صفحه 88 از 103 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1028

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    دوستان کسی در اینجا واسه مک گیل اپلای کرده؟ نمره زبانو چجوری فرستادین؟
    خیلی ممنون پاسخ میدین
    دوستانی که اپلای کردند احتمالا فرصت نداشتند جواب سوال منو بدن واسه همین خودم بعد از فهمیدن راه واسه آیندگان توضیح میدم
    برای ارسال الکترونیکی نمره زبانتان (مشخصا ایلتس ایرسافام) به مرکز ایرسافام ایمیل بزنید(result@irsafam.com) و در متن ایمیل تقاضای خودتون رو مبنی بر ارسال الکترونیکی نتایج اعلام کنید. بدون هزینه و در مدت نهایت 1 روز کاری براتون ارسال میکنند. موفق باشید

Junior Member

سلام
    لطفا بفرماييد جهت ادامه تحصيل تو رشته مكانيك مقطع ارشد ايا نياز به نمره GRE است يا با ايلتس 7 ميشه اقدام كرد. البته بدون درخواست فاند با هزينه شخصي؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshdel نمایش پست ها
    سلام
    لطفا بفرماييد جهت ادامه تحصيل تو رشته مكانيك مقطع ارشد ايا نياز به نمره GRE است يا با ايلتس 7 ميشه اقدام كرد. البته بدون درخواست فاند با هزينه شخصي؟
    مکانیک نمیخواست به گمانم برق میخواد

سلام دوستان کسی برای این دانشگاه و winter 2015 اپلای کرده؟ کی خبر پذیرش میاد؟

سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh1368 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟
    سلام
    معدلتون پایینه بنابراین شاستونو کم می کنه.شماسعی کنید دانشگاههای سطح پایین تر رو هم در نظربگیرید.مک گیل رتبش 25 توی کیو اس! من جای شما بودم انرژیمو می گذاشتم نمره زبانو رو بگیرم و بعدش به فکر فرانسوی می افتادم. در هرصورت با وجود معدلتوت و دانشگاه شما احتماش ضعیفه.ولی بالاخره احتمل قبولی هست که بستگی به رزومه شما و سوپروایزرتون داره.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    دوستانی که اپلای کردند احتمالا فرصت نداشتند جواب سوال منو بدن واسه همین خودم بعد از فهمیدن راه واسه آیندگان توضیح میدم
    برای ارسال الکترونیکی نمره زبانتان (مشخصا ایلتس ایرسافام) به مرکز ایرسافام ایمیل بزنید(result@irsafam.com) و در متن ایمیل تقاضای خودتون رو مبنی بر ارسال الکترونیکی نتایج اعلام کنید. بدون هزینه و در مدت نهایت 1 روز کاری براتون ارسال میکنند. موفق باشید
    درود بر شما
    شما کد دانشگاه مک گیلو فرستادید برای موسسه ایرسافام؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    درود بر شما
    شما کد دانشگاه مک گیلو فرستادید برای موسسه ایرسافام؟
    سلام بله ایمیل بزنید و درخواست ارسال الکترونیکی بکنید کد مک گیلم با ادرس و... هرچی که دارین واسه ایرسافام بفرستید انجام میدن بدون هزینه

Junior Member

بچه ها کسی هست که با لیسانس یا فوق لیسانس یک رشته علوم انسانی (بجز حقوق) برای رشته حقوق دانشگاه مک گیل اقدام کرده باشه؟ امکانش هست؟ اگر بخوایم برای لیسانس اقدام کنیم شرط سنی هست؟

سلام ,آیا با معدله 12.50 تو رشته ی مهندسیه برق-مخابرات میشه ارشد پذیرش گرفت از دانشگاه های کانادا تو یه رشته ی دیگه؟مثلا کامپیوتر؟فقط قبولی حتی از یه دانشگاهه معمولیش...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)