صفحه 95 از 103 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

دوستان سلام

یه استادی دیروز در پاسخ ایمیلم گفت که از رزومت خوشم اومده و به درد کاری که می خوام انجام بدم می خوری و از این حرفا. گفت با توجه به اینکه واسه فاند و اینا باید تصمیم بگیرم زودتر اپلای کن (البته همینطوریش 15 روز دیگه ددلاین دانشگاه هست).

سوال من اینه که من معدل لیسانسم 14.30 هست (از امیرکبیر) اما معدل ارشدم 18.03 هست (شاگرد اول شدم و گواهیش رو هم دارم) یه مقاله هم تو همین زمینه کاری دارم (با ایمپکت 6). اما دیدم که دانشگاه مک گیل تو شرایط پذیرش نوشته معدل ارشد و کارشناسی باید بالاتر از 15 باشه! حالا به نظرتون من که این ایمیل رو از استاد گرفتم و با این شرایط معدل لیسانس اصلا اپلای کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط batimhr نمایش پست ها
    دوستان سلام

یه استادی دیروز در پاسخ ایمیلم گفت که از رزومت خوشم اومده و به درد کاری که می خوام انجام بدم می خوری و از این حرفا. گفت با توجه به اینکه واسه فاند و اینا باید تصمیم بگیرم زودتر اپلای کن (البته همینطوریش 15 روز دیگه ددلاین دانشگاه هست).

سوال من اینه که من معدل لیسانسم 14.30 هست (از امیرکبیر) اما معدل ارشدم 18.03 هست (شاگرد اول شدم و گواهیش رو هم دارم) یه مقاله هم تو همین زمینه کاری دارم (با ایمپکت 6). اما دیدم که دانشگاه مک گیل تو شرایط پذیرش نوشته معدل ارشد و کارشناسی باید بالاتر از 15 باشه! حالا به نظرتون من که این ایمیل رو از استاد گرفتم و با این شرایط معدل لیسانس اصلا اپلای کنم؟
    سلام،

منم حدود 20 روزه پیش اپلای کردم و شرایط معدلم هم مثل شماست تقریبا. البته من حدود 10 تا مقاله چاپ کردم و یک استاد هم گفت تشویقت میکنم که اپلای کنی. در همین حد. به طور کل پروسه اپلای خیلی شانسی هست و هیچکس نمیتونه به شما بگه که آیا شانس داری یا نه. ضمنا مکگیل مثل اینکه روی نمره GRE هم فوکس میکنه. اگر 107 دلار (فک کنم) میتونید بپردازید فک کنم چند در صد هم بگیم این دانشگاه بگیره واقعا فرصت خیلی خوبی پیش میاد واسه آینده کاریمان.

موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

سلام دوستان

منم حدود 20 روزه که اپلای کردم برای مک گیل و وضعیت اپلیکیشنم رو روی سایت زده in review. تو این مدت برای استادا ایمیل میزدم،یکیشون جواب داد که خوشش اومده و حاضره که سوپروایزرم بشه. من از دانشگاه تهران لیسانس مدیریت بیمارستان با معدل 18 دارم و برای مستر educational studies که مبوط به کارمه(تدریس) اپلای کردم. (آیلتس 7.5)
    حالا می خوام بدونم مک گیل شرایط فاندینگ داره اصلا؟ و اینکه به این استاد چی باید بگم؟
    ممنون می شم راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان. برای دانشگاه مکگیل باید ریکامندیشن لترز قبل از ددلاین فرستاده بشه؟ اگر همه مدارک فرستاده شده باشه به جز ریکام ها اپلیکیشن کنسل میشه؟ امکان این نیست که بعد ددلاین ریکام فرستاده بشه؟ من به مشکل برخوردم. چون یکی از استادام بهم میگفت که ایمیلی از دانشگاه دریافت نکرده خود ادمیشن آفیس گفت رفریت رو با خودش ریپلیس کن تا ایمیل جدید دوباره براش فرستاده بشه. من الان ریپلیس کردم ولی حالا استاد به لینک فرستاده شده دسترسی نداره.

Junior Member

انشاءالله مشکلی پیش نمیاد. ددلاین بیشتر برای سابمیت کردنه که شما سابمیت کردید. شاید برای باز کردن لینک نیاز به *****شکن باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_rad نمایش پست ها
    انشاءالله مشکلی پیش نمیاد. ددلاین بیشتر برای سابمیت کردنه که شما سابمیت کردید. شاید برای باز کردن لینک نیاز به *****شکن باشه

ممنون از پاسختون. امیدوارم همینطور که میگین باشه. برای لینک هم باز میکنه ولی چون یکی از اساتیدم گفته بود که ایمیلی دریافت نکرده من مجبور شدم ایشون رو با خودشون ریپلیس کنم تا میل دوباره فرستاده بشه و الان دیگه این لینک فعال نیست. و ایمیل جدیدی هم هنوز فرستاده نشده براشون. در هر صورن ممنون از راهنماییتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering at McGill

سلام.
    اول اینکه جواب پذیرش شما آوریل یا اوایل می میاد. دوم اینکه بهتره که به استادتون بگین که اپلای کردین و اگه میتونین اسم استاد رو در اپلیکیشنتون بیارین(اگه این امکان وجود داره برای دانشکده شما). همه دپارتمانهای مک‌گیل معمولا کمیسیون میگذارن و استادی که شما رو بخواد پرونده شما رو در اون کمیسیون بر میداره و نامینیتتون میکنه.براین اساس دانشکده تصمیم میگیره و شما رو به دانشکده تحصیلات تکمیلی معرفی میکنه و بعد تصمیم نهایی هست که دانشکده تحصیلات تکمیلی میگیره و به شما اطلاع داده میشه. اما اگه استادی پرونده شما رو بر نداره معمولا رد میشه که امیدوارم این اتفاق نیوفته. برای Ph.D. یه سری سورس‌هایی هستند که دانشجوها رو فاند میکنن.

Junior Member aef آواتار ها

سلام دوستان

دوستم برای مک گیل برای فال 2017 اپلای کرده در دیپارتمان عمران ولی تو لیست مدارک هیچ جایی برای آپلود Cv و سابقه کار نبوده؟ میشه راهنمایی کنید چون با استادی که باهاش در ارتباط بود و بهش گفته اسمش رو برای سوپروایزر بنویسه بهش گفته بود به دیپارتمان ارتباط داره و کمیسیون اول باید انتخاب کنه . اون دیپارتمان هم گفته فقط مدارک مورد نیاز رو آپلود کنید و بقیه مدارک مورد نیاز نیست.واقعا با عقل جور در نمیاد یعنی کمیسیون فقط رو نمره تافل و معدل میخواد انتخاب کنه و کاری به مقالات و سابقه کار نداره!!!!!

متشکرم

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان

نمره آیلتس من 6.5 شده که مورد قبول دانشگاه است. ولی دپارتمان Bioengineering نمره 7 میخواد. آیا فرصت دوباره آزمون زبان یا مثلا پذیرش مشروط به من میدن؟

متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام دوستان

من برای Diploma in Accounting Program توی داشنگاه مک گیل میخوام اپلای کنم . با اینکه نمره اورال تاقلم بیشتر شده توی اسپیکینگ 1 نمره کم آورده م. با دانشگاه مکاتبه کردم گفت نمیخواد دوباره تافل بدی همین اوکیه. امکانش هست اپلای کنم و پذیرش نگیرم؟

و اینکه آیا توی این مقطع یعنی فوق لیسانس لازم هست با خود اساتید هم مکاتبه داشته باشم برای پذیرش گرفتن یا نه؟

ممنونم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)