صفحه 245 از 245 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,449 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2014

ممنون از پاسختون. شما 574 بودید یا 573.و اینکه در این مدت که فایل نامبر بیاد پیگیری هم کردید یا نه؟
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

همین الان ای دی من اومد تو این ساعت انگار اینا اضافه کاروایمیسن قبل از سال نو هههه این ایمی اکانت به چه درد میخوره؟
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

من ایمی اکونتم رو فعال کردم و زده اپلیکیشن in progress هست حالا میخام ببینم واقعا به روز هست و میشه چک کرد چون زده که آخرین به روز رسانی 21 دسامبر هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ps7 نمایش پست ها
    ویزای 574 من دیروز اومد. 19 نوامبر لاج شده بود،یک هفته بعد هپ ای دی گرفتم، 3 دسامبر مدیکال سابمیت کردم و 19 دسامبر ویزا گرنت شد :-) رشته من در حیطه علوم انسانی و اجتماعی بود

فقط یه سوال: تاریخ بیمه من از تاریخ شروع ترمم هست. اگر من بخوام زودتر از شروع ترمم برم، وضعیت بیمه چی میشه با توجه به اینکه طبق ویزا اجازه ورود رو قبل از شروع بیمه نداریم.
    تبريك ميگم اميدوارم هميشه خبراي خوب داشته باشين. شما هم شروع ترمتون مارچ ٢.١٥ هستش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    تبريك ميگم اميدوارم هميشه خبراي خوب داشته باشين. شما هم شروع ترمتون مارچ ٢.١٥ هستش؟
    بله مارچ هست. البته برای پروسه ویزا در نظر بگیرید که من بخاطر رشته م نیاز نبوده پروپوزالم چک امنیتی بشه و احساس میکنم فقط کاراکتر چک شدم که اونم گویا دو سه هفته زمان میبره. شاید اگر چک امنیتی هم در کار باشه پروسه چند هفته بیشتر طول بکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ps7 نمایش پست ها
    بله مارچ هست. البته برای پروسه ویزا در نظر بگیرید که من بخاطر رشته م نیاز نبوده پروپوزالم چک امنیتی بشه و احساس میکنم فقط کاراکتر چک شدم که اونم گویا دو سه هفته زمان میبره. شاید اگر چک امنیتی هم در کار باشه پروسه چند هفته بیشتر طول بکشه.
    اهان ميگم اخه، ماشالاه خيلي زود گرنت شده. به هر حال بازم تبريك ميگم. كدوم يوني هستين؟

Junior Member

ممنون اینجا میتونید جزییات همه ویزا ها رو ببینید.

Junior Member

آقا اصلا چه اصراریه ! می تونی موقه اپلی کردن پرداخت کنی بعدا که رفتی اونجا ازشون درخواست رفاند کنید. من خودم که IPRS داشتم باز با این وجود 535 دلار رو پرداخت کردم. حالا دو حالت پیش میاد. اگه پوشش نده که هیچ. اگر هم بورس پوشش بده بعدا ازشون می گیرم. بچه ها می گن که رفاند می کنن و مشکلی نیست.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن، این تاپیک قفل و تا سال 2015 آرشیو شد . ارسال های انتهای این تاپیک به تاپیک مرتبط تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط منتقل شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

با تشکر
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)