صفحه 60 از 245 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MAster of Mining Engineering Adelaide University

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    -------------
    یک سوالی در جواب سوال شما! به نظرتون از کشورهای دیگه لادج کردن بهتره یا از ایران(امان-اردن!) ؟ مثلا کسایی که اروپا هستن یا چین و مالزی ...هنگ کنگ
    راستش من دقیق نمیدونم، ولی‌ به نظر میاد از ایران اقدام کردن بهتره، چون سفارت بیشتر مورد ایرانی‌ داشته و در نتیجه بیشتر به امور ایران وارد، ولی‌ هیچ گونه تضمینی نیست که کجا مناسب تره.
    لاج پرونده ۲۷ مارچ، ۱۵ آپریل درخواست CV خودم و همسرم، درخواست Title پروژه مستر و دکترا ۱۵ می، درخواست مدیکال ۲۷ می، گرنت ویزا ۶ جون

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان اگه دو نفر از یه خونواده برای ویزای دانشجویی اقدام کنن مشکل پیش میاد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    دوستان اگه دو نفر از یه خونواده برای ویزای دانشجویی اقدام کنن مشکل پیش میاد؟
    به نظر میرسه که نباید مشکل خاصی وجود داشته باشه.....به هر حال دلایل کاملن موجهی باید برای رد کردن درخواست روادید هر کس ارایه بدن.....و تا به امروز کسی رو به دلیل که گفتین رد نکردن....در روز تصمبم گیری در مورد روادید شما به نظرم حالت روحی مامور پرونده از هر عامل دیگه ای مهمتره....چون دادن روادید بر مبنای تشخیص مامور صورت میگیره و دیگر هیچ....کسانی بودن که روادیدشون یه بار رد شده و بار دیگه که درخواست دادن مورد پذیرش قرار گرفته....اونم توسط یه مامور.....پس میبینید که چقدر این فرایند دادن روادید یه روند غیر خطی داره....اما شما جانب احتیاط رو رعایت کنید....حداقل مدارک رو در یه روز به اردن نفرستید.....این نظر من هست.....ممکن با هم که بفرستید هیچ مشکلی پیش نیاد....کلن فکر کنم سخت ترین کار در این انجمن دادن توصیه به بچه ها در مورد روادید هست!
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام
    جدیدا شنیدم ویزا دانشچویی به ایران نمیدن،سفارت گیر میده واسه تحریم ....کسی اطلاع داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Chemistry

ببخشید از کجا شنیدید ایا منبع معتبر بوده ..... اگه اینطوره پس چرا سفارت پرونده قبول میکنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farazgoli نمایش پست ها
    سلام
    جدیدا شنیدم ویزا دانشچویی به ایران نمیدن،سفارت گیر میده واسه تحریم ....کسی اطلاع داره؟
    نه درست نیست این حرف من همین امروز ویزام رو گرفتم تازه مورد من همه مگیفتند که ۲۰ ٪ احتمال داره بگیری چون سنم بالا بود و برای لیسانس درخواست داده بودم
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MAster of Mining Engineering Adelaide University

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakam نمایش پست ها
    نه درست نیست این حرف من همین امروز ویزام رو گرفتم تازه مورد من همه مگیفتند که ۲۰ ٪ احتمال داره بگیری چون سنم بالا بود و برای لیسانس درخواست داده بودم
    تبریک میگم، ممکن اطلاعات کارتون را بگید؟
    به عنوانه مثل شما لیسانس داشتید دوباره برای لیسانس اقدام کردید؟

لاج پرونده ۲۷ مارچ، ۱۵ آپریل درخواست CV خودم و همسرم، درخواست Title پروژه مستر و دکترا ۱۵ می، درخواست مدیکال ۲۷ می، گرنت ویزا ۶ جون

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakam نمایش پست ها
    تبریک صمیمانه من را پذیرا باشید. خوشحالم میشنوم ویزاتون و گرفتید. همه ی مراحل ما تقریبا تو یه زمان بوده امیدوارم ویزای ما هم همین روزا بیاد
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

سلام .بچه ها من هنوز واسم درخواست مدیکال نیومده بعد 10 روز آخه چرا؟باهام تماسم نگرفتن

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_farox نمایش پست ها
    سلام .بچه ها من هنوز واسم درخواست مدیکال نیومده بعد 10 روز آخه چرا؟باهام تماسم نگرفتن
    شما مدارکتون اگر توسط سفارت در اردن تحویل گرقته شده باشه....باید در حدود 7 روز کاری به شما ایمیل دریافت مدارک رو بزنن.....اگر تا به امروز چنین اتفاقی نیفتاده ...باید باهاشون تماس بگیرید.....اسم شخصی هم که مدارک رو تحویل گرفته آماده داشته باشید اگر پرسیدن بتونید جواب بدید....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)