صفحه 82 از 103 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط nano572 نمایش پست ها
    سلام
    من برای دانشکده شیمی می خوام اپلای کنم، من لیستو کامل پر کردم ولی جایی واسه آپلود ریزنمره نبود! تو سایتش نوشته بعد سابمیت فایل رو می شه آپلود کرد! یعنی اول باید اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم بعد مدارک آپلود کنم!؟؟ به نظرم خیلی عجیب می آد!
    آره اول باید اپلیکیشن فی پرداخت بشه، بعد یک ایمیل بهتون زده میشه که توی اون توضیح داده که چه طور آپلود کنید مدارک رو از طریق uApply ... واسه بخش مکانیکش که اینطوری بود...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afzal1 نمایش پست ها
    سلام منم همین مشکل داشتم. از استادتون سوال کنید ببینید اصلا ایمیلی از این دانشگاه بهش رسیده یا نه. مثلا دانشگاه تربیت مدرس به طور خودکار ایمیل دانشگاه مک گیل ***** میکرد. برای همین استادم هیچ ایمیلی دریافت نکرده بود. برای حل این مشکل باید ایمیل yahoo یا gmail استادتون جایگزین ایمیل قبلی کنید.
    سلام

دانشگاه ها سرویس های ایمیل free رو نمی پذیرند...
    در بهترین حالت این شانس رو به applicant میدن که LOR ها رو به صورت hard copy ازائه کنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aynaz_k نمایش پست ها
    دوستان کسی اپلای کرده اینجا؟استتوس اپلیکیشنتون چیه؟استتوس من 10 روز تو submitted مونده.یه ریکام هنوز نفرستاده استادم.به خاطر اونه یعنی؟کسی میدونه مشکلی پیش میاد یا نه؟
    سلام منم همین مشکل داشتم. از استادتون سوال کنید ببینید اصلا ایمیلی از این دانشگاه بهش رسیده یا نه. مثلا دانشگاه تربیت مدرس به طور خودکار ایمیل دانشگاه مک گیل ***** میکرد. برای همین استادم هیچ ایمیلی دریافت نکرده بود. برای حل این مشکل باید ایمیل yahoo یا gmail استادتون جایگزین ایمیل قبلی کنید.

Junior Member

سلام. من 2 هفتست که برای دانشگاه مک گیل نمره زبانم فرستادم (IELTS) ولی توی پروفایلم زده pending. بهشون ایمیل زدم ولی فایده نداشت. کسی هست که بدونه چرا نمره زبان به دیپارتمان نمی رسه و من باید چیکار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

دوستان کسی اطلاع داره وقتی تمام مدارک رو آپلود میکنین و میفرستین، توی استاتوس اپلیکیشن باید چی بنویسه؟ من 11 روز پیش تمام مدارکم تکمیل شد و نوشته check list completed، ولی توی قسمت استاتوس همون submitted که از قبل بود همونجوری مونده و تغییری نکرده. آیا شما وقتی مدارکتون رو کامل آپلود کردین، چیز دیگه ای توی استاتوس واسه شما نشون میده؟
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afzal1 نمایش پست ها
    سلام. من 2 هفتست که برای دانشگاه مک گیل نمره زبانم فرستادم (IELTS) ولی توی پروفایلم زده pending. بهشون ایمیل زدم ولی فایده نداشت. کسی هست که بدونه چرا نمره زبان به دیپارتمان نمی رسه و من باید چیکار کنم؟
    منم همین مشکل رو داشتم، 30 نوامبر ایلتس ریپورت شد اما تازه دیروز بعد از 4 بار ایمیل زدن، در uApply ثبت شد!! کلا سیستم پاسخگوییشون ضعیفه!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره وقتی تمام مدارک رو آپلود میکنین و میفرستین، توی استاتوس اپلیکیشن باید چی بنویسه؟ من 11 روز پیش تمام مدارکم تکمیل شد و نوشته check list completed، ولی توی قسمت استاتوس همون submitted که از قبل بود همونجوری مونده و تغییری نکرده. آیا شما وقتی مدارکتون رو کامل آپلود کردین، چیز دیگه ای توی استاتوس واسه شما نشون میده؟
    واسه منم شرایطش مثل شماست، بعد از کامل شدن checklist، همچنان submitted هست! (فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه)

اگه دانشکده نوشته باشه برای فاند باید معدل از 3.75 بیشتر باشه این منظورش با 12 passing grade هست؟ یعنی اگه با 10 passing grade یا همون WES حساب کنیم نمیشه؟

سوال بعدی اینکه فاند از طرف دانشکده تامین میشه یا استاد؟ یعنی اگر استاد نظرش مثبت باشه آیا باز هم دانشکده روی Requirement ها حساسه؟

ممنون میشم کسانی که اطلاع دارن پاسخ بدن.

Junior Member

سلام بر همگی. حدودا کی منتظر جواب اپلیکیشنها باشیم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط GodFather1 نمایش پست ها
    سلام بر همگی. حدودا کی منتظر جواب اپلیکیشنها باشیم؟
    سلام

در مورد مستر CS، اواخر فوریه...
    برای بقیه program ها باید از دپارتمان مربوطه جویا بشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)