صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 108

موضوع: رزومه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط soooosan نمایش پست ها
    دوستان رزومه باید حتما عکس دار باشه؟؟؟
    برای آیندگان جواب میدم. رزومه ی معمول آلمانی توش عکس داره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

دوستان من به دلایل فیلد کاری و محل کار حساس نمیخوام کارمو در رزومه ذکر کنم میترسم ریجکت بشم ولی اشتباهم این بوده که تو رزومه به استاد زمینه ی کاری و سابقه کاریمو نوشتم به نظرتون تو رزومه چه جوری کار رو ذکر کنم? گواهی هم که هیچ جوره نمیتونم بگیرم. گپ بین فارغ التحصیلی هم یک سال و نیمه

اگه من بخام مدرک ارشدم رو نکنم تو رزومه نباید مقاله های دوره ارشدم رو بیارم؟ چون توی مقاله ها قسمت نویسنده نوشته شده که دانشجوی ارشد هستم.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsahmd65 نمایش پست ها
    اگه من بخام مدرک ارشدم رو نکنم تو رزومه نباید مقاله های دوره ارشدم رو بیارم؟ چون توی مقاله ها قسمت نویسنده نوشته شده که دانشجوی ارشد هستم.
    سلام

به نظر من در این شرایط نباید ذکر بشن. درسته معمولا زیاد تو سفارت به این موارد توجه نمی کنن ولی ریسک داره که اگه بفهمن دروغ گفتین فطعا ویزا نمی دن.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

سلام
    دوستان این زندگی نامه درخواستی سفارت همون رزومه هست؟ تفاوتی نداره؟
    چون من رزومه از europass درست کردم میخولم بدم سفارت اگه فرمت متفاوتی داره ممنونم بهم بگین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarja1991 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان این زندگی نامه درخواستی سفارت همون رزومه هست؟ تفاوتی نداره؟
    چون من رزومه از europass درست کردم میخولم بدم سفارت اگه فرمت متفاوتی داره ممنونم بهم بگین
    همون رزومه است. مشکلی نداره، همونو بدین.

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

من دو سال یه رشته دیگه میخوندم بعد از دو سال انصراف دادم و رشته اصلیم رو خوندم.اون موقع که برای دانشگاه اقدام میکردم چون مدارکم ناقص بود گپ گذاشتم.( به جای انصراف) اما حالا مدارکم کامل جور شده. حالا تصمیم دارم برای سفارت این رو هم تووی رزومم بیارم و هم تووی انگیزه نامم جا بدم. میتونم بگم به خاطر علاقه این کار رو کردم. درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    من دو سال یه رشته دیگه میخوندم بعد از دو سال انصراف دادم و رشته اصلیم رو خوندم.اون موقع که برای دانشگاه اقدام میکردم چون مدارکم ناقص بود گپ گذاشتم.( به جای انصراف) اما حالا مدارکم کامل جور شده. حالا تصمیم دارم برای سفارت این رو هم تووی رزومم بیارم و هم تووی انگیزه نامم جا بدم. میتونم بگم به خاطر علاقه این کار رو کردم. درسته؟
    بله، می تونین.

Junior Member

سلام، دوستان رزومه ای که میدیم به شسفارت با اونی که دادیم به دانشگاه و استاد باید یکی باشه؟ میشه یه سری مسایل که حساسیت زا هست برای سفارت رو از تو رزومه پاک کرد یا تغییر داد؟ ) مثل کنفرانس نفت و گاز و پتروشیمی(، سفارت که رزومه رو با دانشگاه چک نمی کنه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahvaran نمایش پست ها
    سلام، دوستان رزومه ای که میدیم به شسفارت با اونی که دادیم به دانشگاه و استاد باید یکی باشه؟ میشه یه سری مسایل که حساسیت زا هست برای سفارت رو از تو رزومه پاک کرد یا تغییر داد؟ ) مثل کنفرانس نفت و گاز و پتروشیمی(، سفارت که رزومه رو با دانشگاه چک نمی کنه؟
    سلام
    خیر. چک نمیکنه. می تونین تغییر بدین. اما شرکت تو یه کنفرانس نفت و گاز چیز حساسیت زایی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)