صفحه 5 از 245 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

بچه ها به نظرتون دیتا بیس چک امنیتی استرالیا و امریکا مشترکه؟ یعنی اگه آمریکا ریجکت شدیم پیشنهاد میدید تو فرما بنویسیم یا اینکه نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1365 نمایش پست ها
    یعنی از اول اقدام تا انتها 1ماه؟
    آره.1ماه از روزی که مدارک رسیده به اردن!
    مگر در شرایط خاص مثل حساس بودن پروژه

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamahsa نمایش پست ها
    -------------
    اصلا کارای سفارت حساب کتاب نداره.... اگر بخوای رشته حساس را تعریف کنید تمام رشته های مهندسی حساس می تونن باشن!!!

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    -------------
    اصلا کارای سفارت حساب کتاب نداره.... اگر بخوای رشته حساس را تعریف کنید تمام رشته های مهندسی حساس می تونن باشن!!!
    وقتی پروسه stream lined باشه و مستقل از کشور داوطلب، بعید می دونم دیگه پروپوزالی که اسکالرشیپ هم گرفته مشکل ایجاد کنه. البته به قول بهنام حساب کتاب نداره، وقتی ورثه طالبان رو با به و به چه چه دعوت می کنند برای دریافت اقامت و ما رو به خاطر گناه نکرده مجازات می کنند باید انتظار هر چیزی رو داشت. ایشالله که مشکللی پیش نیاد.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamahsa نمایش پست ها
    پس چرا من زنگ زدم سفارت گفت ۳ ماه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1365 نمایش پست ها
    پس چرا من زنگ زدم سفارت گفت ۳ ماه؟
    سلام دوست عزیز
    ariamahsa جان درست میگن اگه اکثر بچه ها که کارشون بی مشکل پیش میره یک ماهه ویزاشون میاد، که البته حدود یک سال پیش طولانی تر بوده.
    ولی سفارت همچنان میگه به طور متوسط 3 ماه وحتی ممکنه بیشتر طول بکشه .فکر کنم برای این که اگه بگن زودتر می دهند براشون تعهد میاره که حتما تو این زمان جواب بدهند.
    سابکلاس573،لاج 25 سپتامبر 2012با مراجعه حضوری، دریافت شماره پرونده از اردن یک اکتبر ،درخواست انجام معاینه پزشکی و CoE و OSH هفت اکتبر
    ارسال CoE و OSHC پانزده اکتبر ، 24 اکتبر گرنت ویزا ، 29 اکتبر دریافت ویزا

Junior Member

پیش فرض ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام به همه دوستان عزیزم،
    من خیلی وقته مطالب این سایت را مطالعه میکنم اما خودم تا بحال عضو نبودم و همین امروز عضو شدم. همه مطالب این موضوع رو هم مطالعه کردم.
    بچه ها، ویزای من به گفته آنا در حدود 50 روزه که در مرحله mandatory checks هست و واقعا وقتی میبینم ویزای بچه هایی که همزمان با من اپلای کردن یک ماهه اومده بیشتر استرس میگیرم.
    لطفا راهنمایی کنین که این مرحله mandatory checks معمولا چقد طول میکشه و رو چه مواردی ممکنه حساس شده باشند؟ من رشتم مهندسی مکانیکه و فول فاند دارم از UNSW در موضوع انرژیهای نو. شروع ترمم اول مارچه و 12 نوامبر هم برای ویزا اپلای کردم. لطفا یکم توضیح بدین استادا ممنون میشم حالا یا اینجا یا با پیام خصوصی.
    ممنونم

عزیزان لطفا از ارسال هایی به منظور مکالمه شخصی دو جانبه ، تشکر ، تاثر ، تاسف و پینگلیش در این تاپیک اکیدا خوددارس نمایید چرا که ارسال ها حذف خواهند شد .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 24th, 2013 در ساعت 08:08 PM دلیل: بروزرسانی

پیش فرض پاسخ : Final Visa

12 نوامبر هم برای ویزا اپلای کردم................
    الان 50 روزه اون وقت؟

Junior Member

نه کلا میشه 70 روز. عرض کردم 50 روزه تو مرحله mandatory checks هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana_m نمایش پست ها
    نه کلا میشه 70 روز. عرض کردم 50 روزه تو مرحله mandatory checks هستش.
    ----------
    پس خدا بهمون صبر بده مال من که شده 50 روز از تاریخ لادج به اردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)