صفحه 72 از 103 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sociology.Tehran university

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

من برای ارشد مک گیل اقدام کردم البته مدارکم کامل نبود و الان یکی یکی دارم کاملش می کنم. من توی اون سایت Canadian common CV که خودشون لینکش را داده بودن رزومه ام را پر کردم اما در قسمت مدارک هیچ جا ازم تا حالا رزومه نخواستند یعنی خودشون می تونن از اونجا بردارند؟ دوم هم این که گفته یک writing sample برام بفرستید. امروز ایمیل زدم پرسیدم این دیگه چیه می گه یک متن علمی حداقل 15-20 صفحه ای به زبان انگلیسی بفرست. می خواستم بدونم این فقط برای رشته منه(علوم انسانی) یا از همه می خواهند؟ این متن باید حتما در ژورنالی چیزی چاپ شده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elikhareje نمایش پست ها
    من برای ارشد مک گیل اقدام کردم البته مدارکم کامل نبود و الان یکی یکی دارم کاملش می کنم. من توی اون سایت Canadian common CV که خودشون لینکش را داده بودن رزومه ام را پر کردم اما در قسمت مدارک هیچ جا ازم تا حالا رزومه نخواستند یعنی خودشون می تونن از اونجا بردارند؟ دوم هم این که گفته یک writing sample برام بفرستید. امروز ایمیل زدم پرسیدم این دیگه چیه می گه یک متن علمی حداقل 15-20 صفحه ای به زبان انگلیسی بفرست. می خواستم بدونم این فقط برای رشته منه(علوم انسانی) یا از همه می خواهند؟ این متن باید حتما در ژورنالی چیزی چاپ شده باشه؟
    با سلام برای من که معدن هستم جز ایلتس و رفری اساتید و مدارک لیسانس هیچ چیز دیگه ای نخاستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sociology.Tehran university

یعنی حتی جی آر ای هم نخواست؟ این بدونه جی ار ای اصلا مرحله بعدش نمی ره. خوش به حالتون. ظاهرا همه گیر دادن هاشون برای علوم انسانیه. تازه الان رفتم چک کردم گفته ما ترجیح می دهیم writing sample شما ترجمه بخش روش و نتایج پایان نامه تون باشه. واقعا دارن دیوونه ام می کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghnf13 نمایش پست ها
    با سلام برای من که معدن هستم جز ایلتس و رفری اساتید و مدارک لیسانس هیچ چیز دیگه ای نخاستند

Junior Member

سلام نه نخاستن! برای مهندسی صنایع مدیریت سیستم و مدیریت همه دانشگاه ها جی ار ای یا جی مت می خان، ولی معدن نه. مربوط به رشته شماس نه خود مک گیل

Junior Member

سلام دوستان.من مهاجرتی به مونترال اومدم و می خوام برای مدیریت آی تی مک گیل اقدام کنم.یه سریا می گن اول برو دانشگاه و با مشاوراشون صحبت کن.می شه یه نقطه ی شروع به من نشون بدین؟ممنون می شم

Junior Member

سلام منم مهاجراتی اومدم و ونکوور هستم. راستش تا اونجایی که من میدونم مک گیل و هیچ دانشگاهی با حضوری رفتن موافق نیست مگه تحقیقاتی باشه

سلام دوستان
    کسی نميدونه دانشگاه mcgill برای مستر کامپيوتر واسه پاييز ها سالانه چند نفر ميپذيره؟
    چون دانشگاه تورنتو فقط 22 نفر سال پيش گرفته اينم لينکش
    http://web.cs.toronto.edu/program/pr...ScAC_FAQ_s.htm
    لينک سايت مک گيل رو پيدا نکردم
    اگر کسی از دوستان اطلاع داره بگذاره
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی نميدونه دانشگاه mcgill برای مستر کامپيوتر واسه پاييز ها سالانه چند نفر ميپذيره؟
    چون دانشگاه تورنتو فقط 22 نفر سال پيش گرفته اينم لينکش
    http://web.cs.toronto.edu/program/pr...ScAC_FAQ_s.htm
    لينک سايت مک گيل رو پيدا نکردم
    اگر کسی از دوستان اطلاع داره بگذاره
    مرسی
    آن 22 نفر فقط در رشته خاص Applied Computing پذیرفته شده اند. این ظرفیت کل رشته کامپیوتر نیست.

دانشگاه های کانادا تعداد پذيرششون برای ترم بهار فرق ميکنه با پاييز؟
    چون از پاييز که رد شديم

Junior Member moshasen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M University, Mechanical Eng

سلام به همه دوستان و آرزوی موفقیت برا همه

من بیش از دو ماه هست که اپلای کردم برای دکترا مکانیک و بیومدیکال دانشگاه mcgill
    تنها آدرسی که برای بررسی وضعیت اپلیکیشنم می شناسم این لیک هستش. وقتی هم وارد میشم، فقط مدارکی رو که آپلود کردم رو می بینم...
    به خود دانشگاه هم زنگ زدم گفتم این سایت minerva برای graduate هست، که گفتن نه. فقط برا undergraduate‌ هستش...
    حالا از دوستان می خوام منو راهنمایی کنن که چجوری از وضعیت اپلیکیشنم مطلع شوم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)