صفحه 87 از 103 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    شانس که بله چون هم معدل ها و هم نمرۀ زبان و هم رکورد پژوهشی شما قابل قبول هست. باید دید رقبای شما در چه وضعیتی هستند. خاطرم نیست که آیا دپارتمان مکانیک الزام داره برای GRE یا نه. اگر الزام نیست، فکر کنم نمرۀ نرمال شما برای ارسال کردن بد نباشه. به هر حال این هم یکی از ملاک های ارزیابی توانمندی شماست.

سعی کنید با استاد وارد جزئیات بشید تا ببینید واقعاً برای شما جا داره یا کلاً جا داره و هنوز برای شما تصمیم خاصی نگرفته.
    والا میترسم اگر هچین چیزیو بهش بگم که واسه من جا داری یا کلن جا داری، خیلی حالت آویزونی ای پیدا کنه! هر چند که از متن ایمیلش اینطوری برداشت میشه که کلن جا داره و احتمالا میخواد بین کسایی که میخوان اپلای کنن انتخاب کنه.

در ضمن تو سایتش زده که نمره GRE الزامی نیست، از اون جهت پرسیدم که اگه مفید باشه بفرستم بصورت آفیشال واسشون یا اگر لازم نیست توی رزومه فقط بیارم.، همونطور که دوست عزیز ali728 گفتن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط vralizadeh نمایش پست ها
    والا میترسم اگر هچین چیزیو بهش بگم که واسه من جا داری یا کلن جا داری، خیلی حالت آویزونی ای پیدا کنه! هر چند که از متن ایمیلش اینطوری برداشت میشه که کلن جا داره و احتمالا میخواد بین کسایی که میخوان اپلای کنن انتخاب کنه.

در ضمن تو سایتش زده که نمره GRE الزامی نیست، از اون جهت پرسیدم که اگه مفید باشه بفرستم بصورت آفیشال واسشون یا اگر لازم نیست توی رزومه فقط بیارم.، همونطور که دوست عزیز ali728 گفتن.
    من هم خودم چک کردم و دیدم نوشته:
    The Mechanical Engineering Department does not require GRE scores; rather, we accept IELTS and TOEFL scores.

در نتیجه، لزومی به ریپورت رسمی نیست و همون داخل CV درج کنید کافی هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام لطفا دوستان راهنمایی بفرمایید چگونه میتوان معدل را بر اساس سیستم مکگیل محاسبه کرد.
    خیلی ممنون
    دوست عزیز لینک زیر گویای همه چیز هست.

https://www.mcgill.ca/mecheng/grad/doc/gpa-conversion

البته اینو اضافه کنم که این برا مکانیکه. به لینک زیر هم نگاهی بندازین. موفق باشید.

http://www.mcgill.ca/gradapplicants/...ly/equivalency

با سلام به همه دوستان

من کارشناسی ارشدم رو 7 سال پیش گرفتم و الان می خوام دوباره برای ارشد اقدام کنم.به نظر شما این برای پذیرش من پوان منفی حساب میشه؟ بهتر نیست با مدرک کارشناسیم اپلای کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koushki نمایش پست ها
    سلام من برای PhD از مهندسی شیمی پذیرش گرفتم ولی هنوز برای سفارت اقدام نکردم خوشحال می شم باهم کارامونو پیش ببریم. شما واسه ی سفارت که باید یه proof واسه ی accommodation تهیه کنید چیکار کردید؟ می شه راهنماییم کنید.
    با سلام

تبریک می گم بایت تلاشتون و موفقیتتون

من دارم واسه دپارتمان مهندسی شیمی مک گیل اپلای می کنم.

اگه اشکالی نداره میشه رزومتون رو به صورت کلی بگید . واقعا ممنون میشم

الان
    graduate program coordinator (GPC) دپارتمام مهندسی شیمی مرخصیه و من در تبدیل نمراتم دچار مشکل هستم. معدل فوق من 17.04 و لیسانسم 17.44 هست، می ترسم کم تر بشه از مینیمم هاشون ، شما چطوری معدلتون رو به حسب GPA در آوردید؟

برای مستر از جدولPassing Grade 13 استفاده کردین؟

از وقتتون سپاسگذارم

سلام
    ارسال نمره زبان برای مک گیل چجوری هست؟ توی سایت گفته
    Since January 2015, McGill requires IELTS results to be sent electronically.
    گفته بصورت الکترونیکی از طرف محل برگزاری ارسال شود. من ایرسافام امتحان دادم و اینا تا جایی که من میدونم additional trf رو پست میکنن برای جاهای مختلف این الکترونیکی چیه جریانش؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    من تازه کنکور دادم و به احتمال قوی(ان شاالله)مهندسی معدن دانشگاه امیرکبیر قبول میشم.
    یه سوال داشتم ازتون ممنون میشم اگر بهم پاسخ بدید.
    به نظرتون با معدل بالای 18 از دانشگاه امیرکبیر به علاوه نمره IELTS بالای7 علاوه بر اینا داشتن مدرک زبان فرانسوی TCF (که از ترم 4 شروع میکنم)میتونم فول فاند از دانشگاه McGill بگیرم؟
    برای فاند و یا پذیرش آزمون GRE لازمه؟Min نمره برای این دانشگاه چقدره؟
    بابت راهنمایی خیلی ممنونم.

دوستان کسی در اینجا واسه مک گیل اپلای کرده؟ نمره زبانو چجوری فرستادین؟
    خیلی ممنون پاسخ میدین

سلام.
    من یه استادی گفته اپلای کن ولی حتی اگه ادمیژن هم بگیری، معلوم نیست من برت دارم چون پوزیشن کم دارم و انتخاب هام کم هست. فعلا هم تا این لحظه فاندی نیست، ولی احتمالا جور میشه! دو تا پروژه هم پیشنهاد داده.
    ارزش داره اپلای کنم؟
    آخه تافل باید بالای 86 با حداقل 20 در هر اسکیل باشه، ولی من 95 با اسپیک 19 هستم. به خاطر این یک نمره ریجکت می کنن، یا بقیه آیتم ها هم در نظر می گیرن؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من یه استادی گفته اپلای کن ولی حتی اگه ادمیژن هم بگیری، معلوم نیست من برت دارم چون پوزیشن کم دارم و انتخاب هام کم هست. فعلا هم تا این لحظه فاندی نیست، ولی احتمالا جور میشه! دو تا پروژه هم پیشنهاد داده.
    ارزش داره اپلای کنم؟
    آخه تافل باید بالای 86 با حداقل 20 در هر اسکیل باشه، ولی من 95 با اسپیک 19 هستم. به خاطر این یک نمره ریجکت می کنن، یا بقیه آیتم ها هم در نظر می گیرن؟
    ممنون
    سلام

من جای شما بودم، با توجه به جواب غیر قطعی استاد و کمبود نمره در مهارت بسیار مهمی مثل اسپیکینگ و صد البته با عنایت به پر متقاضی بودن این دانشگاه، خیلی روی این گزینه انرژی نمیذاشتم. کلاً دانشگاه های کانادا خیلی زیاد روی مینیمم ها حساسیت دارند و این دانشگاه به دلیل وجود اپلیکنت های تاپ، بعیده با کمبود نمرۀ اسپیکینگ تا این حد مماشات کنه؛ مگر این که استاد پشت شما بایسته و حمایت جدی کنه. تازه در این صورت، توی کانادا چند مورد دیدم که استاد حمایت کرده که فعلا پرونده بررسی بشه و پذیرش هم اگر داده بشه، مشروط به تأمین نمرۀ مربوطه باشه. به طور کلی، دانشگاه های کانادا خیلی اهل راه اومدن نیستند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)