صفحه 97 از 103 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام، منم یجا خوندم دانشگاه ها میان بصورت wave نتایج پذیرش اعلام میکنن. ایشون حتما توی wave اول بودن که متاسفانه رد شدن. منم واسه دوتا دپارتمان اپلای کردم که هنوز جوابی نگرفتم. سئوال هم پرسیدم که معمولا کی نتایج میگید که جوابی نگرفتم.
    سلام. میتونم بپرسم منظور از wave چی میدونین؟ چون اگر round یا cycle باشه که خودشون معمولا ذکر میکنن تو سایت ادمیشن.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام. میتونم بپرسم منظور از wave چی میدونین؟ چون اگر round یا cycle باشه که خودشون معمولا ذکر میکنن تو سایت ادمیشن.
    من دقیقا در مورد مکگیل نمیدونم چطور اعلام میکنند، اما توی یک مقاله خوندم که بعضی دانشگاه ها میان یک سری از اپلیکیشن ها رو بررسی و جواب میدن. بعد در wave دوم میان یکی سری دیگه از اپلیکنت ها رو جواب میدن. مثلا wave اول میتونه موارد قطعی اکسپت یا ریجکت باشه، wave دوم اینایی که نیاز به بررسی بیشتر داره و ... در بعضی مواقع هم بر اساس پاسخی که از اپلیکنت های wave اول میگیرن (قبول یا رد آفر) میان یک موارد دیگه رو باز جواب میدن.

منظور از wave راند نیست. مثلا دانشگاه ساسکچوان از راند استفاده میکنه برای تخصیص اسکالرشیپ هاش. کل دانشجوهای قبل از اکتبر (مثلا) اپلای کردن رو میاد در راند اول بررسی میکنه و قبل از ژانویه رو در راند دوم.
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    ايا امكانش هست ١ هفته بعد از ددلاين براي اين دانشگاه اپلاي كرد؟
    من پارسال از استاد مكگيل پرسيدم و اون گفت نميتونه قولي بده و بايد همه اپلاي كنن و بين اونا يكيو انتخاب ميكنه، با توجه به اين كه رزومم خوبه و زمينه تحقيقم مشابه هست به نظر شما براي اين دانشگاه اپلاي كنم؟ متاسفانه تاريخ ددلاينو توجه نكردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_27 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    ايا امكانش هست ١ هفته بعد از ددلاين براي اين دانشگاه اپلاي كرد؟
    من پارسال از استاد مكگيل پرسيدم و اون گفت نميتونه قولي بده و بايد همه اپلاي كنن و بين اونا يكيو انتخاب ميكنه، با توجه به اين كه رزومم خوبه و زمينه تحقيقم مشابه هست به نظر شما براي اين دانشگاه اپلاي كنم؟ متاسفانه تاريخ ددلاينو توجه نكردم
    سلام. به نظر من باتوجه به اپلیکیشن فی، حتما به منشی دپارتمان ایمیل بزنید و بپرسید که اگر الان اپلای کنید، پرونده تون رو اصلا consider میکنن؟ چون در غیراینصورت ممکنه اتلاف هزینه و وقت باشه.
    مثلا کلگری صریحا نوشته که ددلاین یک ماه extend کردیم بخاطر TrumpBan.
    این نظر منه نظر باقی دوستان رو هم بپیرسید.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McG

سلام دوستان. ممکنه من رو راهنمایی کنین. من میخواستم بدونم اگر بخوام برای دوره لیسانس برای همسرم بخوام پذیرش بگیرم از دانشگاه مک گیل، توصیه نامه لازم داره یا خیر؟ ممکنه راهنمایی کنید یا لینک در اختیارم بذارید خودم مطالعه کنم؟ اگر جواب مثبته میخوام بدونم مثلا باید از معلم های دبیرستانش تاییدیه بگیریم؟ یکم این قضیه بنظرم غیر منطقی میاد
    سابمیت تابستان 2016

Junior Member

سلام دوستان من ایمیلی از مک گیل دریافت کردم ک گفته بود استاد مورد نظرم من رو پذیرفته و 20000$ سالیانه به من stipend تعلق میگیره . حالا من نمیدونم این مبلغ رو برای کل هزینه زندگی و شهریه به من میدن؟ چون اگه قرار باشه شهریه ازش کسر بشه با توجه به اینکه شهریه حدودا هفده هزار دلار سالیانه میشه عملا پول باقی مونده برای زندگی کافی نیست. ممنون میشم اگه دوستانی ک اطلاعات دارن منو در این مورد راهنمایی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ایمیلی از مک گیل دریافت کردم ک گفته بود استاد مورد نظرم من رو پذیرفته و 20000$ سالیانه به من stipend تعلق میگیره . حالا من نمیدونم این مبلغ رو برای کل هزینه زندگی و شهریه به من میدن؟ چون اگه قرار باشه شهریه ازش کسر بشه با توجه به اینکه شهریه حدودا هفده هزار دلار سالیانه میشه عملا پول باقی مونده برای زندگی کافی نیست. ممنون میشم اگه دوستانی ک اطلاعات دارن منو در این مورد راهنمایی کنن.
    سلام
    تبریک میگم. این پول برای کل هزینه یعنی شهریه و خرج زندگی معمولا داده میشه. من از استاد و نماینده دپارتمان سوال کردم و بهم اینجوری گفتن. اگر برای Phd اقدام کردین میشه از کمک هزینه های زیادی استفاده کرد. بستگی به دپارتمان داره.
    ان شااله هزینه زندگی هم از راه های دیگه تامین بشه و موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

سلام دوستان
    آفر من اومد از مکگیل برای bioresource Eng مستر بدون تز.

Junior Member

سلام دوستان. سال نو مبارک.همسر من واسه ارشد مهندسی برق از مک گیل اقدام کرده و هنوز هیچ خبری نیست. میگن ممکنه تا ماه می طول بکشه. این درسته?کسی از اعلام نتایج خبری نداره?چون دانشگاهای اروپا نتایج رو اعلام کردن و همسرم برای اونجا پذیرفته شده. ما موندیم مک گیل کی اعلام میکنه تا بتونیم تصمیم بگیریم. لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ftah نمایش پست ها
    سلام دوستان. سال نو مبارک.همسر من واسه ارشد مهندسی برق از مک گیل اقدام کرده و هنوز هیچ خبری نیست. میگن ممکنه تا ماه می طول بکشه. این درسته?کسی از اعلام نتایج خبری نداره?چون دانشگاهای اروپا نتایج رو اعلام کردن و همسرم برای اونجا پذیرفته شده. ما موندیم مک گیل کی اعلام میکنه تا بتونیم تصمیم بگیریم. لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنونم
    اگه اروپا فاند به درد خور دادن مک گیل رو بی خیال شید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)