نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 24 از 43 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghSI نمایش پست ها
    سلام
    انشالله که ویزای همه هر چه زودتر گرنت بشه. ببخشید شما وضعیت ویزاتون از Character Assessment شده بوده Further Assessment? یا از Received مستقیم شده Further Assessment؟
    ممنون بابت پاسختون
    سلام
    من هیچ وقت وضعیت اکانتم character assessment نشد. از Received شد Further assessment و همونطوری هم موند. البته فکر کنم ساختار immiacount برای کسانی که ۷-۸ ماهه اپلای کردن با اپنایی که قدیمتر اپلای کردن فرق میکنه. اینطور شنیدم. فقط نمیدونم واقعا منطقیه با اینکه من CoE جدیدم رو تازه آپلود کردم باز وضعیت last update همون Jun مونده باشه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mfayyazim نمایش پست ها
    سلام
    من هیچ وقت وضعیت اکانتم character assessment نشد. از Received شد Further assessment و همونطوری هم موند. البته فکر کنم ساختار immiacount برای کسانی که ۷-۸ ماهه اپلای کردن با اپنایی که قدیمتر اپلای کردن فرق میکنه. اینطور شنیدم. فقط نمیدونم واقعا منطقیه با اینکه من CoE جدیدم رو تازه آپلود کردم باز وضعیت last update همون Jun مونده باشه؟!
    انشالله که مشکلی پیش نمیاد. فقط متاسفانه دردسر زمان الکی گذشتن هست. شما رشتتون جز رشته های حساس یا تحریمی هست؟ شاید از این بابت طول میکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daniz_k64 نمایش پست ها
    سلام. تبریک فراوان. میتونم بپرسم دلیل اینکه ویزاتون اینقدر طول کشید چی بود؟
    چک امنیتی دلیل طولانی شدن است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny_depp19 نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون بسلامتی
    من دوازده ماه هست منتظرم. پذیرشم رو عوض کردم و یک بار هم دیفر کردم. چون نمیتونم در 2018 شروع کنم هم اسکالرشیپ و پذیرشم پرید و باید دوباره اپلای کنم. میخواستم ببینم که COE جدید شما مال همون دانشگاه بود و مربوط به دیفر کردن؟
    سلامت باشین
    بله coe جدید مربوط به همون دانشگاه بود و مربوط به دیفر کردنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mfayyazim نمایش پست ها
    خیلی بهتون تبریک میگم. من هم بیشتر از ۱۱ ماهه که منتظر ویزا هستم. میخواستم بدونم وضعیت اکانت شما هم برای مدت طولانی در وضعیت further assessment مونده بود؟ برای من نزدیک ۸ ماهه که در این وضعیت مونده و last update اکانتم هم توی Jun هست. نگرانم که آیا اصلا پرونده من در حال بررسی هست آیا؟!!!
    بله برای من هم مدتها در حالت further assessment بود، بعد یهویی عصر یکشنبه اومد

سلام
    دوستان من 16 نوامبر پذیرش دکترام با بورس کامل خود دانشگاه ادلاید اومد که بعداز 25 روز بهم ایمیل زدن که تبدیل به بورس دولت استرالیا RTP شده و نوشته بودن که بهتره، پوا ویزا نمیدی، 4 سالست هزینه تحصیل دکتری ... و قویا پیشنهاد میکنیم قبول کنیو و من اکسپت کردم و 25 دسامبر واسه ویزا لاج و سابمیت کردم
    سوالم اینه کدوم بورس بهتره و احتمال ریجکتیش کمتره مخصوصا واسه ما ایرانیا؟ این دولتیه یا خود دانشگاه؟

من بین لیسانس و فوق تزدیک 3 سال (2 سال کار سد و نیروگاه کردم) و از فوق تا پذیرش دکترا نزدیک 4 سال گپ دارم که تو این مدت گپ 3 تا شرکت کار کردم (اب، پایپینگ، ایستگاه های پمپاژ و شبکه ابیاری) و مدت بیکاری من در این فاصله 4 ساله، حدود 7 ماه میشه. سوال دوم اینه که این موضوع 4 ساله و گپها چقدر تاثیر میذاره رو ریجکتی احتمالی؟

در ضمن لیسانسم مکانیکه، فوق نفت دارم، دکتری واسه انرژی خورشیدی دانشکده مکانیک پذیرش دارم و تمام سوابق کاری من مکانیکیه ولی از جنس آب و پایپینگ و سد و ایستگاه های پمپاژ شبکه ابیاری.... و هیچ استفاده ای از فوق نفت نکردم. سوال سومم ایا ممکنه بگن بدلیل عدم تطابق رشته ها و همچنین سابقه کارها ریجکت بشم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 16 نوامبر پذیرش دکترام با بورس کامل خود دانشگاه ادلاید اومد که بعداز 25 روز بهم ایمیل زدن که تبدیل به بورس دولت استرالیا RTP شده و نوشته بودن که بهتره، پوا ویزا نمیدی، 4 سالست هزینه تحصیل دکتری ... و قویا پیشنهاد میکنیم قبول کنیو و من اکسپت کردم و 25 دسامبر واسه ویزا لاج و سابمیت کردم
    سوالم اینه کدوم بورس بهتره و احتمال ریجکتیش کمتره مخصوصا واسه ما ایرانیا؟ این دولتیه یا خود دانشگاه؟

من بین لیسانس و فوق تزدیک 3 سال (2 سال کار سد و نیروگاه کردم) و از فوق تا پذیرش دکترا نزدیک 4 سال گپ دارم که تو این مدت گپ 3 تا شرکت کار کردم (اب، پایپینگ، ایستگاه های پمپاژ و شبکه ابیاری) و مدت بیکاری من در این فاصله 4 ساله، حدود 7 ماه میشه. سوال دوم اینه که این موضوع 4 ساله و گپها چقدر تاثیر میذاره رو ریجکتی احتمالی؟

در ضمن لیسانسم مکانیکه، فوق نفت دارم، دکتری واسه انرژی خورشیدی دانشکده مکانیک پذیرش دارم و تمام سوابق کاری من مکانیکیه ولی از جنس آب و پایپینگ و سد و ایستگاه های پمپاژ شبکه ابیاری.... و هیچ استفاده ای از فوق نفت نکردم. سوال سومم ایا ممکنه بگن بدلیل عدم تطابق رشته ها و همچنین سابقه کارها ریجکت بشم؟

ممنون
    احتمال ریجکت کم ولی متاسفانه الان مکانیکی ها طولانی میشه ویزاشون... خیلی طولانی

سلام دوست عزیز
    لطفاً سوالات مرتبط با موضوع فروم مطرح کنید. شما می تونید مرتبط با موضوع مورد سوال خود در فروم دیگری اطلاعات بیشتری دریافت کنید، مثلا در فروم "روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای 2016 به بعد)".
    ممنون که همکاری می کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
    سلام

ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    ویزای من بالاخره گرنت شد ☺️

لاج: 22نوامبر2018
    درخواست مدرک اضافی: 26نوامبر2018 (Details of intended research program)
    آپلود مدرک درخواست شده: 27نوامبر2018
    تبدیل وضعیت به کرکتر اسسمنت: 28نوامبر2018
    حذف وضعیت کرکتر اسسمنت: 18ژانویه2019
    گرنت ویزا: 20ژانویه2019
    تماس و مصاحبه: نداشتم
    زمان کل پروسه ویزا: ۶۰ روز
    دانشگاه: University of Melbourne
    مقطع و رشته: PhD ژنتیک پزشکی
    بورس: Melbourne Research Scholarship

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Desalination

سلام
    دوستای که تماس تلفنی داشتن، میشه بفرمایید از قبل باهاشون برای تماس هماهنگ کرده بودن یا نه (مثلاً ایمیل داده باشن) و عمدتا سوالات راجع به چی بود؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)