صفحه 3 از 103 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط shaya81
    نتایج دکترای مکانیک و فاندشون رو اعلام کردن. من هم از مک گیل پذیرش فول فاند گرفتم.
    مبارکه. اگه ممکنه نوع فاند (Ra, Ta, Scholarship) و مقدارش رو هم مشخص کنید. من خودم scholarship BMO گرفتم سالی 28000.

after several emails My Prof at Mcgill has finally written me

Your credentials are very good. The only problem from my side is that I cannot provide you with any financial support. So if you think you can come at your own expenses, I will agree to supervise you. You need to find support for 2 years

I have applied for master, this is Mcgill university how is that, they do not have Fund??
    Is there any other possibility for me to receive financial support from MCgill, like major felowship so I can apply after being admitted
    and I am afraid of getting visa, is that possible to get visa without scholarship

By the way my branch is civil engineering.

Thank you very much

سلام،

تازه اونجا که من دیدم، این McGill یک کم قروقاته!! به یه سری از بچه های دکترا، award میدن که براشون کافیه و میتونه هزینه هاشون رو تامین کنه، ولی مثل اینکه واسه M.S. به این راحتی financial support نمیدن، یعنی خود استادا معمولا fund نمیدن یا اگه میدن خیلی کمه و برای award و این جور چیزها هم باید فکر می کنم بعد شروع ترم همون حول و حوش september درخواست بدی که اونم هیچ تضمینی واسه گرفتنش نیست. نمیدونم اینا چرا این جورین!! به نظر من financial suppport خیلی مهمه، استاده تهش هم که باشه، بدون support به درد نمی خوره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

سلام

ببینید یک نکته هست که جالبه بدونی
    هزینه تحصیل برای یک سال کامل تحصیلی تو McGill جدیدا شده 3000 دلار در سال
    در ضمن، به هر کی که وارد McGill میشه برای تحصیل خود دانشگاه یک Minor Scholarship میده به میزان حدودا 1000 دلار (یکم بیشتر)
    حالا خودت انتخاب کن ، اگه این بهترین موقعیتته و از نظر تامین بقیه مسائل مالی مشکلی نداری، خوب برو ولی یک نکته رو دقت کن و اون اینه که سفارت کانادا تو این موارد که بچه ها بورسیه نیستن، خیلی بهشون برای نحوه تامین هینه هاشون تو کانادا گیر می ده.

بدرود
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Thank you for your answers
    I have two more questions
    Is that possible for me change my application from Ms to PhD now?
    and does anyone know somone wha has gotten Visa without scholarship?
    because it is possible for me to give my expenses.

سلام،
    سال نو مبارک،

تا اونجا که من میدونم، اصولا دانشگاه های کانادا اینطوری هستن که از B.S مستقیم واسه PhD نمیگیرن (البته خودم یه مورد استثناش رو هم دیدم ولی میشه ازش صرف نظر کرد). عموما این شکلیه که اگه بخوای خیلی سریع السیر کار کنی، بعد 1 سال تو M.S در صورتیکه استادت ازت راضی باشه و خیلی خوب کار کنی، میتونی Transfer کنی به PhD
    ولی باز بهتره از همون استاده بپرسی، شاید اون بتونه برات این کارو بکنه..........

موفق باشی

راستی یه نکته یادم رفت بگم،

به mysm :

شما این که میگی Tuition شده 3000 تا رو از کجا میگی؟؟ البته من شنیده بودم که از دانشجوهای PhD ، همش 2000 تا میگیرن ولی برای M.S تا اونجا که من میدونم حدود سالی 10000 تا رو باید بدی!

Junior Member

That MIDAS and only for full time PhD students, I have not heard such athing for Ms.C. students. You can fin more in:
    http://www.mcgill.ca/gps/fellowships/midas/

ahf جان،

MIDAS که award هست و همون جور که خودت گفتی فقط واسه بچه های PhD هست. بحث سر Tuition Fee هست الان. من شنیدم از بچه های PhD فقط 2000 دلار tuition میگیرن ولی واسه master انگار همون 10000 تاست. حالا میخواستم ببینم این حرفی که mysm زده، منبعش کجاست، واسه MS هم هست یا نه؟

amin kh
    Guest

Hi i'm admitted form Business school of McGill with fund of 20,000.I don'nt know much about visa. If you are from sharif I will be glad to accompaney with you all .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)