نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 35 از 43 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط parissssaaa نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بچه ها ویزای من وهمسرم امروز اومد. من ازدانشگاه مرداک شهر پرت برای دکترای روابط بین الملل پذیرش گرفتم و اپلیکشین ویز ارو 22 جولای سابمیت کردیم و امروز گرنت شد. ایشالا ویزای همه شمام زودتر بیاد و از استرس راحت بشید.
    واقعا سعادتي هست كه ويزاتون اين قدر زود گرنت شده. يكي ديگه از بچه ها هم بود كه ويزاش 32 روزه گرنت شده بود رشتشون فكر كنم ماركتينگ بود. اينطور كه معلومه فقط بچه هاي مهندسي قراره 4-5 ماه منتظر باشن بقه حدود 1-2 ماه گرنت ميشن

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjimboo نمایش پست ها
    سلام من هم مثل شما از 11 JUN , همین قضیه رو دارم که charecter assessment حذف شده ولی خبری از ویزا نیست ، شما کاری نکردین؟
    سلام شما ویزاتون گرنت شد؟ منم وضعیت مشابهی دارم از تاریخ 5 آگست!

فکر کنم یکم حساسیت ها زیاد شده رو مهندسی ها
    من در حال نوشتن پرپوزالم بودم که یه ایمیل گرفتم پرپوزالتون کار در راستای تحریمها رو داره در حالیکه من میخواستم رو موتور یخچال کار کنم و مجبور شدیم یکم تغییرات ایجاد کنیم تا از بحث تحریما خارج شه
    به همین خاطره فکر کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    واقعا سعادتي هست كه ويزاتون اين قدر زود گرنت شده. يكي ديگه از بچه ها هم بود كه ويزاش 32 روزه گرنت شده بود رشتشون فكر كنم ماركتينگ بود. اينطور كه معلومه فقط بچه هاي مهندسي قراره 4-5 ماه منتظر باشن بقه حدود 1-2 ماه گرنت ميشن

ApplyAbroad Superstar

کاملا درست است. استرالیا روی موضوعات تحریمی پافشاری و به طرز غیر متعارفی هم دایره رشته ها/موضوعات را زیاد کرده و هم سخت گیری میکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط meeheeidarian نمایش پست ها
    فکر کنم یکم حساسیت ها زیاد شده رو مهندسی ها
    من در حال نوشتن پرپوزالم بودم که یه ایمیل گرفتم پرپوزالتون کار در راستای تحریمها رو داره در حالیکه من میخواستم رو موتور یخچال کار کنم و مجبور شدیم یکم تغییرات ایجاد کنیم تا از بحث تحریما خارج شه
    به همین خاطره فکر کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط lesoleil206 نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

يكي از بچه ها همين مشكل رو داشته. از بچه هاي همين فروم ، كه ايميل زده بوده و بعد از ايميل سريع گرنت شده بوده. ايميلش رو مكاتبه كرده بوده رو نميدونم. يكم بگرديد پيدا ميكنيد پستش رو و ميتونيد ازش بپرسيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    يكي از بچه ها همين مشكل رو داشته. از بچه هاي همين فروم ، كه ايميل زده بوده و بعد از ايميل سريع گرنت شده بوده. ايميلش رو مكاتبه كرده بوده رو نميدونم. يكم بگرديد پيدا ميكنيد پستش رو و ميتونيد ازش بپرسيد
    ممنون، منظورتون دوستی هست که تماس گرفته بود؟ من ایمیل زدم به هر جایی که میشد اما فقط جواب تمپلیت گرفتم و تماس هم گرفتم گفتن ایمیل بزن.

ممنون، منظورتون دوستی هست که تماس گرفته بود؟ من ایمیل زدم به هر جایی که میشد اما فقط جواب تمپلیت گرفتم و تماس هم گرفتم گفتن ایمیل بزن.
    دقيق يادم نيست ولي بگرديد پستش رو پيدا ميكنيد.

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

دوستان عزیز
    آیا مشخص هست که دقیقا به کدام رشته ها حساس هستند؟ آیا روی موضوعات حساس اند یا روی عنوان رشته؟
    من رشته م سیستم های انرژی بوده و کل فعالیتم انرژی خورشیدی و مسائل محیط زیستی و کشاورزی بوده. رشته ای ک اپلای کردم هم همینه. نمیدونم آیا برای من هم حساسیت وجود خواهد داشت؟ من از 6 اگوست وضعیت ویزام را further assessment زدن (بعد از انگشت نگاری دقیقا)
    از استادم پرسیدم گفت 3 ماه طول میکشه. از طرفی شروع ترمم هم 7 اکتبر هست. سوال دیگرم اینه ک من روی CoE ام تاریخ شروع ترم ذکر شده اما تاریخ دیگه ای مبنی بر معتبر بودن CoE تا مثلا فلان تاریخ ذکر نشده. از کی اگر ویزام گرنت نشد باید برای دیفر اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    کاملا درست است. استرالیا روی موضوعات تحریمی پافشاری و به طرز غیر متعارفی هم دایره رشته ها/موضوعات را زیاد کرده و هم سخت گیری میکند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homaesm نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    آیا مشخص هست که دقیقا به کدام رشته ها حساس هستند؟ آیا روی موضوعات حساس اند یا روی عنوان رشته؟
    من رشته م سیستم های انرژی بوده و کل فعالیتم انرژی خورشیدی و مسائل محیط زیستی و کشاورزی بوده. رشته ای ک اپلای کردم هم همینه. نمیدونم آیا برای من هم حساسیت وجود خواهد داشت؟ من از 6 اگوست وضعیت ویزام را further assessment زدن (بعد از انگشت نگاری دقیقا)
    از استادم پرسیدم گفت 3 ماه طول میکشه. از طرفی شروع ترمم هم 7 اکتبر هست. سوال دیگرم اینه ک من روی CoE ام تاریخ شروع ترم ذکر شده اما تاریخ دیگه ای مبنی بر معتبر بودن CoE تا مثلا فلان تاریخ ذکر نشده. از کی اگر ویزام گرنت نشد باید برای دیفر اقدام کنم؟
    منم از ۱۸ جولای زده further assessment هنوز خبری نیست. معمولا تا حدود یک ماه بعد از تاریخ شروع میشه تاریخ انقضای CoE. مثلا برای من تاریخ شروع ۱۶ سپتامبر و تاریخ انقضای اون ۱۳ اکتبر. عموما ده روز تا یک هفته مونده به تاریخ شروع دوره باید برای late commencement یا دیفر اقدام کنین.
    موید باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط homaesm نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    برای ویزای دانشجویی انگشت نگاری انجام دادین؟؟
    من 3 ماه پیش اقدام کردم اما انگشت نگاری در کار نبود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)