صفحه 59 از 245 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_farox نمایش پست ها
    سلام .فایل نامبر من پریروز اومد.هنوز case officer مشخص نشده. به نطر شما طبیعیه؟
    حتی اگه تا 10-12 روز دیگه هم ایمیلی براتون نیاد غیرطبیعی نیست اما انشالله که به زودی میاد.

ApplyAbroad Veteran

با درود خدمات همه دوستان خوبم در ایران عزیز
    از اینکه میبینم بعضی از بچه ها با ما درخواست روادید دادن و هنوز تو ایران هستن...خیلی خیلی متاسفم...امیدوارم هر چه زودتر این مشکلاتشون رفع شه و همگی دسته جمی بیان استرالیا حالشو ببران ......بخوسوس بچه هایی که از ژانویه منتظر جواب هستن............به هر حال با رفتن انا کار ی خورده سخت شده ظاهرن ....اما این نیز بگذرد...البته اینجا هم امکانات و رفاه جای خودشو داره.....وزایف شما هم جای خودش داره...بخوسوس دوستانی که برای دکترا دارن میان اینجا بدونن که مسیر تا حدودی سخت در پیش رو دارن ... که نیاز به پشتکار و تلاش بسیار داره....به امید دیدار همه دوست های خوبم....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

کسی میدونه برای گرفتن ارز دانشجویی لیبل باید باشه یا با پرینت همون ویزایی که فرستادن هم بهمون ارز میدن؟ کلن زدن لیبل به چه درد میخوره؟

ApplyAbroad Veteran

نیازی به لبل نیست ...و با همون پرینت هم به شما میدان ارز...کلن برای ورود به استرالیا به درد نمیخوره...چون تو فرودگاه فقط پاس رو از شما میخوان....اما اگه جاهای دیگه دنیا میخواهید برید...بدردتون میخوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    -----------
    ببین برای بورس یکمی زودتر اقدام کن بعضی دانشگاهها علاوه بر درخواست باید جلسه تشکیل بدن که ممکنه 1 2 هفته طول بکشه، این عجله در صوذتی مفید هست که فرض به این باشه که چک امنیتی شما ok شده باشه
    سلام دوباره

به دانشگاه میل زدم و بلیط پرواز رو هم واسشون فرستادم، اونا هم تشکر کردن که همه تلاشم رو کردم که سر وقت برسم، بعدش گفتن ۱ ماه دیگه هم بهت وقت میدیم!
    حالا به نظرتون به ویزا آفیس میل بزنم و بهشون بگم!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    سلام دوباره

به دانشگاه میل زدم و بلیط پرواز رو هم واسشون فرستادم، اونا هم تشکر کردن که همه تلاشم رو کردم که سر وقت برسم، بعدش گفتن ۱ ماه دیگه هم بهت وقت میدیم!
    حالا به نظرتون به ویزا آفیس میل بزنم و بهشون بگم!؟
    ------------

هرچند تیری در تاریکی محسوب میشه! ولی همون ایمیل دانشگاه و بلیط و توضیحاتت را به سفارت بفرست!

موضوع اینه سفارت بخواد موضوع شما را بررسی کنه دست اخر یک نگاهی به coe و تاریخاش می کنه ( مثل دوستمون جند پست بالاتر)

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام.
    بچه ها من COE جدید رو واسه سفارت ایمیل کردم ولی اصلا این
    از خدا بی خبرا جواب ایمیل های منو نمیدن !!!
    کسی دیگه هم هست که اصلا جوابشو نداده باشن؟

مگه من چی کار کردم آخه !!! هیشکی منو دوس نداره چرا !!؟
    شیطططونه میگه یه بلیط اتوبوسی، مینی بوسی، چمیدونم بوسی بگیرم برم اردن شخصا وارد قضیه شم اا !!!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    سلام.
    بچه ها من COE جدید رو واسه سفارت ایمیل کردم ولی اصلا این
    از خدا بی خبرا جواب ایمیل های منو نمیدن !!!
    کسی دیگه هم هست که اصلا جوابشو نداده باشن؟

مگه من چی کار کردم آخه !!! هیشکی منو دوس نداره چرا !!؟
    شیطططونه میگه یه بلیط اتوبوسی، مینی بوسی، چمیدونم بوسی بگیرم برم اردن شخصا وارد قضیه شم اا !!!!

این سیاستشونه ! ...تو همون نامه اولی که براتون فرستادن همین جمله رو به روشنی نوشتن که ما نمیتونیم رسیدن هیچ ا-میلی رو تایید کنیم...اما اگر مشکلی باشه با شما تماس میگیرن....اگر هم که میتونی خودت تماس بگیر.....دست آخر هم باید به همون بوس بچسبی....چون باید یاد بگیری چطوری میبوسن....اینجا خیلی به کارت میاد!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MAster of Mining Engineering Adelaide University

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم و ممنون میشم اگر کسی‌ تجربهٔ مشابه داره من را رهنمأای کنه.
    من از مالزی اقدام کردم و آفیسر من خانم hema morthy
    وقتی‌ Apply کردم، بلافاصله به من زنگ زد و مصاحبه. بد کمتر از ۲ هفته به من گفت که باید cv خودم و همسرم را بفرستم، ولی‌ بد از اون هیچ جوابی‌ نداد که گرفته یا نه.
    الان تقریبا ۸ روز گذشته و هیچ، ممنون میشم اگر شما اطلاع دارید راهنمایی کنید.
    من از Adelaide offer دارم با هزینهٔ شخصی‌، COE را هم گرفتم
    ممنون
    لاج پرونده ۲۷ مارچ، ۱۵ آپریل درخواست CV خودم و همسرم، درخواست Title پروژه مستر و دکترا ۱۵ می، درخواست مدیکال ۲۷ می، گرنت ویزا ۶ جون

نقل قول نوشته اصلی توسط monasabet نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم و ممنون میشم اگر کسی‌ تجربهٔ مشابه داره من را رهنمأای کنه.
    من از مالزی اقدام کردم و آفیسر من خانم hema morthy
    وقتی‌ Apply کردم، بلافاصله به من زنگ زد و مصاحبه. بد کمتر از ۲ هفته به من گفت که باید cv خودم و همسرم را بفرستم، ولی‌ بد از اون هیچ جوابی‌ نداد که گرفته یا نه.
    الان تقریبا ۸ روز گذشته و هیچ، ممنون میشم اگر شما اطلاع دارید راهنمایی کنید.
    من از Adelaide offer دارم با هزینهٔ شخصی‌، COE را هم گرفتم
    ممنون
    -------------
    یک سوالی در جواب سوال شما! به نظرتون از کشورهای دیگه لادج کردن بهتره یا از ایران(امان-اردن!) ؟ مثلا کسایی که اروپا هستن یا چین و مالزی ...هنگ کنگ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)