نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 41 از 43 نخستنخست ... 31323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 422

موضوع: نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست روادید دانشجویی - ( پست اول را بخوانید )

خوب گفتم یه اطلاعی منم از وضعیت خودم بدم که دوستان زیاد احساس نکن ویزاشون نیمده چی شده
    7 اپریل لادج کردم پس اگه اگوست لادج کردین جا داره هنوز!! 9 ماه بیشتر و خبری نیست دانشگاه 2 بار دیفر کردم و در آخر دانشگاه هنوز با کمال ناباوری با من راه اومده!! برای چند ماه دیگه! یک سال اخیر استرالیا شدیدا در دادن ویزا برای ایرانی عا اذیت کرده. من زمانی لادج کردم که بایومتریک الزام نبود و گویا از کامنت ها متوجه شدم چند ماه دفتری باز کرده تهران و انجام دادن یه سری ها. اینقدر طول کشیده که قوانین تغییر کرده. زنگ زدم و جواب که در 90 درصد تا اون مدت زمان و 10 درصد مابقی زمانی براشون نمیتونیم بگیم و عملا هیچ!!
    پیشنهاد من به دوستان برای جاهای دیگم اپلای کنید و تخم مرغاتون در یه سبد نزارین من برای کانادا 2 ماه پیش اپلای کردم و تقریبا از جواب استرایا نامید و جالبه کانادا در کمتر از 2 ماه ویزام اومد! و استرایا هنوز further assessment!! هرچند هنوز عشقم استرالیاس! (دکترا دانشگاه ملی استرالیا)

نقل قول نوشته اصلی توسط nextstar نمایش پست ها
    خوب گفتم یه اطلاعی منم از وضعیت خودم بدم که دوستان زیاد احساس نکن ویزاشون نیمده چی شده
    7 اپریل لادج کردم پس اگه اگوست لادج کردین جا داره هنوز!! 9 ماه بیشتر و خبری نیست دانشگاه 2 بار دیفر کردم و در آخر دانشگاه هنوز با کمال ناباوری با من راه اومده!! برای چند ماه دیگه! یک سال اخیر استرالیا شدیدا در دادن ویزا برای ایرانی عا اذیت کرده. من زمانی لادج کردم که بایومتریک الزام نبود و گویا از کامنت ها متوجه شدم چند ماه دفتری باز کرده تهران و انجام دادن یه سری ها. اینقدر طول کشیده که قوانین تغییر کرده. زنگ زدم و جواب که در 90 درصد تا اون مدت زمان و 10 درصد مابقی زمانی براشون نمیتونیم بگیم و عملا هیچ!!
    پیشنهاد من به دوستان برای جاهای دیگم اپلای کنید و تخم مرغاتون در یه سبد نزارین من برای کانادا 2 ماه پیش اپلای کردم و تقریبا از جواب استرایا نامید و جالبه کانادا در کمتر از 2 ماه ویزام اومد! و استرایا هنوز further assessment!! هرچند هنوز عشقم استرالیاس! (دکترا دانشگاه ملی استرالیا)

ميشه رشتتون و موضوع پروپوزال و اينكه در رزومه تون ايا چيزي حساسي بوده ؟
    شما در اخر رفتيد كانادا يا هنوزمنتظر ويزاي استراليا هستيد؟

Junior Member

رشتم بله فیزیک هسته ای ولی دکترا برای ریاضی اقدام کردم ولی مساله اینه که اگه من فیزیک هسته ای خوندم و حساس پس کانادا هم باید ریجکت یا مثل استرالیا معطل میشدم و نشدم و خیلی سریع اومد به نظرم ربطی به این موارد نداره چون حداقل میگفتن ریجکت و تمام! نه 9 ماه منو تو further assessment بزاره! نه هنوز ایرانم شروع ترمم برای سپتامبر و در صورت صحبت کردن میشه اول می هم برم. امیدوارم استرالیا جوابش زودتر بیاد که در این صورت قید کانادا را میزنم

Junior Member

آقا vahid1055 من پیام خصوصی نتونستم بت بدم میگه که هر 60 دیقه یه پیام میتونم بدم پس اینجا میدم امیدوارم بخونی.

نه اصلا زشت و غیر اخلاقی نیست. زندگی تو مهمتره یا اخلاق؟؟
    برای اینکه بدونی چقدر اخلاق مهمه من بریا کانادا برای دو دانشگاه اپلای کردم ساسکچوان اول و ویزام بر اساس اون گرفتم در حین اپلای گفتتم چرا رنک بهتر اپلای نکنم و برای آلبرتا هم اپلای کردم و جوابش مثبت بود!!
    من در صورتی که استرالیا نیاد بین ساسکچوان و آلبرتا یکی انتخاب میکنم و هنوز به جمع بندی نرسیدم!! اصلا هم مهم نیست که اخلاقی باشه یا نه چون قراره زندگی کنی و با استاد تعامل داشته باشی و به علاوه وقتی پروسه ویزا گرفتن اینقدر مشکل دار شده پس ممکنه که همه افراد به دنبال گزینه دوم سوم و چهارمم باشن!! اگر استرالیا جوابش بیاد به جفت اون افراد جواب نه میدم!!

رشتم بله فیزیک هسته ای ولی دکترا برای ریاضی اقدام کردم ولی مساله اینه که اگه من فیزیک هسته ای خوندم و حساس پس کانادا هم باید ریجکت یا مثل استرالیا معطل میشدم و نشدم و خیلی سریع اومد به نظرم ربطی به این موارد نداره چون حداقل میگفتن ریجکت و تمام! نه 9 ماه منو تو further assessment بزاره! نه هنوز ایرانم شروع ترمم برای سپتامبر و در صورت صحبت کردن میشه اول می هم برم. امیدوارم استرالیا جوابش زودتر بیاد که در این صورت قید کانادا را میزنم
    شما به خاطر همون فیزیک هسته ای احتمالا تا 20 ماه هم معطل خواهید ماند. استرالیا اصلا شوخی نداره سر این و متاسفانه ریجکتیش هم بعد 15 16ماهه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    شما به خاطر همون فیزیک هسته ای احتمالا تا 20 ماه هم معطل خواهید ماند. استرالیا اصلا شوخی نداره سر این و متاسفانه ریجکتیش هم بعد 15 16ماهه
    من فکر نمیکنم این حرف درست باشه چون این فقط مشکل من نیست تو این پیج کاملا مشخصه که استرالیا تو این یه سال به تمام رشته های مهندسی گیر داده و علافشون کرده!! کافیه پیج استرالیا را با کانادا مقایسه کنید!
    به علاوه میخواستن ریجکت کنن خوب میکردن چرا بخوان اینقدر کشش بدن!
    اما با فرض درست بودن حرف شما و اینکه شوخی داشته باشن یا نه...
    جواب من : به جهنم😁
    من از دو دانشگاه خوب کانادا پذیرش دارم و به علاوه ویزامم با همین رشته به قول شما حساس در کمتر از دو ماه اومد!
    وقتی کشور متحدشون به من ویزا میده ولی اینا به قول خودشون بررسی میکنن!! باید فهمید که بررسی نمیکنن و ما ایرانی را کلن مسخره کردن وگرنه به خاطر رشته من نیست!

من فکر نمیکنم این حرف درست باشه چون این فقط مشکل من نیست تو این پیج کاملا مشخصه که استرالیا تو این یه سال به تمام رشته های مهندسی گیر داده و علافشون کرده!! کافیه پیج استرالیا را با کانادا مقایسه کنید!
    جواب من : به جهنم������
    من از دو دانشگاه خوب کانادا پذیرش دارم و به علاوه ویزامم با همین رشته به قول شما حساس در کمتر از دو ماه اومد!
    وقتی کشور متحدشون به من ویزا میده ولی اینا به قول خودشون بررسی میکنن!! باید فهمید که بررسی نمیکنن و ما ایرانی را کلن مسخره کردن وگرنه به خاطر رشته من نیست!
    اون به جهنم بهترین جواب بود. اما متاسفانه واقعیت همینه که گفتم. ریجکتیاش بعد 15 16 ماهه و کلیرنسش حداقل 12 13 ماه (برای لاجی های 2018 که اینطور بوده بنا به گرنتیا و جواب شکایت igis) طول می کشه (جدیدا با شکایت به igis گفتن حداقل 20 ماه به افرادی که 2019 لاج کردن).
    خدا رو شکر کانادا رو دارید. استرالیا بعد لاج ویزا باید بیخیال بشید برید از صفر اپلای کنید. همینو فقط میتونم بگم من.

جواب من : به جهنم������
    طی دو هفته اخیر دو تا گرنتی مکانیک و عمران داشتیم که حدود 6-7 ماه طول کشیده بود.

Junior Member

سلام
    من یه سوال داشتم. COE من شروعش جولای 2020 هست- ارشد کامیپوتر ساینس. من اواخر دسامبر برای ویزا ااقدام کردم (با وجود اینکه در زمان اقدام سیستم بمن اطلاع داد زود دارم اقدام میکنم و بهتره 3 یا 4 ماه مونده به شروع تحصیل اقدام کنم). حالا پرونده من 15 ژانویه آپدیت خورده، رفته چک امنیتی؟ امکانش هست زودتر جواب بیاد یا اینا کلا وایمیسن یه ماه مونده به شروع ترم ویزا صادر میکنن؟

ممنون میشم کسی اطلاع داره جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط n4srin نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم. COE من شروعش جولای 2020 هست- ارشد کامیپوتر ساینس. من اواخر دسامبر برای ویزا ااقدام کردم (با وجود اینکه در زمان اقدام سیستم بمن اطلاع داد زود دارم اقدام میکنم و بهتره 3 یا 4 ماه مونده به شروع تحصیل اقدام کنم). حالا پرونده من 15 ژانویه آپدیت خورده، رفته چک امنیتی؟ امکانش هست زودتر جواب بیاد یا اینا کلا وایمیسن یه ماه مونده به شروع ترم ویزا صادر میکنن؟

ممنون میشم کسی اطلاع داره جواب بده.
    سلام
    اون اطلاعی رو که میده نادیده بگیرید برای ما ایرانی ها اصلا صادق نیست چون میدونن بررسی پرونده ما از حد عادی بیشتر طول میکشه.
    اگر این آپدیت بعد از آپدیت بیومتریک بوده باشه، که فکر کنم همینطوره، احتمالا معنیش همون چک امنیتی هستش.
    و اینکه اینا پرونده رو بررسی میکنن و هر وقت اوکی شد گرنت میکنن و خیلی ربطی به تاریخ شروع نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)