صفحه 55 از 245 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Chemistry

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

30 روز شده از اومدن فایل نامبر مدیکالم فرستادم کلاسم هفته دیگه شروع میشه ..... خیلی حالم بده به نظرتون بلیط بگیرم ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    ---------

mazdakam زیاد نگران مدیکال نباش -که توی امضات اوردی- ، ما فقط زورمون به اون قسمت می رسه!!!! برای رفع نگرانی جند روز دیگه یه ایمیل بزن به افیسرت بگو مدیکالم رسیده بهت؟؟؟ باید جواب بده
    آره مرسی میخواهم همین کار رو بکنم ولی نمیدونم اصولا چند روزه باید برسه دستشون
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

سلام دوستان.
    من ۱۶ مارچ واسه ویزا اقدام کردم ، فقط یه هفته پیش از من خواستن که فرم ۸۰( راجب پاسپورت قبلیم و سفرهایی که رفتم) رو پر کنم! به غیر از اون میل یا تماسی نداشتن باهام. هنوز مدیکال چک هم نرفتم (البته اینجا هفته آخر پروسه میخوان که بریم واسه مدیکال).
    من باید ۳ می باشم استرالیا، پرواز هم ۲۹ ایپریل ، بنظرتون به دانشگاه بگم که هنوز ویزام رو نگرفتم و تاریخ اومدنم رو تمدید کنم!؟
    ( از ایران اقدام نکردم واسه ویزا)
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ۱۶ مارچ واسه ویزا اقدام کردم ، فقط یه هفته پیش از من خواستن که فرم ۸۰( راجب پاسپورت قبلیم و سفرهایی که رفتم) رو پر کنم! به غیر از اون میل یا تماسی نداشتن باهام. هنوز مدیکال چک هم نرفتم (البته اینجا هفته آخر پروسه میخوان که بریم واسه مدیکال).
    من باید ۳ می باشم استرالیا، پرواز هم ۲۹ ایپریل ، بنظرتون به دانشگاه بگم که هنوز ویزام رو نگرفتم و تاریخ اومدنم رو تمدید کنم!؟
    ( از ایران اقدام نکردم واسه ویزا)
    مرسی
    -------------------
    تا روز 3 May منتظر باشین و حتی 2 هفته بعد از اون،
    بعد به دانشگاه بگین
    اگر بورس گرفتین از حالا با دانشگاه مکاتبه کنید ببینید روند کار چطوریه میشه دیفر کرد
    کدوم کشورین

نقل قول نوشته اصلی توسط Poonehkia نمایش پست ها
    30 روز شده از اومدن فایل نامبر مدیکالم فرستادم کلاسم هفته دیگه شروع میشه ..... خیلی حالم بده به نظرتون بلیط بگیرم ؟؟؟
    -------------
    اگر واقعا 3 تومن واستون مهم نیست بود و نبودش! بلیط بگیرین
    به نظرم بلیط نگیرین، چون واقعا حساب کتاب نداره کارای سفارت، آدم توی این وسط سه تون مثل من بخوابونه که چی !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Chemistry

-------------
    اگر واقعا 3 تومن واستون مهم نیست بود و نبودش! بلیط بگیرین
    به نظرم بلیط نگیرین، چون واقعا حساب کتاب نداره کارای سفارت، آدم توی این وسط سه تون مثل من بخوابونه که چی !
    --------------
    --------------------------------------------------------
    مهمه چون 6 تومنه 2 نفر مثل اینکه افیسرهای جدید خیلی گیر میدن !!!!! حجم درخواستها هم خیلی بالاست خدا رحم کنه 7 روز وقت دارم

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان یه سوال، آیا فاصله یا space تو فامیلی مهمه؟ من فامیلی خانمم ولی زاده هستش تو پاسپورت یه space خورده VALI ZADEH ولی من تو فرمای ویزا و مدیکال بدون فاصله نوشتم به صورت VALIZADEH می خواستم ببینم مشکلی پیش میاد؟ اگه مشکلی هست ایمیلی بهشون خبر بدم؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان یه سوال، آیا فاصله یا space تو فامیلی مهمه؟ من فامیلی خانمم ولی زاده هستش تو پاسپورت یه space خورده VALI ZADEH ولی من تو فرمای ویزا و مدیکال بدون فاصله نوشتم به صورت VALIZADEH می خواستم ببینم مشکلی پیش میاد؟ اگه مشکلی هست ایمیلی بهشون خبر بدم؟

شما برای اینکه خیاله خودتو راحت کنی ی ا-میل بزن بهشون...ی کپی هم از پاسپورت خانومت بذر و مشکلو توزی بده...چیز مهمی نیست...اما گفته باشی بهشون بسیار خوبه...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    ---------

طبق نظر دوست گرامی به نظرم بهشون بگو! ولی کامل بهشون بفهمون و زنگ هم بزن، انقدر سفارت خر تو خره که ! منی که 20 روز پیش coe فرستادم و ایمیل زدن که رسیده تازه امروز بهم گفتن که همین دیروز coe دریافت شد (تلفتی)

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

---------

به نظرم بهشون نگو! انقدر سفارت خر تو خره که ! فقط حساسیت ایجاد می کنی، منی که 20 روز پیش coe فرستادم و ایمیل زدن که رسیده تازه امروز بهم گفتن که همین دیروز coe دریافت شد (تلفتی)
    اگر مشکلی باشه بهتون می گن یا زنگ می زنن، فقط مطمئن شو و بپرس از سفارت که مدیکالتون رسیده سفارت!
    اوکی. اینا ویزا را خودشون بر اساس پاسپورت اسم و مینویسن یا بر اساس فرمی که نوشتیم؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)