صفحه 71 از 103 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Middle East Technical University

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

سلام دوستان
    من دو تا سوال دارم
    معدل لیسانسم 3.26 میشه که کمتر از 3.3 هست
    مدارکم هم تایید وزارت خارجه رو نداره. فقط ترجمه رسمی هست.

با این شرایط اگه اپلای کنم بررسی میکنن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    خوب طرف مستقیما می نویسه که چی براشون مهمه مثلا همین mcmaster مستقیما شرطشون رو در یک کلام گفتن ارشد بالا بعضیها هم من دیدم که دقیقا پافشاری کردن روی این موضوع که منظور دو سال آخر تحصیل هست یا مثلا گفتن ۳۰ واحد پاس شده در دو سال اخر که همون ارشد هست اگر خواستی بگردم لینک و پیدا کنم بدم!
    نمونش سمت راست رو نگاه کن چی نوشته:
    http://graduate.mcmaster.ca/prospect...uting-software

یک نکته جالب اینکه من الان از لینک زیر هم حساب کردم فکر کنم استاندارد اصلی همین هست تا اون فایل مک گیل چون اصلا اسم کشور رو هم انتخاب می کنی و متاسفانه یا خوشبختانه برای ایران بجز A+ هیچ گونه + , - دیگه ای وجود نداره نتیجه این می شه اونهایی که نمرشون کمه رو خیلی کمتر محاسبه می کنه بطوری که لیسانسم رفت رو ۲.۴ در حالیکه ارشد و برد بالا روی ۳.۹
    http://www.foreigncredits.com/Resources/GPA-Calculator/
    سلام . من معدل کلم 13 هست . دو سال اخر 16.5 . ارشد 19 .به لحاظ ریسرچ هم رزومم قویه حتما چند استاد بهم اوکیی میدن . حالا شرط معدل چطوره

سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنه این فرم چیه؟ Program Comparison Chart
    از کجا میشه اطلاعاشو تکمیل کرد؟ مال معماری هست
    ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

دوستان مک گیل چقدر روی حداقل معدل سخت گیره؟ من برای دانشکده ی Electrical & Computer Eng میخوام اقدام کنم که قدری از حداقل معدلش (3 از 4) پایین ترم. با توجه به اینکه این دانشکده نمره ی جی.آر.ای رو هم میخواد و من تافل و جی.آر.ای بالایی دارم توصیه به اپلای می کنید؟ کسی تجربه ای داره؟
    این رو هم بگم که این سوال رو ایمیلی ازشون پرسیدم اما جواب نمیدن
    لطفا سریعا جواب بدید چون امروز ددلاینش هست و من تصمیمم رو گذاشتم برا دقیقه ی 90!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای مهندسی معدن مک کیل اقدام کردم برای تابستون و انروز عوض شده .شده in review. مسی هست موقعیتش مشابه باشه و اینکه این خوبه یا بد!؟ مرحله ی بعد چی میشه!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1982 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا باید حتما مدارک و ریز نمرات در داخل پاکت مهر شده توسط خود دانشگاه در ایران به McGill فرستاده بشه یا مستفیم توسط خودمون هم می شه به دانشگته تحویل بدیم؟ وآیا این قانون فقط برای دانشگاه ازاد هست یا دانشگاه سراسری هم باید مستقیم توسط خود دانشگاه فرستاده بشه؟
    والا من که هارد کپی دادم گفتن مک گیل برای حفظ محیط زیستو اینا تا لازم نشه همه چیش انلاین هست ربطی هم به دانشگاهش نداره
    همه چیز رو انلاین میگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_farzad نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    status را کجا update می کنه؟؟؟؟؟ تو Minerva که اصلا قسمتی تحت عنوان Status یا Under Review و چنین چیز هایی نیست.
    پیشاپیش ممنون از شما
    سلام
    توی لینک زیر
    https://nimbus.mcgill.ca/uApply/dashboard/applicant
    وقتی اون ایدی و یوزری که باهاش ثبت نام کردی رو بزنی صفحه باز میشه رشته ثبت نام شده و ترم و استتوس رو داره که اگر کامل کرده باشی مدارک رو چکلیست کامپلت زده و سبزه وقتی رو رشته ات کلیک می کنی و استتوسش سابمیتد شده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از یکی از استادای خیلی مشهور این دانشگاه در دپارتمان برق برای PhD جواب داشتم که رزومت خیلی خوبه اپلای کن. بعد که مینیمم های دانشگاه رو چک کردم دیدم نه خیر، معدل کارشناسی و همینطور بخش A.W در GRE نمره ام کمتر از مینیممه دانشگاهه، به استاد ایمیل زدم که من معدلم کمتره، جواب داد که اشکال نداره ما فاکتورهای زیادی رو در نظر می گیریم. ولی بعد از اینکه نظرات بچه ها رو اینجا دیدم، متوجه شدم که خیلیا با وجود جواب از استاد ریجکت شدن! به خاطر همین از خیر اپلای کردن برای این دانشگاه گذشتم. تا اینکه الان دوباره استادم بهم ایمیل زده که اپلای کردی یا نه؟! به نظرتون اینقدر استاد مشتاق و پیگیره ممکنه شانسی داشته باشم؟ الان دوباره وسوسه شدم که اینجا رو هم اپلای کنم

رزومم هم : معدل ارشد 16.7 ، کارشناسی 14.42 ، 2 تا ISI ، یک ژورنال غیرISI، هفت کنفرانس بین المللی و 3 تا کنفرانس IEEE،تافل اینترنتی 89 و GRE 1150 + A.W=3

اگر کسی بتونه راهنماییم کنه تا از این سرگردانی در بیام ممنونش می شم.
    سلام
    تا اونجایی که من مطمین شدم تا الان اگر دانشگاه بخاد شمارو بخاطر استادی قبول کنه هیچ مینیممی براش مهم نیست حتما اپلای کن

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghnf13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مهندسی معدن مک کیل اقدام کردم برای تابستون و انروز عوض شده .شده in review. مسی هست موقعیتش مشابه باشه و اینکه این خوبه یا بد!؟ مرحله ی بعد چی میشه!؟
    :|
    خب دارن ریویو میکنن اپلیکیشنت رو دیگه! 2-3 ماه دیگه بهت خبر میدن، Accept - Reject - Wait list

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    :|
    خب دارن ریویو میکنن اپلیکیشنت رو دیگه! 2-3 ماه دیگه بهت خبر میدن، Accept - Reject - Wait list
    سلام.
    ممنون ولی واسه تابستون که دیگه ۲-۳ ماه وقت نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)