نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط n4srin نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم. COE من شروعش جولای 2020 هست- ارشد کامیپوتر ساینس. من اواخر دسامبر برای ویزا ااقدام کردم (با وجود اینکه در زمان اقدام سیستم بمن اطلاع داد زود دارم اقدام میکنم و بهتره 3 یا 4 ماه مونده به شروع تحصیل اقدام کنم). حالا پرونده من 15 ژانویه آپدیت خورده، رفته چک امنیتی؟ امکانش هست زودتر جواب بیاد یا اینا کلا وایمیسن یه ماه مونده به شروع ترم ویزا صادر میکنن؟

ممنون میشم کسی اطلاع داره جواب بده.
    تا اونجا كه من ميدونم تاريخ گرنت شدنتون ربطي به تاريخ استارتون نداره. فقط تا زمان گرنت شدن بايد تاريخ coe وليد باشه.
    رشته كامپيوتر ساينس رو نميدونم زير مجموعه رشته هاي مهندسي ميگيرن يا نه. اگر بگيرن كه حدود 6-8 ماه طول ميكشه و اگر نگيرن و چك امنيتي نداشته باشيد زير 2 ماه.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    طی دو هفته اخیر دو تا گرنتی مکانیک و عمران داشتیم که حدود 6-7 ماه طول کشیده بود.
    چيزي كه الان كاملا واضح هست اينه كه مدت بررسي ويزا 6-8 ماه بطور متوسط طول ميكشه براي افرادي كه مورد حساس نداشته باشن. بيخيال 3-5 ماهي كه خودشون اعلام ميكنن باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام
    اون اطلاعی رو که میده نادیده بگیرید برای ما ایرانی ها اصلا صادق نیست چون میدونن بررسی پرونده ما از حد عادی بیشتر طول میکشه.
    اگر این آپدیت بعد از آپدیت بیومتریک بوده باشه، که فکر کنم همینطوره، احتمالا معنیش همون چک امنیتی هستش.
    و اینکه اینا پرونده رو بررسی میکنن و هر وقت اوکی شد گرنت میکنن و خیلی ربطی به تاریخ شروع نداره.
    اره یه ماه پیش بیومتریک انجام دادم.
    خیلی ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    تا اونجا كه من ميدونم تاريخ گرنت شدنتون ربطي به تاريخ استارتون نداره. فقط تا زمان گرنت شدن بايد تاريخ coe وليد باشه.
    رشته كامپيوتر ساينس رو نميدونم زير مجموعه رشته هاي مهندسي ميگيرن يا نه. اگر بگيرن كه حدود 6-8 ماه طول ميكشه و اگر نگيرن و چك امنيتي نداشته باشيد زير 2 ماه.
    چرا زیر مجموعه مهندسیه تا جایی که بدونم.
    اوکی ممنون.

Junior Member

دوستان من شنیدم ویزاهای لاج جولای برای رشته‌های کامپیوتر داره کم کم میاد. امیدوارم ویزای همه زودتر بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zladiator نمایش پست ها
    دوستان من شنیدم ویزاهای لاج جولای برای رشته‌های کامپیوتر داره کم کم میاد. امیدوارم ویزای همه زودتر بیاد.
    طبق اطلاعی که دوستان در گروه تلگرام استرالیا با پرگار دادن در دو هفته اخیر بیش از 10 مورد گرنت ویزا داشتیم در رشته های مختلف.

Junior Member

ببخشید من برای ویزا استرالیا مدارکم را ارسال کردم و در تنها در بخش هزینه نوشته که شما نباید هزینه برای پروسس ویزا پرداخت کنید. امام الان یک ایمیل اومده که با توجه به ایتم 1222 شما باید مبلغ را پرداخت کنید. کسی می دونه این قضیه بایت چیه؟؟؟ تو ارسال مدارک به صورت انلاین چیزی در مورد فرم 1222 وجود نداشت اصلا

نقل قول نوشته اصلی توسط mraoofian نمایش پست ها
    ببخشید من برای ویزا استرالیا مدارکم را ارسال کردم و در تنها در بخش هزینه نوشته که شما نباید هزینه برای پروسس ویزا پرداخت کنید. امام الان یک ایمیل اومده که با توجه به ایتم 1222 شما باید مبلغ را پرداخت کنید. کسی می دونه این قضیه بایت چیه؟؟؟ تو ارسال مدارک به صورت انلاین چیزی در مورد فرم 1222 وجود نداشت اصلا
    دوست عزیز سلام.
    قسمت هزینه رو من نمیدونم معمولا هزینه با خودتون هست مگر دانشگاه یا موسسه ای که میخواید برید گفته باشه که هزینه ویزاتون رو پرداخت میکنه.
    قسمت فرم فکر کنم فرم 1221 رو شما میگید که باید از سایتشون بگیرید و پر کنید.
    اسمش Additional personal particulars information هست. نحوه پر کردنش هم در یکی از قسمت های انجمن اومده
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ید-)/page47

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mraoofian نمایش پست ها

یه سوالی تو روند ویزا هست که می‌پرسه بورستون دولتیه یا نه که باید نه رو بزنید تا بتونید هزینه رو پرداخت کنید.

Junior Member

سلام ويزاي من امروز گرنت شد
    لاج: ٢٦ جون
    كركتر: ٢٥ جولاي
    گرنت : ٥ فوريه
    رشته : مهندسي شيمي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)