نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 34 از 43 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان چرا برای بعضی‌ها وضعیت character assessment برای بعضی further assessment. مثلا برای من اولش received بود بعد شد initial assessment و بعد از آخرین اپدیت شد further assessment . اساسا اینا با هم تفاوتی دارن؟ مرسی

Junior Member

سلام خدمت همه.
    کسی خبر جدید از تاریخ لاج یا کرکتر اسسمنت اخرین ویزاهایی که اخیرا گرنت شدن داره؟
    اگر اشتباه نکنم اخرین خبری که دوستان تو همین فروم گذاشته بودن ویزاهای که گرنت گرفته بودن ۲۵ یا ۲۶ مارچ لاج شده بودند.
    ممنون بابت جواب هاتون.

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

سلام دوست عزیز، ممنون بابت مطرح کردن این سوال. من هم وضعیتم مشابه شما هست و دقیقا همین سوال را دارم!

دوستان من دو مورد تجربه از دوستانی که سال قبل اپلای کردن پرسیدم. یه نفر 3 روزه و یه نفر 40 روزه ویزا گرفته بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smm1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان چرا برای بعضی‌ها وضعیت character assessment برای بعضی further assessment. مثلا برای من اولش received بود بعد شد initial assessment و بعد از آخرین اپدیت شد further assessment . اساسا اینا با هم تفاوتی دارن؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homaesm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممنون بابت مطرح کردن این سوال. من هم وضعیتم مشابه شما هست و دقیقا همین سوال را دارم!

دوستان من دو مورد تجربه از دوستانی که سال قبل اپلای کردن پرسیدم. یه نفر 3 روزه و یه نفر 40 روزه ویزا گرفته بودن.
    سلام خواهش میکنم.
    پس به نظر میرسه که میشه امیدوار بود زودتر ویزا بیاد. امیدوارم که ویزاهای ما هم مثل دوستای شما سریع بیاد. ممنونم بابت بیان تجربیاتتون.

سلام خواهش میکنم.
    پس به نظر میرسه که میشه امیدوار بود زودتر ویزا بیاد. امیدوارم که ویزاهای ما هم مثل دوستای شما سریع بیاد. ممنونم بابت بیان تجربیاتتون.
    اون پارسال بود. امسال امیدوار نباشید به زیر 4 5 ماه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    اون پارسال بود. امسال امیدوار نباشید به زیر 4 5 ماه
    میشه لطفا بفرمایین چه تفاوت محسوسی بین پارسال و امسال هست؟ یا شاید شما افسر سفارت استرالیا هستین احیانا؟

میشه لطفا بفرمایین چه تفاوت محسوسی بین پارسال و امسال هست؟ یا شاید شما افسر سفارت استرالیا هستین احیانا؟
    تفاوت محسوس تو چک دوست عزیز... الان چک کرکتر زیر 4 ماه جوابش نمیاد و خب این چک ربطی هم به سفارت نداره. اگه تایم فریم رو هم ببینید واضح نوشته 77 روز تا 5 ماه. اون 5 ماه دقیقا رنج ویزای ایرانیاست. حالا خودتون کامل تجربه ش می کنید پارسال موقعی که من لاج کردم تایم فریم بود 44 تا 66 روز! تفاوتش در اینجاست. خیلیا میگن من حساس نیستم که 4 ماه پرونده م طول بکشه دریغ از اینکه پرونده 4 ماه فقط تو صف میمونه بدون هیچ بررسی ای. خصوصی پیام بدید یه جدول بفرستم براتون ببینید همه چیز رو.

سلام به همگی
    بچه ها ویزای من وهمسرم امروز اومد. من ازدانشگاه مرداک شهر پرت برای دکترای روابط بین الملل پذیرش گرفتم و اپلیکشین ویز ارو 22 جولای سابمیت کردیم و امروز گرنت شد. ایشالا ویزای همه شمام زودتر بیاد و از استرس راحت بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parissssaaa نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بچه ها ویزای من وهمسرم امروز اومد. من ازدانشگاه مرداک شهر پرت برای دکترای روابط بین الملل پذیرش گرفتم و اپلیکشین ویز ارو 22 جولای سابمیت کردیم و امروز گرنت شد. ایشالا ویزای همه شمام زودتر بیاد و از استرس راحت بشید.
    سلام تبریک میگم بهتون
    میتونم بپرسم ایا برای شما هم further assessment و یا character assessment زده بود در پروفایلتون؟ ممنونم

سلام تبریک میگم بهتون
    میتونم بپرسم ایا برای شما هم further assessment و یا character assessment زده بود در پروفایلتون؟ ممنونم
    فکر کنم این رشته کرکتر نمیخوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)