نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 25 از 43 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس - هوش مصنوعی - علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

سلام
    رشته هوش مصنوعی
    مقطع دکترا
    من یک دسامبر درخواست ویزا رو لاج کردم. 6 دسامبر در حالت character assessment رفت و دو روز بعد فرم های مربوطه رو پر و ارسال کردم الان با گذشت 66 روز از تاریخ لاج، هنوز در همین وضعیت هست و 18 فوریه (دو هفته دیگه) هم کلاسم شروع میشه.
    در ایمی اکانت زده تاریخ تخمینی 47 الی 75 روز که اگه آخرین تاریخ یعنی. 75 روز رو در نظر بگیریم میشه حدود 4-5 روز قبل از شروع کلاس.
    الان کلی استرس دارم و نمی دونم چکار باید کنم.

سلام دوست عزیز
    استرس شما برای بچه های این فروم و فروم های مرتبط با ویزای استرالیا کاملاً قابل درکه چون بعضی از دوستان بیش از یکساله که منتظر ویزا هستند. پس اول این که استرس نداشته باش و با آرامش تصمیم بگیر، دوم این که اگر ویزای شما تا تاریخ مورد نظر نیومد اصلاً نگران نباش به احتمال خیلی زیاد تاریخ شما رو تمدید می کنند چون خودشون کامل در جریان پروسه طولانی ویزا هستند، سوم این که با آفیس مربوطه در دانشگاه و با استاد راهنمات در ارتباط باش و برای تاخیر احتمالی آمادشون کن تا در صورت لزوم بتونی رو همکاریشون حساب کنی، و در نهایت لطفاً مطالب مرتبط با هر فروم رو در جای خودش مطرح کن، اینجا برای بچه هاییه که ویزاشون گرنت شده تا مشخصات جزیی برای اطلاع بقیه بذارن و شما می تونید اطلاعات بیشتر راجع به سوالت رو در فروم های مرتبط دیگه مثل روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد) پیدا کنی...
    حرف آخر: نگران نباش و به آینده امیدوار باش..

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan111 نمایش پست ها
    سلام
    رشته هوش مصنوعی
    مقطع دکترا
    من یک دسامبر درخواست ویزا رو لاج کردم. 6 دسامبر در حالت character assessment رفت و دو روز بعد فرم های مربوطه رو پر و ارسال کردم الان با گذشت 66 روز از تاریخ لاج، هنوز در همین وضعیت هست و 18 فوریه (دو هفته دیگه) هم کلاسم شروع میشه.
    در ایمی اکانت زده تاریخ تخمینی 47 الی 75 روز که اگه آخرین تاریخ یعنی. 75 روز رو در نظر بگیریم میشه حدود 4-5 روز قبل از شروع کلاس.
    الان کلی استرس دارم و نمی دونم چکار باید کنم.

بعنوان نصیحت بچه های رشته های مکانیک، مواد برای استرالیا اقدام نکنند زیر یکسال ویزا نمی دهند با خطر ریسک بالای 50 درصد ریجکتی مخصوصا برای پسرا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط nimakarami1355 نمایش پست ها
    بعنوان نصیحت بچه های رشته های مکانیک، مواد برای استرالیا اقدام نکنند زیر یکسال ویزا نمی دهند با خطر ریسک بالای 50 درصد ریجکتی مخصوصا برای پسرا
    سلام. ممنون بابت نصیحتتون. ببخشید از چه لحاظ این نظرتون رو فرمودید؟

کلی باید خرج کنی، بالای یکسال انتظار، آخرشم معلوم نیست چی بشه یا آفر دانشگاه رو از دست میدی یا ریجکت میشی یا ویزات بین 12 یا 16 ماه میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghSI نمایش پست ها
    سلام. ممنون بابت نصیحتتون. ببخشید از چه لحاظ این نظرتون رو فرمودید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

کلی باید خرج کنی، بالای یکسال انتظار، آخرشم معلوم نیست چی بشه یا آفر دانشگاه رو از دست میدی یا ریجکت میشی یا ویزات بین 12 یا 16 ماه میاد
    ببخشید شما واسه استرالیا اقدام کردید؟ ویزاتون به مشکل برخورده؟

واسه من ویزام به مشکل نخورد اما بعد از هشت ماه دانشگاه دیگه دیفر نکرد و مثل من خیلیا هستند، چندتا گروه تلگرامی هستند، هدف من فقط اینه الکی کلی هزینه نکنید چون زیر یکسال من ندیدم به کسی ویزا بدن و خیلیا یا آفرو از دست میدن یا ریجکت میشن نهایتا. همچنین یکسال بلاتکلیفی خیلی سخته بعضیا بودن سربازی نرفتن تا ویزاشون بیاد اما یکسال الکی عقب افتادن یا سر کار نرفتن و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghSI نمایش پست ها
    ببخشید شما واسه استرالیا اقدام کردید؟ ویزاتون به مشکل برخورده؟

سلام دوست عزیز
    با اینکه قسمتهایی از حرفهای شما رو قبول دارم، قسمتهاییش قابل قبول نیست، چون پرونده به پرونده فرق میکنه و نمیشه برای کل بچه ها یک نسخه پیچید، شاهد من بچه هایی هستند که در چند وقت اخیر حتی تونستند در یک ماه ویزا بگیرند (لطفا به بخش نتایج ویزاها مراجعه کنید)... البته به نظر بنده کار عقلانی اینه که همزمان برای جاهای دیگه هم اپلای کنیم و اگر پیش اومد چند پروسه رو با هم پیش بریم،چون با شرایط موجود ویزا گرفتن خیلی سخت شده و باید تمام راهها رو امتحان کرد...
    بنابراین نمیشه خیلی کلی نظر داد و باید صبر کرد و امیدوار موند...
    اگر کانال تلگرامیِ خاصی دارید، لطفا برای بنده به صورت خصوصی بفرستید تا با مواردی که شما میگید بیشتر آشنا بشم...
    باز هم تاکید میکنم صبور باشید و امیدوار...
    واسه من ویزام به مشکل نخورد اما بعد از هشت ماه دانشگاه دیگه دیفر نکرد و مثل من خیلیا هستند، چندتا گروه تلگرامی هستند، هدف من فقط اینه الکی کلی هزینه نکنید چون زیر یکسال من ندیدم به کسی ویزا بدن و خیلیا یا آفرو از دست میدن یا ریجکت میشن نهایتا. همچنین یکسال بلاتکلیفی خیلی سخته بعضیا بودن سربازی نرفتن تا ویزاشون بیاد اما یکسال الکی عقب افتادن یا سر کار نرفتن و ...

منم بعد هشت ماه انتظار دانشگاه دیفر نکرد و اسکالیرشیب و بذیرشم رفت رو هوا. دکتری مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با اینکه قسمتهایی از حرفهای شما رو قبول دارم، قسمتهاییش قابل قبول نیست، چون پرونده به پرونده فرق میکنه و نمیشه برای کل بچه ها یک نسخه پیچید، شاهد من بچه هایی هستند که در چند وقت اخیر حتی تونستند در یک ماه ویزا بگیرند (لطفا به بخش نتایج ویزاها مراجعه کنید)... البته به نظر بنده کار عقلانی اینه که همزمان برای جاهای دیگه هم اپلای کنیم و اگر پیش اومد چند پروسه رو با هم پیش بریم،چون با شرایط موجود ویزا گرفتن خیلی سخت شده و باید تمام راهها رو امتحان کرد...
    اگر کانال تلگرامیِ خاصی دارید، لطفا برای بنده به صورت خصوصی بفرستید تا با مواردی که شما میگید بیشتر آشنا بشم...

چرا نمیخواین قبول کنید؟؟؟ هیچ مکانیکی فول فاند در یکسال اخیر کمتر از یکسال مدت زمان انتظار ویزاش نیومده حالا شما هی بگو کیس با کیس فرق داره اما اونچیزی که واقعیت داره خبری از ویزا زیر یکسال برای مکانیکیا نیست هدف من هم فقط و فقط کمک است، الکی پولتون رو تو سطل آشغال نریزید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)