صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 108 , از مجموع 108

موضوع: رزومه

پیش فرض پاسخ : رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima128 نمایش پست ها
    سلام
    از نظرات دوستان مشخصه که در رزومه نباید هیچ گپی وجود داشته باشه. حالا اگه بین مقاطع تحصیلی خدمت سربازی رفته باشیم، این دوره رو آیا باید در بخش Education بیاریم یا جای دیگر؟
    من با توجه به گپ و زمان بندی مدارک و سوابق خودم تو قسمت سوابق کاری نوشتم.
    کلا شما بگرد دنبال فرمت رزومه ای که به سوابقت بهتر بخوره و طبق اون فرمت پر کن و سعی کن به ترتیب زمانی رزومه رو پرکنی که اون وسط گپی برات پیدا نشه

دوستان عزیز، سفارت نوشته که رزومه بصورت جدول ارائه گردد. سوالی داشتم از خدمتتون ممنون میشم پاسخ بدید؟ آیا رزومه با فرمت curriculum vitae قابل قبوله واسه سفارت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef1987 نمایش پست ها
    دوستان عزیز، سفارت نوشته که رزومه بصورت جدول ارائه گردد. سوالی داشتم از خدمتتون ممنون میشم پاسخ بدید؟ آیا رزومه با فرمت curriculum vitae قابل قبوله واسه سفارت؟
    curriculum vitae خودش یعنی رزومه (حالا یه اندک تفاوتی با کلمه ی رزومه داره که تو حد سفارت عملا معنی دار نیست). منظورتون از فرمت ٖ curriculum vitae چیه دقیقا؟!
    منظور سفارت این نیست که بشینین جدول بکشین و برامون مهمه که حاشیه ی جدول دیده بشه. منظور اینه که قشنگ مرتب باشه. فرمت رزومه ی آلمانی هم به ترتیب ساله. یعنی دقیقا این طوری باید بنویسین:

۲۰۱۶-۲۰۱۸ ارشد، دانشگاه تهران، رشته ی فلان
    ۲۰۱۰-۲۰۱۶ لیسانسُ دانشگاه تهران،‌رشته ی فلان
    ۲۰۰۵-۲۰۱۰ دیپلم، مدرسه ی فلان، رشته ی فلان

همین طور سال ها زیر همدیگه، رو به روشون هم اسم رشته و مثلا زیرش باز دانشگاه یا مقطع یا هرچی که می خواین.
    چیزی که مهمه اینه که هیچ گپی نباید وجود داشته باشه. یعنی سال ها تماما به ترتیب باشه. اگر سربازی رفتین یا پشت کنکور بودین یا هرچی باید دقیق مشخص کنین که هر سال چیکار می کردین. نه اینکه کلا بی خیال یه سری سال های زندگیتون بشین.
    و اینکه سال ها رو قشنگ زیر هم بنویسین به طوری که به صورت شفاف و واضح مشخص باشه چه زمانی چیکار می کردین. تو فرمت رزومه ی امریکایی یه وقتایی بچه ها طوری می نویسن که سال ها قاطی پاطی وسط متن نوشته میشن. تو فرمت رزومه ی المانی اون طوری نیست.
    من حتما بهتون پیشنهاد می کنم سرچکنین رزومه های آلمانی رو و سعی کنین با اون فرمت بنویسین که چشمشون به خوندنش عادت داره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

منظورم همون فرمت رزومه ای بود که دانشگاه هایی مثله مونیخ و دورتموند قبولش دارند و تو سایتشون آوردند ( Europass )

https://europass.cedefop.europa.eu/d...rriculum-vitae

من فقط خیال کردم که بصورت جدول حتمن بایستی باشه

سلام دوستان
    کسانی که تجربه نوشتن رزومه برای مقطع دکتری در آلمان رد دارن(تازگیها) میشه کمک کنن و بگن ترتیب نوشتنش چطوری باید باشه؟ منظورم اینه ترتیب سال پشت سر هم باشه یا اینکه مثلا اول آموزشهای دانشگاهی و بعد کاری رو بیاریم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط agrigenomics نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که تجربه نوشتن رزومه برای مقطع دکتری در آلمان رد دارن(تازگیها) میشه کمک کنن و بگن ترتیب نوشتنش چطوری باید باشه؟ منظورم اینه ترتیب سال پشت سر هم باشه یا اینکه مثلا اول آموزشهای دانشگاهی و بعد کاری رو بیاریم؟
    سلام
    به فایل های پیوست توجه کنید و بنویسید. موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام
    ممنون از پاسخگویی. فقط مجددا یه سوال، این رزومه ها هر کاتگوری رو جدا آورده، من باید اینجوری بنویسم؟ مثلا اول تحصیلاتم رو بر اسا سال و بعد کارهاو رو بر اساس سال یا اینکه بین لیسانس و ارشدم کار کردم پشت سر تحصیلاتم بیارم و بعد مجدد برم سراغ کار و بعد برم سراغ ارشد؟ اینجوری باید باشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط agrigenomics نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسخگویی. فقط مجددا یه سوال، این رزومه ها هر کاتگوری رو جدا آورده، من باید اینجوری بنویسم؟ مثلا اول تحصیلاتم رو بر اسا سال و بعد کارهاو رو بر اساس سال یا اینکه بین لیسانس و ارشدم کار کردم پشت سر تحصیلاتم بیارم و بعد مجدد برم سراغ کار و بعد برم سراغ ارشد؟ اینجوری باید باشه؟
    سلام
    خواهش می کنم. بله. اول تحصیلات به طور کامل بعد سوابق کاری. شما مطابق رزومه اول بنویسید. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)