صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 108

موضوع: رزومه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

پیش فرض پاسخ : رزومه

سلام دوستان، من پست های قبل رو خوندم و دوستان با تجربه توصیه کرده بودن که اگر سابقه کاری رو مدرکی جهت ارائش نداریم بهتر هست در رزومه عنوان نکنیم. آیا واقعا انقد حساس هستن سر این موضوع؟مشکلی پیش میاد با نوشتنش؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ciso نمایش پست ها
    سلام دوستان، من پست های قبل رو خوندم و دوستان با تجربه توصیه کرده بودن که اگر سابقه کاری رو مدرکی جهت ارائش نداریم بهتر هست در رزومه عنوان نکنیم. آیا واقعا انقد حساس هستن سر این موضوع؟مشکلی پیش میاد با نوشتنش؟
    سلام
    والا من این همه گواهی کاری که بچه ها میگیرنو نمی فهمم. من تو رزومه ام دو یا سه تا سابقه ی کاری اسم برده بودم، واسه هیچ کدوم هم مدرکی ارائه ندادم. هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
    اگه پرسیدن چرا گواهی ندارین، خب دلیلتونو بگین دیگه. مثلا اگه به صورت freelancer کار کردین، خب بنویسین freelancer بودین و طبیعیه که واسه همچین چیزی طرف نمیتونه مدرک نشون بده به راحتی.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان این زندگی نامه ای که سفارت میخواد چقدر با سی وی فرق داره ؟
    مثلا لازمه تحصیلات قبل دبیرستان رو هم توش بنویسیم ؟ باید کلی باشه یا مثل سی وی تخصصی باشه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط midway نمایش پست ها
    دوستان این زندگی نامه ای که سفارت میخواد چقدر با سی وی فرق داره ؟
    مثلا لازمه تحصیلات قبل دبیرستان رو هم توش بنویسیم ؟ باید کلی باشه یا مثل سی وی تخصصی باشه ؟
    فرق خاصی نداره. فقط به فرمت آلمانی نوشته میشه.
    سرچ کنین Europass cv، نسخه ی آلمانیشو دانلود کنین و سعی کنین مثل همون بنویسین (حالا انگلیسی هم می نویسین مهم نیست، مهم اینه که فرمتش اون طوری باشه). خلاصه بخوام بگم، همه چی رو بر حسب سال مرتب می کنین و هیچ گپی بین این سالها نباید باشه. باید مشخص باشه هر سال چیکار می کردین.
    لزومی نداره از دیپلم شروع کنین. می تونین از همون لیسانس بنویسین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

دوستان عزیز
    این دوره های فنی که در رزومه می نویسیم شرکت کردیم، لازم هست کپی مدارکش رو پیوست کنیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ciso نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    این دوره های فنی که در رزومه می نویسیم شرکت کردیم، لازم هست کپی مدارکش رو پیوست کنیم؟
    اگه دوست دارین بفرستین، ولی لزومی نداره. من که هیچ مدرکی در مورد چیزایی که تو رزومه ام بود ندادم و مشکلی هم نبود.

سلام
    ببخشید توی نوشتن رزومه به فرمت آلمانی آیا شرح وظایفمونو باید تیتر وار توی قسمت work experience بنویسیم؟ اگه آره تو چند تا خط؟
    من 3 جای مختلف سابقه کار دارم بعد گفتین حالت زندگی نامه باشه قبل از دانشگاه و فاصله بین کاردانی و کارشناسی رو بنویسم برای کنکور میخوندم؟مممنون

Junior Member

دوستان سفارت برای ویزا ، زندگی نامه به صورت جدول بندی شده با آدرس و .. خواسته ،
    این همون رزومه هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdkrm نمایش پست ها
    دوستان سفارت برای ویزا ، زندگی نامه به صورت جدول بندی شده با آدرس و .. خواسته ،
    این همون رزومه هست ؟
    منم دقیقا سوالم همین هست .. خب cv که دارم شامل تحصیل و سابقه کاری و مهارت هاست ولی زندگینامه یعنی باید هر اتفاقی افتاده تو زندگی امون مثل ازدواج و طلاق و اینا رو هم بنویسیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ نمایش پست ها
    منم دقیقا سوالم همین هست .. خب cv که دارم شامل تحصیل و سابقه کاری و مهارت هاست ولی زندگینامه یعنی باید هر اتفاقی افتاده تو زندگی امون مثل ازدواج و طلاق و اینا رو هم بنویسیم ؟
    قاعدتا لازم نیست
    مهم اینه که اگر فاصله ای طولانی بین تحصیل و کار و زمان ارائه درخواست ویزا هست٬ در زندگینامه توضیح داده بشه.
    من رزومه ای که برای استادم فرستادم رو خلاصه کردم‌ و به سفارت دادم. اطلاعات تماستون (آدرس٬ تلفن٬ کد پستی و ...) حتما کامل باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)