صفحه 62 از 245 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    والا این 2-3 روز دوستم که واسه دکتری مکانیک میخواست بره،
    بعد از 9 ماه ریجکت شد. میتونست یه شیکم بزاد !!
    دوست عزیز میشه راجع به شرایط دوستتون و علت ریجکتشون بنویسین؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

والا به رشتش گیر دادن، که حساسه و مشکوک
    شدن بهش که سلاح کشتار جمعی درست می کنه !! فکر کن !!!
    من از این حرفای سفارتها کم کم دارم به این
    نتیجه می رسم که ایران بههههههههههترین کشوره !!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه راجع به شرایط دوستتون و علت ریجکتشون بنویسین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

دوستان یکی میتونه به من کمک کنه و بگه این نشانه های خوبیه یا بد؟
    ۱۶ مارچ اپلای کردم واسه ویزا از ویزا سنتر پکن (چین) . ۷ ایپریل بهم میل زدن گفتن فرم ۸۰ رو پر کن ( واسه پاسپورت قبلیم و جاهایی که رفتم قبلا) . منم سریع پر کردم همون روز فرستادم. ۲۲ ایپریل زنگ زدن بهم گفتن چرا فرم ۸۰ رو نفرستادی! منم گفتم فرستادم و .... دوباره واسشون فرستادم . الان میل زدن میگن تایتل و دیتیل ریسرچت تو چین رو بفرست واسمون (چون الان دارم پی اچ دی میخونم و تو سی وی آورده بودم). الان اینا میخوان بهم گیر بدن؟! چقدر طولانی شد. هنوز مدیکال هم نرفتم، البته اینجا آخرین کار مدیکال هست...

Junior Member

کسی از بچه ها لیبل برای ویزاش گرفته؟
    و اگر گرفته میتونه راهنمایی کنه که دقیقا باید چیکار کنیم؟

http://www.immi.gov.au/visas/about-your-visa.htm
    http://www.iran.embassy.gov.au/tran/visa.html
    ویرایش توسط mazdakam : April 29th, 2013 در ساعت 12:47 PM
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

Junior Member

70 دلارباید بریزی بانک تجارت که معادل زیالیش میشه 915000 Iranian Rial بر طبق http://www.immi.gov.au/allforms/990i/converter.htm
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakam نمایش پست ها
    70 دلارباید بریزی بانک تجارت که معادل زیالیش میشه 915000 Iranian Rial بر طبق http://www.immi.gov.au/allforms/990i/converter.htm
    البته دوستان توجه داشته باشند که همونطور که توی فرم 1405 (که موقع درخواست لیبل باید پر بشه و همراه پاسپورت به سفارت ارائه بشه) نوشته شده (ابتدای صفحه دوم، زیر عنوان Exemptions)، یک سری از ویزاها از پرداخت هزینه لیبل معاف هستند (البته فقط برای اولین باری که لیبل میزنین. برای دفعات بعدی،مثلا اگر پاسپورتتون رو عوض کنین و بخواین مجددا لیبل بزنین، باید هزینه ویزا رو بدین). یکی از این ویزاها ویزای 574 هستش. تا چند ماه پیش که گویا آفیسرها با این مسأله آشنایی نداشتن و سفارت زیر بار نمیرفت که برای ویزای 574 هزینه لیبل نگیره، اما فکر میکنم دوستان بهتره حتما این قضیه رو در نظر داشته باشن که لازم نیست برای 574 هزینه لیبل بدن و روش پافشاری کنن و زیر بار این هزینه اضافی نرن.

بچه ها امروز کسی خبری داره؟من به وکیلم گفتم زنگ بزنه سفارت پیگیری کنه که چرا بعد 15 روز هنوز مدیکالم نیومده گفت تا 1 ماه عادیه بعدش زنگ میزنم .گفت اگه الان تماس بگیرم بیشتر حساس میشم کسی تا حالا بوده مدیکالش اینقدر طولانی شده باشه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakam نمایش پست ها
    دوستان عزیز طبق فرم ۹۹۰ ای اگه ۵۷۴ هستید لیبل رایگان هست!
    فرم ۹۹۰ ای ‌: http://www.immi.gov.au/allforms/pdf/990i.pdf

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_farox نمایش پست ها
    بچه ها امروز کسی خبری داره؟من به وکیلم گفتم زنگ بزنه سفارت پیگیری کنه که چرا بعد 15 روز هنوز مدیکالم نیومده گفت تا 1 ماه عادیه بعدش زنگ میزنم .گفت اگه الان تماس بگیرم بیشتر حساس میشم کسی تا حالا بوده مدیکالش اینقدر طولانی شده باشه؟؟؟
    راستش باید بگم که این طولانی شدن درخواست مدیکال نشانه خوبی نیست و این احتمال هست که آفیسر در مورد پرونده شما قانع نشده.

Junior Member

سلام دوستان
    طبق اون چیزی که من متوجه شدم معمولا اول کسی از طرف سفارت زنگ میزنه و با شما مصاحبه میکنه، بعد از شما میخوان که CV و مدیکال رو بفرستین. برای من عکس این قضیه اتفاق افتاده، یعنی اول از من خواستن که cv و مدیکال رو بفرستم و بعد از طرف سفارت بهم زنگ زدن! جالب اینه که در 2 روز متوالی 2 بار بهم زنگ زدن و سوال پرسیدن. به نظرتون میتونه نشونه بدی باشه؟
    ممنون میشم نظرتون رو بهم بگین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)