صفحه 76 از 103 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1027

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilso نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    یه سوال داشتم در صورت داشتن تجربه مشابه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    من می خوام برای مستر اقدام کنم طبیعتا زمینه های مورد علاقه من سه چهارتا هستند و برای هر کدوم از این زمینه های تحقیقاتی چندین استاد توی دانشگاه مک گیل هستند. اینکه برای همه این اساتید نامه بزنم و سی وی بفرستم مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ممنون
    نه مشکلی نیست.
    کربلایم آرزوست...

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

سلام دوستان. من با تعدادی اساتید در این دانشگاه به صورت ایمیل در تماس بودم ولی جواب نمی دهند!
    1. با توجه به رزومه من به نظرتون اگه همین جوری مستقل اقدام کنم؟ شانسی برای فاند دارم؟
    2. چون رشته فوقم، رشته مشترک هست بین مکانیک و بیومدیکل، تمایل دارم پروندم رو هم اساتید دپارتمان مکانیک و هم دپارتمان بیومدیکال مرور کنن. آیا باید دو بار هزینه پرداخت کنم (application fee)؟
    3. آیا این دانشگاه (به خصوص دپارتمان مکانیک) استاد محور هستش؟

لیسانس - مکانیک معدل 16
    فوق - بیومکانیم معدل 17.3
    تافل - قبلی 103 - بعدی بالای 110 ایشالا
    مقاله ISI - یک عدد

با تشکر
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی اطلاع داره مکگیل برای مهندسی مکانیک GRE میخواد یا نه؟
    من میخوام برای مستر اپلای کنم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi151 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی اطلاع داره مکگیل برای مهندسی مکانیک GRE میخواد یا نه؟
    من میخوام برای مستر اپلای کنم.
    مکانیک نه ولی برق آره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohaqeqf نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با تعدادی اساتید در این دانشگاه به صورت ایمیل در تماس بودم ولی جواب نمی دهند!
    1. با توجه به رزومه من به نظرتون اگه همین جوری مستقل اقدام کنم؟ شانسی برای فاند دارم؟
    2. چون رشته فوقم، رشته مشترک هست بین مکانیک و بیومدیکل، تمایل دارم پروندم رو هم اساتید دپارتمان مکانیک و هم دپارتمان بیومدیکال مرور کنن. آیا باید دو بار هزینه پرداخت کنم (application fee)؟
    3. آیا این دانشگاه (به خصوص دپارتمان مکانیک) استاد محور هستش؟

لیسانس - مکانیک معدل 16
    فوق - بیومکانیم معدل 17.3
    تافل - قبلی 103 - بعدی بالای 110 ایشالا
    مقاله ISI - یک عدد

با تشکر
    1- بله
    2- بله
    3- بستگی دارد.
    بنظرم رزومتون خیلی عالیه و ضمنا گرایش بسیار عالی ای درس خوندید. به ایمیل زدن ادامه بدید. به دانشگاه لاوال هم نگاهی بندازید البته فرانسویه.
    کربلایم آرزوست...

دوستان من سوالی دارم بیشتر صفحات این تاپیک رو خوندم اما چیزی دستگیرم نشد. من مقیم مونترال هستم و تصمیم داشتم در یک program از school of continuing studies مکگیل اقدام کنم. مساله اینجاست که باید ریزنمراتم از طرف خود دانشگاه ارسال بشه. من قبل از اینکه از ایران برم رفتم دانشگاه و درخواست کردم مدارکم رو بفرستند اما اونها کپی برابر اصل مدرک و ریز نمرات و ترجمه ها رو توی پاکت مهر و موم کردند و دادند دستم و گفتند نمی فرستند. من هم با خودم اوردم اینجا. حالا اگه این پاکت مهر و موم شده که ادرس دانشگاه هم روشه رو بفرستم ایران و اقوام برام پست کنند امکان پذیره؟ جز ادرس فرستنده چه چیز دیگه ای هست که اونا متوجه میشن خود دانشگاه فرستاده یا نه؟ ضمنن نمیدونم اصل ریز نمرات رو باید بفرستم یا کپی برابر اصل کافیه؟
    پیشاپیش از راهنمایتون متشکرم
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

دوستان اگه کسی از یک استادی تو این دانشگاه جواب خیلی خوب گرفته باشه؛ ولی مینیمم زبان رو نداشته باشه باز هم مدارکش بررسی میشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی از یک استادی تو این دانشگاه جواب خیلی خوب گرفته باشه؛ ولی مینیمم زبان رو نداشته باشه باز هم مدارکش بررسی میشه؟
    میتونید از کورس زبان دانشگاه استفاده کنید.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sohastar نمایش پست ها
    دوستان من سوالی دارم بیشتر صفحات این تاپیک رو خوندم اما چیزی دستگیرم نشد. من مقیم مونترال هستم و تصمیم داشتم در یک program از school of continuing studies مکگیل اقدام کنم. مساله اینجاست که باید ریزنمراتم از طرف خود دانشگاه ارسال بشه. من قبل از اینکه از ایران برم رفتم دانشگاه و درخواست کردم مدارکم رو بفرستند اما اونها کپی برابر اصل مدرک و ریز نمرات و ترجمه ها رو توی پاکت مهر و موم کردند و دادند دستم و گفتند نمی فرستند. من هم با خودم اوردم اینجا. حالا اگه این پاکت مهر و موم شده که ادرس دانشگاه هم روشه رو بفرستم ایران و اقوام برام پست کنند امکان پذیره؟ جز ادرس فرستنده چه چیز دیگه ای هست که اونا متوجه میشن خود دانشگاه فرستاده یا نه؟ ضمنن نمیدونم اصل ریز نمرات رو باید بفرستم یا کپی برابر اصل کافیه؟
    پیشاپیش از راهنمایتون متشکرم
    چرا حضورا نمیرید بپرسید؟
    روبروی در دانشگاه یکم پایینتر به سمت خیابون ویکتوریا برید ساختمونش مشخصه، طیققه 11 ام بپرسید. دوره پارت تایم 13 هفته ای برای رزیدنت ها 30 دلاره.
    کربلایم آرزوست...

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ارشد خواجه نصیر ، لیسانس امیرکبیر
    2. معدل: ارشد
    17.29، لیسانس 14.35
    3. رشته: مهندسی مکانیک

4. نمره زبان: 100 Toefl ibt

5.نمره GRE یا GMAT:
    ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: از لیسانسم یک مقاله Impact 2.7 ISI از فوقم مقاله انگلیسی داخلی ولی خوب

استاد اکی داده و گفته به صورت رسمی واسه اسکالرشیپ مدارکمو بفرستم. به نظرتون نظر کمیته واسه من مثبته؟ (دانشکده معدن ولی کار استاد مهندسی مکانیک)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)