نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 39 از 43 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    بله بعد اخرین آپدیت میره چک. اینجا یعنی کار بررسی تو سفارت تموم شده و بمحض اومدن جواب چک ویزا گرنت مبشه. خیلی خیلی خیلی بعیده سفارت ریجکت کنه. بعد چک طولانی فقط احتمال ریجکت هست.
    بله صف چک هست 4 ماه تقریبا
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirjimboo نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    دیدم که شما به سلامتی ویزاتون اومده
    من یه مشکلی دارم اونم اینه که charecter assessment من برداشته شده اما خبری از ویزا نیست ، به نظر شما چیکار کنم و فکر میکنید چقدر شانس گرنت شدن ویزا دارم؟
    من 28 ژانویه لاج کردم
    فول فاند هستم
    دکتری دانشگاه دیکن ملبورن
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اینکه گفتین به محض برداشته شدن چک ویزا گرنت میشه همیشه صادقه؟
    از وضعیت ویزای این دوستمون (آقا امیر) کسی خبری نداره؟ گرنت شد آخر؟ یادمه خیلی توی مرحله بعد چک مونده بود نگران بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_B_B نمایش پست ها
    اینکه گفتین به محض برداشته شدن چک ویزا گرنت میشه همیشه صادقه؟
    از وضعیت ویزای این دوستمون (آقا امیر) کسی خبری نداره؟ گرنت شد آخر؟ یادمه خیلی توی مرحله بعد چک مونده بود نگران بود
    بله اگه از چک خارج بشه ویزا میاد.... اما از جولای 2019 به اینور دیگه اون پرچم و کرکتره نمیاد دیگه... یعنی مشخص نمیشه کی از چک خارج میشه. البته اپدیت میخوره سیستم ولی نمیتونه نشانه خروج از چک باشه. شاید فقط اداره اطلاعات از هوم افیرز(سفارت) خواسته که از دانشجو فرم های بیشتری بخواد یا اصلا مستقیم فرستاده چک عمیق. این اپدیت هم به مهین دلیله.
    قبلا پرچم و کرکتر نشانه چک بود. اما الان دگه نیست. خیلیا هستن پرچم ندارن اما تو چک هستن. هیچ کاریم نمیشه کرد جز انتظار کشنده

بله اگه از چک خارج بشه ویزا میاد.... اما از جولای 2019 به اینور دیگه اون پرچم و کرکتره نمیاد دیگه... یعنی مشخص نمیشه کی از چک خارج میشه. البته اپدیت میخوره سیستم ولی نمیتونه نشانه خروج از چک باشه. شاید فقط اداره اطلاعات از هوم افیرز(سفارت) خواسته که از دانشجو فرم های بیشتری بخواد یا اصلا مستقیم فرستاده چک عمیق. این اپدیت هم به مهین دلیله.
    قبلا پرچم و کرکتر نشانه چک بود. اما الان دگه نیست. خیلیا هستن پرچم ندارن اما تو چک هستن. هیچ کاریم نمیشه کرد جز انتظار کشنده
    كلا اين انتظاره بعد از ماهه سوم خيلي سخت ميشه. اخرش هم همه گرنت ميشن ولي نميدونم ديگه اين چه كاريه كه اين روش مسخره و اعصاب خورد كن و طولاني رو درست كردن.

کرکترهای می اره چند نفری اوکی شدن. فکر کنم تا 10 15 می اومده ویزاشون
    سلام ميشه بفرماييد امارتون رواز كجا چك ميكنيد؟
    و اينكه اگر موضوع پروپوزال safe ​باشه ايا زودتر گرنت ميشه يا بازهم همين چك طولانيه لعنتي روو داره؟
    و اينكه اگر الان من ديفر كنم مثلا براي سه ماه ديگه و مثلا يك ماه ديگه كار ويزام تموم شه ايا ويزا رو گرنت ميكنن يا نگه ميدارن تا نزديكي زمان شروع تحصيل؟

سلام به همه دوستان

1.تاریخ ارسال آنلاین مدارک:
    7 Nov 2019
    ۲. تاریخ فایل نامبر: 7 Nov 2019
    ۳.تاریخ مدیکال: نیازی نیست
    ۴.نام دانشگاههی که اقدام کردید: University of Adelaide
    ۵. رشته و مقطع تحصیلی: Master of Architecture coursework
    ۶.نوع ویزا : 500
    ۷. تاریخ دریافت ویزا: 25 Nov 2019

دوستان عزیز اصلا نگران نباشین مدارکتون آماده و کامل باشه خیلی سریع جوابش میاد.
    با ارزوی موفقیت برای همه

سلام دوستان
    با توجه به تجربه دوستان در اقدام براي ويزاي استراليا، مي خواستم بپرسم اقدام از ايران يا نيوزيلند به نظرتون تو پروسه زماني بررسي ويزا دخيل خواهد بود؟ تقريبا مي تونم بگم ويزا نيوزيلند رو دارم و مي تونم برم اونجا تقاضا بدم. به نظرتون ارزشش رو داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط meeheeidarian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به تجربه دوستان در اقدام براي ويزاي استراليا، مي خواستم بپرسم اقدام از ايران يا نيوزيلند به نظرتون تو پروسه زماني بررسي ويزا دخيل خواهد بود؟ تقريبا مي تونم بگم ويزا نيوزيلند رو دارم و مي تونم برم اونجا تقاضا بدم. به نظرتون ارزشش رو داره؟
    ممنون
    موضوع شما خيلي خاص هست و نظر بچه ها قاعدتا با حدس و گمان خواهد بود. به نظر من داشتن ويزاي نيوزلند ميتونه جلب اعتماد كننده باشه براي افيسر ولي مكان درخواست دادن در ايران يا نيوزلند خيلي نمي تونه تاثير گذار باشه چون شما در هر حال داراي پاسپورت ايراني هستيد

Junior Member

سلام دوستان
    اگر فردی یک quarter رو به علت عدم دریافت به موقع ویزا دیفر کنه و همین که دیفر کرد ویزاش بیاد، آیا می تونه در خواست بده که شروع تحصیل زودتر بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1055 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر فردی یک quarter رو به علت عدم دریافت به موقع ویزا دیفر کنه و همین که دیفر کرد ویزاش بیاد، آیا می تونه در خواست بده که شروع تحصیل زودتر بشه؟
    بنظرم اول با استادتون مشورت بگیرید و بگید که علت دیفر کردن چی بوده و اینکه الان راه حل چیه. بعد به دانشگاه ایمیل بزنید و درخواست بدید یا بهتر اینکه از استادتون خواهش کنید یه پیشنهاد بده یا خودش ایمیل بزنه چون احتمالن بهتر با استاد راه بیان.

در کل چون دکتری ریسرچ هست نباید فرقی داشته باشه که شما چه موقع از سال کارتونو شروع کنید و امیدوارم قبول کنن.

Junior Member

سلام دوستان

از بچه‌های مهندسی آخرین تاریخی که ویزاشون اومده می‌تونن بگن کی بوده؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)