صفحه 79 از 103 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis3 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از حوصله و مهربونیتون که به خرج دادید امیدوارم همیشه موفق باشید اگر از طریق ویزای دبیرستان اقدام کنم که بیاد اونجا یکی دو سالی رو بگذرونه بعد وارد دانشگاه بشه چی ؟
    تفاوتی نداره. بهرحال اگر پزشکی بخواهند بخوانند باید اقامت دائم یا تابعیت کانادا را داشته باشند.

سلام خدمت دوستان عزیز
    من می خوام برای fall 2015 تو رشته مکانیک اقدام کنم فقط یه مشکل دارم و اون اینه که حداقل تافل 92 خواسته شده و من نمره تافلم 91 هست.
    حالا می خوام ببینم با توجه به اینکه یه استاد هم بهم جواب داده و گفته apply کن admission comitee به این یک نمره گیر میدن یا نه؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام من یک دو جواب از یکی از اساتید مک گیل در رشته خودم گرفتم. ممکن است نظر بدید که آیا با این جواب اپلای کنم یا خیر ؟ Hi Samaneh, as you probably know, there is a committee that discusses all the files of candidates for PhD at our department and considers their adequacy and fit to the department. I certainly share many of your areas of interest, and if the committee decides that you are a good fit for the department, I'd be happy to work with you.که من بهش گفتم می دونم که کمیته هست ولی آیا می تونم اسمت را بگم تو sop که اینو گفت Sep 19 Yes, you can certainly mention my name, and I suggest that you highlight the media aspect of your work and interests in your application, as this is the field I do most work in. Beyond that, I would try to emphasize your ongoing research project and talk about a larger research plan that you wish to pursue as a PhD student

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارکم رو اماده کردم برای ارسال به mcgil ولی متاسفانه یه مشکلی برام پیش اومدش نمیتونم برای ددلاین مارچ اقدام بکنم.حالا سوال من این است که ایا میتونم برای ددلاین سپتامبر اقدام کنم چون شنیدم شانس پذیرش توی این ترم خیلی خیلی کم تر نسبت به ددلاین مارچ.ایا این درسته؟در ضمن من برای اشد صنایع غذایی میخوام اقدام کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

سلام دوستان:
    من میخواستم برای یک دوره یکساله Certificate/Undergraduate در رشته Supply Chain Management و در دانشکده School of Continuing Study اقدام کنم .. آیا از دوستان کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه؟
    میخواستم احتمال گرفتن پذیرش رو بدونم.
    من معدل لیسانسم 13.60 هست(ولی معدل 2 سال آخرم بالای 15 میشه) از دانشگاه امیرکبیر - معدل دیپلمم 18.5 بوده.
    چون میخوام در مقطع لیسانس برای اون Certificate اقدام کنم آیا لازمه مدرک لیسانسم رو هم بفرستم یا فقط دیپلم کفایت میکنه (اونها فقط دیپلم رو میخوان)؟ از یکطرف معدل کل لیسانسم پایینه از طرفی میخوام بگم درسهای مربوط به رشته انتخابیم در مک گیل رو قبلاً یکبار گذرونده ام و نمراتم هم بالای 15 بوده..
    موندم چکاری کنم که درست باشه و تاثیر مثبت روی پرونده ام بگذاره؟
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    من میخواستم برای یک دوره یکساله Certificate/Undergraduate در رشته Supply Chain Management و در دانشکده School of Continuing Study اقدام کنم .. آیا از دوستان کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه؟
    میخواستم احتمال گرفتن پذیرش رو بدونم.
    من معدل لیسانسم 13.60 هست(ولی معدل 2 سال آخرم بالای 15 میشه) از دانشگاه امیرکبیر - معدل دیپلمم 18.5 بوده.
    چون میخوام در مقطع لیسانس برای اون Certificate اقدام کنم آیا لازمه مدرک لیسانسم رو هم بفرستم یا فقط دیپلم کفایت میکنه (اونها فقط دیپلم رو میخوان)؟ از یکطرف معدل کل لیسانسم پایینه از طرفی میخوام بگم درسهای مربوط به رشته انتخابیم در مک گیل رو قبلاً یکبار گذرونده ام و نمراتم هم بالای 15 بوده..
    موندم چکاری کنم که درست باشه و تاثیر مثبت روی پرونده ام بگذاره؟
    اگه اشتباه نکنم شما ایمیگرانت کبک هستین و برای کار پیدا کردن میخاین این دوره رو برید. بهتون پیشنهاد می کنم یا یه دوره رسمی دانشگاهی مثل لیسانس یا مستر برید یا در سرتیفیکیت های فرانسوی شرکت کنید...

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط kohan diar نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام من یک دو جواب از یکی از اساتید مک گیل در رشته خودم گرفتم. ممکن است نظر بدید که آیا با این جواب اپلای کنم یا خیر ؟ Hi Samaneh, as you probably know, there is a committee that discusses all the files of candidates for PhD at our department and considers their adequacy and fit to the department. I certainly share many of your areas of interest, and if the committee decides that you are a good fit for the department, I'd be happy to work with you.که من بهش گفتم می دونم که کمیته هست ولی آیا می تونم اسمت را بگم تو sop که اینو گفت Sep 19 Yes, you can certainly mention my name, and I suggest that you highlight the media aspect of your work and interests in your application, as this is the field I do most work in. Beyond that, I would try to emphasize your ongoing research project and talk about a larger research plan that you wish to pursue as a PhD student
    وقتی گفته میتونید اسمشونو بیارید، بنطرم بله.

موفق باشید.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering ,iust

سلام من می خوام برای fall 2015 دپارتمان مهندسی مکانیک اقدام کنم. معدل کل لیسانس ۱۵.۳۹ و دو سال آخر ۱۶.۱۸ از دانشگاه علم و صنعت
    ۱) شانس پذیرش من چقدر هستش
    ۲) برای پذیرش MSc حتما باید استاد پیدا کنم یا مستقیما میشه اپلای کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hashe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رو اماده کردم برای ارسال به mcgil ولی متاسفانه یه مشکلی برام پیش اومدش نمیتونم برای ددلاین مارچ اقدام بکنم.حالا سوال من این است که ایا میتونم برای ددلاین سپتامبر اقدام کنم چون شنیدم شانس پذیرش توی این ترم خیلی خیلی کم تر نسبت به ددلاین مارچ.ایا این درسته؟در ضمن من برای اشد صنایع غذایی میخوام اقدام کنم
    دوست عزیز طبیعتا ترم سپتامبر مثل همون اول مهر ماست و متقاضی بیشتر هست. اگر نگران هستید میتونید برای ژانویه اقدام کنید. و مورد بعد اینکه در سامانه اپلای دانشگاه با یک بار پرداخت اپلیکیشن فی میتونید دو بار اپلای کنید.. حتی در دو رشته یا دو ترم متفاوت...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afsanehh نمایش پست ها
    سلام من می خوام برای fall 2015 دپارتمان مهندسی مکانیک اقدام کنم. معدل کل لیسانس ۱۵.۳۹ و دو سال آخر ۱۶.۱۸ از دانشگاه علم و صنعت
    ۱) شانس پذیرش من چقدر هستش
    ۲) برای پذیرش MSc حتما باید استاد پیدا کنم یا مستقیما میشه اپلای کرد
    1-می تونید با فایل هایی که توی صفحات قبل درباره اش توضیح داده شده ببینید معدلتون کافی هست یا نه. در کل راجع به نمره حساسیت زیادی دارند، اما، وضعیت بقیه متقاضیان برای این ترم هم مهم هست. چون در نهایت شما می خواهید وارد یه سیکل رقابتی بشید.2- سوال دوم را از منشی دپارتمان خودتون باید بپرسید، البته به نوع برنامه شما که thesis or non-thesis based هست هم ربط داره... ولی در کل در مقطع ارشد داشتن یه جواب از یه استاد خیلی میتونه شانس را بالا ببره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)