نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 32 از 43 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    ايا توي سايت وضعيت اپديت ميشه،​يعني كم كم كه روند جلو ميره اعلام ميكنن كه فلان مسايل بررسي شده و الان در مرحله بعد هستيد ؟ يا اينكه تا 5 ماه در بيخبري خواهيم بود تا نتايج اعلام بشه؟
    اول وضعیت Received
    بعد میشه Character Assessment، که نشون میده بررسی شروع شده
    بعدش همین هست تا ویزا بیاد که مینویسه finalised

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط homaesm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در فرآیند اپلای ویزا اشتباها گزینه بورس دولتی را yes زدم و هزینه ویزا را برام صفر در نظر گرفت. خودم سریعا روی اپلیکشن زدم که این اشتباه من بوده و اصلاحش کنید. امروز ایمیل اومد که invalid هست درخواستم و امکان باز پرداخت دارم اما نمیدونم چطور باید پرداخت کنم. کسی هست در وضعیت مشابه بوده باشه یا بدونه باید چکار کنم؟
    ممنون
    همین فروم قبلا خونده بودم که برای همچین مواردی خودشون ایمیل میزنن که درخواست cancel کردند و دوباره باید لاج کنی
    بازم بهترین راه همون ایمیل به سفارته، معمولا جواب میدن

به لطف اطلاع رسانی دوستان و طبق آخرین اعلام نتایج ها در فروم، آخرین گرنت ها مربوط به کرکتر اسستمنت شدن در 7 و 13 مارچ ماه بوده.
    اینطور که بنظر میرسه نتایج تا نیمه ماه مارچ اومده
    اگه دوست عزیزی هست که بعد از این تاریخ (نیمه March) کرکتر اسستمنت شده و ویزاش گرنت شده ممنون میشم به اشتراک بزاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Desalination

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_B_B نمایش پست ها
    به لطف اطلاع رسانی دوستان و طبق آخرین اعلام نتایج ها در فروم، آخرین گرنت ها مربوط به کرکتر اسستمنت شدن در 7 و 13 مارچ ماه بوده.
    اینطور که بنظر میرسه نتایج تا نیمه ماه مارچ اومده
    اگه دوست عزیزی هست که بعد از این تاریخ (نیمه March) کرکتر اسستمنت شده و ویزاش گرنت شده ممنون میشم به اشتراک بزاره
    تا آنجایی که من اطلاع دارم تا تاریخ کرکتر اسسمنت ۲۵ مارچ جلو رفته و ویزا گرنت شده، نگران نباشید ان‌شاءالله به زودی ویزا شما هم گرنت میشه

Junior Member

سلام ویزای من بعد از 5 ماه و نیم گرنت شد
    نوع ویزا : Student Visa Subclass 500
    تاریخ لاج : 22 فوریه 2019
    تاریخ کرکتر اسسمنت 21 مارچ 2019
    تاریخ برداشته شدن فلگ و درخواست فرم1221 : 4 آگوست 2019
    تاریخ آپلود فرم 1221: 5 آگوست 2019
    تاریخ گرنت : 7 آگوست 2019
    دوبار CoE جدید فرستادم.
    فول اسکالرشیپ رشته مواد و نانوتکنولوژی. دانشگاه دیکن پردیس جیلانگ
    تاریخ شروع دوره 21 آگوست 2019
    کارشناسی صنایع غذایی فردوسی مشهد
    کارشناسی ارشد صنایع غذایی صنعتی اصفهان
    امیدوارم ویزای همتون به زودی بیاد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    ویزای من بعد از 32 روز گرنت شد.
    من هم مثل شما نگرانی زیادی داشتم. الان میخوام تجربه ویزا گرفتن خودم رو براتون بگم تا شما مثل من با خوندن تجربیات ناخوشایند دیگران ناامید و مضطرب نشید.

تاریخ لاج: 14 jun
    اولین استاتوس: submitted
    اولین تغییر استاتوس: 15 jun تبدیل شد به received
    دیگه هیچ تغییر استاتوسی از جمله کاراکتر اسسمنت و اینا نبود تا 32 روز بعد در تاریخ 16 jul که شد finalised و ویزا گرنت شد.
    مقطع: PhD
    رشته: marketing
    دپارتمان: Business and Commerce
    دانشگاه: UWA
    شهر: پرث
    بورسیه: UPA برای خود دانشگاه
    وضعیت تاهل: متاهل بدون بچه (2 ماهه ازدواج کردم)
    لیسانس: مهندسی کشاورزی (اقتصاد) دانشگاه مازندران معدل 13.26
    ارشد: MBA دانشگاه علم و فرهنگ معدل 17.57
    مقاله چاپ شده نداشتم. مقاله در حال چاپ یا آماده سازی 3 تا

چند نکته رو خدمتتون عرض کنم:
    * هیچ نیازی به ایجنت وجود نداره و اگر خودتون با دقت و اطلاعات کار رو انجام بدید هیچ کس بهتر از خودتون نیست. من چندجا برای مشاوره رفتم. ایجنت ها فقط آب رو گل الود می کردند. می گفتن 6 ماه تا 1 سال طول می کشه، بدون وکیل ریجکت می شی، سایت آپدیت نیست و تو قوانین رو نمی دونی، مثل این می مونه بدون وکیل بری دادگاه، با همسرت همزمان درخواست بدی ریجکت میشی، عاملین ما توی سفارت، کار رو به سرانجام می رسونن و... کلی هم پول میخواستند. نه از حرفاشون نگران شید و نه الکی پرونده هاتونو بدین دستشون.
    * احتمالا کسانی که به راحتی ویزاشونو می گیرن، تجربیاتشونو توی این فروم به اشتراک نمیگذارند و میرن سراغ زندگیشون. و بیشتر مطالب این فروم برای ویزاهای زمان بر و مشکل دار شده. پس با خوندن مطالب، الکی خودتون رو نگران نکنید و نتایج غلط نگیرید. فقط بخونید و برید. در ضمن هیچ قانونی نداره که مثلا کاراکتر اسسمنت بشه و بعد فلان بشه و اینا. تاریخای مشخصی هم نداره که مثلا بگیم برای همه ی دوستان در تاریخ فلان، کاراکتر اسسمنت شده. برای من اصلا کاراکتر اسسمنت نشد.
    * من یک هفته بعد از عقد محضریم، ویزامو لاج کردم. همه می گفتند که به کاپل ها تو این شرایط ویزا نمی دن و ازدواجتونو تقلبی حساب می کنند. یه وکیل می گفت سینگل بزن و برو و بعد از 3 ماه خانومتم درخواست بده. همه ش الکی بود. سند ازدواج ایران به خاطر شروط سختش، بسیار سند معتبریه. من یه فایل عکس هم درست کردم و عکسای چهار سال دوستیمونو کنار هم چیدم و اون رو هم تو مدارک فرستادم. ویزای هردومونم با هم اومد.
    * با اینکه تو مدارک درخواست شده نبود، ولی من و خانومم هر دو عدم سوء پیشینه گرفتیم (حدود 1 هفته طول کشید) و ترجمه کردیم و با مدارک فرستادیم. گویا به بررسی کاراکتر کمک بزرگی می کنه. فایل 1221 رو هم خودمون تو مدارک فرستادیم که بعدا بخاطرش پرونده مون عقب نیفته.
    * تا جایی که من متوجه شدم رشته های علوم انسانی و علوم اجتماعی، زیاد حساسیت زا نیستند و راحت ویزا گرنت میشه. قطعا برای بچه های فنی هم مشکل خاصی نداره ولی اینجا بیان نشده و اینجا نگرانی الکی موج می زنه.
    * همه مدارک من ترجمه ناتی شده بود. و با مدارک کامل لاج کردم. هر نقص مدرک، پرونده رو چندین روز عقب می اندازه.
    * نامه GTE من سه صفحه بود و سعی کردم معیارهایی رو که گفته بودند، بهش اشاره کنم و در صورت امکان براش مدرک بیارم (مثلا من یه واحد آپارتمان فکستنی تو کرج داشتم، سندشو ترجمه کردم و فرستادم و توی GTE هم گفتم). برای خانومم هم از قول خودم حدود 4-5 خط توی همون فایل نوشتم، و نه GTE جدا لازمه، نه لازمه که خود همسر بنویسه.
    * برای مدیکال، از قبل تو ایمی اکانت فرم پر کردم و گفت که لازم ندارید.
    *من اولش از دانشگاه درخواست داده بودم که اواخر سپتامبر شروع کنم و COE رو برای همون موقع صادر کرده بودند، اما بعد از اینکه ویزام زودتر اومد درخواست دادم که آگست شروع کنم، دانشگاه هم COE جدید صادر کرد برای آگست.

دوستان نگرانیتونو درک می کنم. منم برای اون پوزیشن چندسال برنامه ریزی و تلاش کرده بودم و همه چیز به ویزا بستگی داشت. اما باور کنید قضیه راحت تر از این حرفاست. با خوندن موارد مشکل دار، نتیجه گیری نکنید و روزای شادتونو با نگرانی سپری نکنید. ایشالا که ویزای همه تون مثل هلو میاد و یه آینده ارزشمند رو رقم می زنید.

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

سلام دوست عزیز
    ممنون بابت توضیحاتت. من تازه اپلای کردم و امیدوار شدم به اینکه ویزام زودتر بیاد فقط یه سوال فرم 1221 را من پر نکردم. آیا ضروری هست؟ یا اینکه خودشون میخان ازم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kjhgfdsa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ویزای من بعد از 32 روز گرنت شد.
    من هم مثل شما نگرانی زیادی داشتم. الان میخوام تجربه ویزا گرفتن خودم رو براتون بگم تا شما مثل من با خوندن تجربیات ناخوشایند دیگران ناامید و مضطرب نشید.

تاریخ لاج: 14 jun
    اولین استاتوس: submitted
    اولین تغییر استاتوس: 15 jun تبدیل شد به received
    دیگه هیچ تغییر استاتوسی از جمله کاراکتر اسسمنت و اینا نبود تا 32 روز بعد در تاریخ 16 jul که شد finalised و ویزا گرنت شد.
    مقطع: PhD
    رشته: marketing
    دپارتمان: Business and Commerce
    دانشگاه: UWA
    شهر: پرث
    بورسیه: UPA برای خود دانشگاه
    وضعیت تاهل: متاهل بدون بچه (2 ماهه ازدواج کردم)
    لیسانس: مهندسی کشاورزی (اقتصاد) دانشگاه مازندران معدل 13.26
    ارشد: MBA دانشگاه علم و فرهنگ معدل 17.57
    مقاله چاپ شده نداشتم. مقاله در حال چاپ یا آماده سازی 3 تا

چند نکته رو خدمتتون عرض کنم:
    * هیچ نیازی به ایجنت وجود نداره و اگر خودتون با دقت و اطلاعات کار رو انجام بدید هیچ کس بهتر از خودتون نیست. من چندجا برای مشاوره رفتم. ایجنت ها فقط آب رو گل الود می کردند. می گفتن 6 ماه تا 1 سال طول می کشه، بدون وکیل ریجکت می شی، سایت آپدیت نیست و تو قوانین رو نمی دونی، مثل این می مونه بدون وکیل بری دادگاه، با همسرت همزمان درخواست بدی ریجکت میشی، عاملین ما توی سفارت، کار رو به سرانجام می رسونن و... کلی هم پول میخواستند. نه از حرفاشون نگران شید و نه الکی پرونده هاتونو بدین دستشون.
    * احتمالا کسانی که به راحتی ویزاشونو می گیرن، تجربیاتشونو توی این فروم به اشتراک نمیگذارند و میرن سراغ زندگیشون. و بیشتر مطالب این فروم برای ویزاهای زمان بر و مشکل دار شده. پس با خوندن مطالب، الکی خودتون رو نگران نکنید و نتایج غلط نگیرید. فقط بخونید و برید. در ضمن هیچ قانونی نداره که مثلا کاراکتر اسسمنت بشه و بعد فلان بشه و اینا. تاریخای مشخصی هم نداره که مثلا بگیم برای همه ی دوستان در تاریخ فلان، کاراکتر اسسمنت شده. برای من اصلا کاراکتر اسسمنت نشد.
    * من یک هفته بعد از عقد محضریم، ویزامو لاج کردم. همه می گفتند که به کاپل ها تو این شرایط ویزا نمی دن و ازدواجتونو تقلبی حساب می کنند. یه وکیل می گفت سینگل بزن و برو و بعد از 3 ماه خانومتم درخواست بده. همه ش الکی بود. سند ازدواج ایران به خاطر شروط سختش، بسیار سند معتبریه. من یه فایل عکس هم درست کردم و عکسای چهار سال دوستیمونو کنار هم چیدم و اون رو هم تو مدارک فرستادم. ویزای هردومونم با هم اومد.
    * با اینکه تو مدارک درخواست شده نبود، ولی من و خانومم هر دو عدم سوء پیشینه گرفتیم (حدود 1 هفته طول کشید) و ترجمه کردیم و با مدارک فرستادیم. گویا به بررسی کاراکتر کمک بزرگی می کنه. فایل 1221 رو هم خودمون تو مدارک فرستادیم که بعدا بخاطرش پرونده مون عقب نیفته.
    * تا جایی که من متوجه شدم رشته های علوم انسانی و علوم اجتماعی، زیاد حساسیت زا نیستند و راحت ویزا گرنت میشه. قطعا برای بچه های فنی هم مشکل خاصی نداره ولی اینجا بیان نشده و اینجا نگرانی الکی موج می زنه.
    * همه مدارک من ترجمه ناتی شده بود. و با مدارک کامل لاج کردم. هر نقص مدرک، پرونده رو چندین روز عقب می اندازه.
    * نامه GTE من سه صفحه بود و سعی کردم معیارهایی رو که گفته بودند، بهش اشاره کنم و در صورت امکان براش مدرک بیارم (مثلا من یه واحد آپارتمان فکستنی تو کرج داشتم، سندشو ترجمه کردم و فرستادم و توی GTE هم گفتم). برای خانومم هم از قول خودم حدود 4-5 خط توی همون فایل نوشتم، و نه GTE جدا لازمه، نه لازمه که خود همسر بنویسه.
    * برای مدیکال، از قبل تو ایمی اکانت فرم پر کردم و گفت که لازم ندارید.
    *من اولش از دانشگاه درخواست داده بودم که اواخر سپتامبر شروع کنم و COE رو برای همون موقع صادر کرده بودند، اما بعد از اینکه ویزام زودتر اومد درخواست دادم که آگست شروع کنم، دانشگاه هم COE جدید صادر کرد برای آگست.

دوستان نگرانیتونو درک می کنم. منم برای اون پوزیشن چندسال برنامه ریزی و تلاش کرده بودم و همه چیز به ویزا بستگی داشت. اما باور کنید قضیه راحت تر از این حرفاست. با خوندن موارد مشکل دار، نتیجه گیری نکنید و روزای شادتونو با نگرانی سپری نکنید. ایشالا که ویزای همه تون مثل هلو میاد و یه آینده ارزشمند رو رقم می زنید.

Junior Member

سلام. تبریک بابت پوزیشنتون.
    اگر لازم باشه و خودشون ازتون بخوان پروسه تون زمانش بیشتر میشه. بنظرم خودتون پر کنید و به attachment هاتون اضافه کنید، چون بعد از سابمیت هم میشه فایل اضافه کرد.
    موفق باشید

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

خیلی ممنونم.
    اینکه یه فایل را attach کنم اوکیه؟ یعنی همراهش باید فرم تغییر هم پر کنم یا کاری لازم نیست انجام بدم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kjhgfdsa نمایش پست ها
    سلام. تبریک بابت پوزیشنتون.
    اگر لازم باشه و خودشون ازتون بخوان پروسه تون زمانش بیشتر میشه. بنظرم خودتون پر کنید و به attachment هاتون اضافه کنید، چون بعد از سابمیت هم میشه فایل اضافه کرد.
    موفق باشید

با سلام خدمت دوستان. من از دانشگاه UTS بورس گرفتم و سه ماه پیش ویزامو لاج کردم ولی هنوز ویزام نیومده و اگه تا اول شهریور نیاد باید دیفر کنم. سوالی که دارم اینه که اگه دیفر کنم اسکالرشیپ من چی میشه؟ ایا اسکالرشیپ من برام میمونه یا باید دوباره درخواست بدم تا دوباره از اول بررسی بشه.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)