صفحه 100 از 103 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط orangegirl نمایش پست ها
    برای گرفتن پذیرش مستر از این دانشگاه، مستر بدون تز راحت تره یا مستر با تز؟
    سلام،
    مسلما گرفتن پذيرش در مستر بدون تز اسونتر هستش از مستر با تز چون نيازي به پيدا كردن سوپروايزر نيست.
    موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام،
    مسلما گرفتن پذيرش در مستر بدون تز اسونتر هستش از مستر با تز چون نيازي به پيدا كردن سوپروايزر نيست.
    موفق باشيد.
    اینطوری فاند هم نمیشه گرفت. درسته؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای apply ارشد معماری Mcgill احتیاج به ترجمه شرح دروس دارم - یا فرم کامل تطبیق دروس course Comparison Chart. کسی هست که لطف کنه فایلشو در اختیار بذاره یا بتونه راهنمایی کنه از کجا ترجمه دقیق دروس رو پیدا کنم
    ممنون

Junior Member

سلام و درود دوستان عزیز
    من حدود چند ماه پیش به ی استاد تو مک گیل ایمیل زدم و ایشون امروز بعد از 3 ماه ایمیل داده که در حال حاضر من دوتا پوزیشن دارم و با توجه به اینکه رزومه شما خیلی جالب هست پیشنهاد میکنم اپلای کنید و اسم منو به عنوان استاد راهنما ذکر کنید.
    حالا چندتا سوال هست. من رزومم خوبه و 8 تا مقاله دارم. اما زبانم 6.5 هست که دانشگاه 7 میخواد. آیا شانسم برای پذیرش خوب هست؟ اصا امکانش هست؟
    سوال بعدی اینکه استاد گفته که پوزیشناش فول فاند هستن. الان حدودا چقد کمک هزینه میدن و هزینه شهریه دانشگاه و خرج ماهانه در چه حدود هست؟

ممنون از توجهتون

سلام
    من فوق لیسانس مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی خوندم و حدودا 2 سال هم تو زمینه ی مالی و حسابداری سابقه کار دارم.
    زبان فرانسه هم در سطح B1 هستم.
    اگر کسی اطلاعاتی داره که از چه طریقی اقدام کنم که سریع تر و راحتر باشه و راهنمایی کنه ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Vigor نمایش پست ها
    سلام و درود دوستان عزیز
    من حدود چند ماه پیش به ی استاد تو مک گیل ایمیل زدم و ایشون امروز بعد از 3 ماه ایمیل داده که در حال حاضر من دوتا پوزیشن دارم و با توجه به اینکه رزومه شما خیلی جالب هست پیشنهاد میکنم اپلای کنید و اسم منو به عنوان استاد راهنما ذکر کنید.
    حالا چندتا سوال هست. من رزومم خوبه و 8 تا مقاله دارم. اما زبانم 6.5 هست که دانشگاه 7 میخواد. آیا شانسم برای پذیرش خوب هست؟ اصا امکانش هست؟
    سوال بعدی اینکه استاد گفته که پوزیشناش فول فاند هستن. الان حدودا چقد کمک هزینه میدن و هزینه شهریه دانشگاه و خرج ماهانه در چه حدود هست؟

ممنون از توجهتون
    مشکلی نیست حتی اگر 6 می شدی فوقش یه کورس میخوری با 500 دلار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

سلام دوستان
    من تو سایت دانشگاه دیدم شهریه برای مستر بدون تز 3 هزار دلار هست.
    درسته؟ پذیرش گرفتنش آسونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BaharHB نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای apply ارشد معماری Mcgill احتیاج به ترجمه شرح دروس دارم - یا فرم کامل تطبیق دروس course Comparison Chart. کسی هست که لطف کنه فایلشو در اختیار بذاره یا بتونه راهنمایی کنه از کجا ترجمه دقیق دروس رو پیدا کنم
    ممنون
    سلام، من هم برای ارشد معماری mcgill اپلای میکنم و مشکل شما رو دارم و نتونستم فایلی پیدا کنم ، شما تونستید فایل رو پیدا کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MahDC نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای دانشگاه مکگیل باید ریکامندیشن لترز قبل از ددلاین فرستاده بشه؟ اگر همه مدارک فرستاده شده باشه به جز ریکام ها اپلیکیشن کنسل میشه؟ امکان این نیست که بعد ددلاین ریکام فرستاده بشه؟ من به مشکل برخوردم. چون یکی از استادام بهم میگفت که ایمیلی از دانشگاه دریافت نکرده خود ادمیشن آفیس گفت رفریت رو با خودش ریپلیس کن تا ایمیل جدید دوباره براش فرستاده بشه. من الان ریپلیس کردم ولی حالا استاد به لینک فرستاده شده دسترسی نداره.
    سلام. من هم امروز برای دکترای معماری اپلای کردم. ددلاین هم امروزه. الان میخوام بدونم برای رفرنس لتر ایا استادا وقت دارن تا بعد از ددلاین یا نه؟ من ایمیل زدم و پرسیدم اما هنوز جواب ندادن. شما اخرش چی شد؟ فهمیدین جوابتون رو؟
    یکی هم اینکه برای نمره زبان باید خود ای تی اس بفزسته برای دانشگاه که من نفرسادم. الان چیکار کنم جایی هم برای اپلود کارنامه نذاشتن. یجا فقط نوشتن اگه اتوماتیک نفرسادین، میشه که " Test scores not received electronically will have to be forwarded from the testing board directly to McGill on paper" که نفهمیدم منظورش از تستینگ بورد کیاست دقیقا.

Junior Member

سلام این دانشگاه چقد کمیته محوره؟ یک استادی منو بعد اپلای اکسپت کرده ولی گفته باید منتظر جواب کمیته هم باشه. احتمال ریجکت هست بنظرتون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)