صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 108

موضوع: رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزومه

من هم ارشد دوم قبول شدم اما رشته متفاوت می شه omid2015 عزیز انگیزه نامه تو بزاری چون خیلی می ترسم رد شم و ویزا ندن البته گپ تحصیلی هم حدود 6 سال دارم که 2 سالش سربازی بوده مرسیییییییییییییییییی

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    من هم ارشد دوم قبول شدم اما رشته متفاوت می شه omid2015 عزیز انگیزه نامه تو بزاری چون خیلی می ترسم رد شم و ویزا ندن البته گپ تحصیلی هم حدود 6 سال دارم که 2 سالش سربازی بوده مرسیییییییییییییییییی
    نه نمی شه بزارم چون انگیزه نامه یه چیز خصوصی هست. اگه گواهی کار برای این گپتون داشته باشین، احتمال ریجکت پایین میاد. شما می تونین کامنتهای موضوع "انگیزه نامه برای ویزای سفارت آلمان" رو بخونین و اگه سوالی داشتین بپرسین. در ضمن، صرف نوشتن انگیزه نامه خوب به معنی تضمینی برای گرفتن ویزا نیست و علاوه بر اون، پیشینه تحصیلی، رزومه، مدارک زبان، گواهی کار (در صورت وجود) و ... هم در بررسی ویزا مؤثرند.

Junior Member

سلام دوستان.من میخوام برای تحصیل در مقطه دکترا از آلمان پذیرش بگیرم.میگن باید رزومه نمونه آلمانی بفرستم.رزومه نمونه آلمانی چیه؟اگه کسی نمونه رزومه آلمانی داره برام بفرسته.ممنون
    ویرایش توسط sepidehreg : September 26th, 2014 در ساعت 12:58 PM دلیل: اطلاعات تماس

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvemast نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام برای تحصیل در مقطه دکترا از آلمان پذیرش بگیرم.میگن باید رزومه نمونه آلمانی بفرستم.رزومه نمونه آلمانی چیه؟اگه کسی نمونه رزومه آلمانی داره برام بفرسته.ممنون
    هیچ نیازی نیست رزومه به آلمانی باشه. به شما خود دانشگاه چنین حرفی زده؟ بعید میدونم!

Junior Member

من برای دکترای کامپیوتر فاند دارم و ۶ ماه هست که مسترم تموم شده و توی این شش ماه هم ادامه ی کار پاره وقتم رو انجام دادم
    - من توی سی وی که برای استاد فرستادم چندین جا نوشتم که کار ‍‍پاره وقت (حین تحصیل البته برام بیمه ی تمام وقت رد می شد) کردم که واقعا هم کردم ولی گرفتن نامه از اونجا ها برام سخته به نظرتون اونا رو از توی سی وی که به سفارت می دم حذف کنم؟ اصلا بگم کار پاره وقت کردم؟

من برای کار پاره وقت حین تحصیل باید حتما توی روز مصاحبه گواهی ببرم؟ یا اینکه اگر لازم بدونن خودشون می خوان؟ یه کم برام سخته که گواهی جور کنم! (شرکت ها خیلی با کارمندای که همین جوری میرن خیلی خوب نیستند دیگه!)

راستی اگر من اعلام نکنم که کار پاره وقت کردم و خودشون بفهمن چی می شه؟ مثلا از طریق لینکدین یا سایتای این جوری که خودم پر کردم؟اصلا ممکنه بفهمن؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mefmef نمایش پست ها
    من برای دکترای کامپیوتر فاند دارم و ۶ ماه هست که مسترم تموم شده و توی این شش ماه هم ادامه ی کار پاره وقتم رو انجام دادم
    - من توی سی وی که برای استاد فرستادم چندین جا نوشتم که کار ‍‍پاره وقت (حین تحصیل البته برام بیمه ی تمام وقت رد می شد) کردم که واقعا هم کردم ولی گرفتن نامه از اونجا ها برام سخته به نظرتون اونا رو از توی سی وی که به سفارت می دم حذف کنم؟ اصلا بگم کار پاره وقت کردم؟

من برای کار پاره وقت حین تحصیل باید حتما توی روز مصاحبه گواهی ببرم؟ یا اینکه اگر لازم بدونن خودشون می خوان؟ یه کم برام سخته که گواهی جور کنم! (شرکت ها خیلی با کارمندای که همین جوری میرن خیلی خوب نیستند دیگه!)

راستی اگر من اعلام نکنم که کار پاره وقت کردم و خودشون بفهمن چی می شه؟ مثلا از طریق لینکدین یا سایتای این جوری که خودم پر کردم؟اصلا ممکنه بفهمن؟

اگر کاری کردین توی سی وی بنویسید، گواهیش هم نباشه اونقدر عیبی نداره. اگر ننویسید هم چیزی نمیشه چون گپ تحصیلی زیادی ندارید.

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید....
    برای روز مصاحبه اینکه من پذیرش زبان دارم از دانشگاه کالیفرنبا و میخوام برای دوره کوتاه مدت در کمپانی سیسکو شرکت کنم چه رزومه ای برای سفارت تهیه کنم؟؟؟
    ممنون

سلام دوستان
    یه سوال!
    توی قسمت Education در رزومه باید فقط اطلاعات دانشگاه مثل معدل و این جور اطلاعات نوشته بشه یا لازمه که اطلاعات دیپلم دبیرستان و پیش دانشگاهیم نوشته بشه؟؟

پیشاپیش از جوابتون ممنون دوستان

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط afarajpour1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال!
    توی قسمت Education در رزومه باید فقط اطلاعات دانشگاه مثل معدل و این جور اطلاعات نوشته بشه یا لازمه که اطلاعات دیپلم دبیرستان و پیش دانشگاهیم نوشته بشه؟؟

پیشاپیش از جوابتون ممنون دوستان
    من معدل پیش دانشگاهی و دبیرستان رو نوشتم.

سلام دوستان
    1-من قبولی مرحله اول المپیاد دبیرستان رو تو رزومم ذکر کردم باید مدرک براش تهیه کنم؟
    2-در مورد مهارت های کامپیوتر هم همینطور آیا براشون مدرک لازمه ضمیمه کنم؟
    3-من مدارکه زبانم آلمانیه، برای زبان دیگه انگلیسی رو ذکر کردم و نوشتم Upper Intermediate آیا اینم مدرک ضمیمه میخواد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)