نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 33 از 43 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1365 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من از دانشگاه UTS بورس گرفتم و سه ماه پیش ویزامو لاج کردم ولی هنوز ویزام نیومده و اگه تا اول شهریور نیاد باید دیفر کنم. سوالی که دارم اینه که اگه دیفر کنم اسکالرشیپ من چی میشه؟ ایا اسکالرشیپ من برام میمونه یا باید دوباره درخواست بدم تا دوباره از اول بررسی بشه.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    بستگی به نوع اسکالرشیپ و تاریخ انقضا اون داره. مثلا اگه بورستون دولتی(RTP) باشه فکر کنم نشه دیفر کرد یا خیلی مشکله. اما معمولا بورس‌های دانشگاهی برای دیفر مشکلی ندارن. مثلا برای من زده تا تاریخ جولای سال بعد وقت داره و طبیعتا با موافقت استاد میتونم دیفر کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homaesm نمایش پست ها
    خیلی ممنونم.
    اینکه یه فایل را attach کنم اوکیه؟ یعنی همراهش باید فرم تغییر هم پر کنم یا کاری لازم نیست انجام بدم ؟
    نه فرم تغییر لازم نیست. اون برای زمانیه که چیزی عوض بشه، مثل اسم، آدرس، پاسپورت، CoE و...
    همون اتچ کردن کافیه

سلام دوستان
    برادر من دانشجوی دندانپزشکی شهیدبهشتی و رتبه 12 کنکور تجرییه. برای یه کنفرانس دندان می خواد برای ویزا اقدام کنه. دوستانی که تجربه دارند آیا امکان داره ویزا بگیره با این شرایط؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

نقل قول نوشته اصلی توسط Smm1990 نمایش پست ها
    سلام
    بستگی به نوع اسکالرشیپ و تاریخ انقضا اون داره. مثلا اگه بورستون دولتی(RTP) باشه فکر کنم نشه دیفر کرد یا خیلی مشکله. اما معمولا بورس‌های دانشگاهی برای دیفر مشکلی ندارن. مثلا برای من زده تا تاریخ جولای سال بعد وقت داره و طبیعتا با موافقت استاد میتونم دیفر کنم.
    خیلی ممنون از پاسختون. من از دانشگاه پرسیدم گفتن نمیشه به سال بعد دیفر کرد و دوباره باید واسه اسکالرشیپ اقدام کنم. حالا COE جدیدی که قراره بهم بدن توش بورس نیستم؟ حالا وضعیت ویزام چی میشه پس؟ اخه تو COE قبلی که بورسم هزینه زندگیمو کاور میکرد ولی در این حالت نیست دیگه. یعنی دوباره باید مدارک مالی جدید بفرستم برای سفارت؟ ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    بله الان که دیگه COE جدید هزینه هاتون رو کاور نمیکنه باید مدارک مالی ارایه بدید که خودتون ازپس هزینه هاتون برمیاید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1365 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. من از دانشگاه پرسیدم گفتن نمیشه به سال بعد دیفر کرد و دوباره باید واسه اسکالرشیپ اقدام کنم. حالا COE جدیدی که قراره بهم بدن توش بورس نیستم؟ حالا وضعیت ویزام چی میشه پس؟ اخه تو COE قبلی که بورسم هزینه زندگیمو کاور میکرد ولی در این حالت نیست دیگه. یعنی دوباره باید مدارک مالی جدید بفرستم برای سفارت؟ ممنون از راهنماییتون
    خواهش میکنم. همونطور که دوستمون گفتن اگه اسکالرشیپ نداشته باشین باید مدارکی دال بر داشتن توانایی مالی برای دوره تحصیل، شهریه و هزینه زندگی، فراهم کنین. بهتون توصیه میکنم، صرفا یه توصیه دوستانه وگرنه هر طور خودتون صلاح میدونین، اگه قرار مجددا اپلیکیشنتون برای اسکالرشیپ در راند بعدی بررسی بشه، منتظر بمونین تا ایشالا اسکالرشیپ جدید که گرفتین مجددا ‌پروندتون لاج کنین. الان هم میتونین کنسل کنین ویزا رو تا تکلیف اسکالرشیپ روشن بشه. چون به نظر من با این شرایط احتمال ریجکت ویزاتون میره بالا که این اصلا خوب نیست. بچه های که برای ارشد اقدام میکنن بدون داشتن اسکالرشیپ به نظر من بیشتر از دکتراست. تازه اونهام بعضا ریجکت میشن. ولی احتمال ریجکت با اسکالرشیپ به مراتب کمتره، کمااینکه با اسکالرشیپ هم احتمال ریجکت هست.
    موید باشین

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

سلام دوستان
    ممنون میشم این سوال را جواب بدید...
    من اپلیکشن ویزا را لاج کردم. مدارک مورد نیاز را هم اتچ کردم. فقط الان در بخش actions گزینه attach documents باز هست. آیا باید در قسمت پایین دکمه I confirm I have provided information as requested را بزنم؟ یا باید باز بمونه؟

Junior Member

هنگامی که مدارک را تکمیل کردید باید دکمه رو بزنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود ۱۰۰ روز است که برای ویزای کلاس ۵۰۰ دانشجویی اقدام کردم. زمان انتظار برای ویزا از اول که ۴۹ روز بود الان شده ۷۷ روز. به نظر شما چقدر طول می کشد که این ویزای من بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masihsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود ۱۰۰ روز است که برای ویزای کلاس ۵۰۰ دانشجویی اقدام کردم. زمان انتظار برای ویزا از اول که ۴۹ روز بود الان شده ۷۷ روز. به نظر شما چقدر طول می کشد که این ویزای من بیاد؟
    سلام
    اکثر رشته های مهندسی فعلا که 5 6 ماه طول میکشه.
    تو سایت هم زده 77 تروز تا 5 ماه. یعنی فکر کنم 90 درصد متقاضیا تو 5 ماهن. که برای ایران میشه کفت تقریبا همه بجه های مهندسی تو بازه 5 6 ماهه هستند اگر ویزاشون البته زیادی طولانی نشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)