آفیسر ایمیل کنید اگر خواستید. البته از محتوای این ایمیل که به شما زدن اینطوری بر میاد که خودشون در حال بررسی هستن و نیازی به مدرکی که شما بخواید بفرستید وجود نداره. به هر حال به نظر من یه ایمیل به آفیسر پرونده بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)