صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 143

موضوع: University of Massachusetts, Amherst- UMass

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Massachusetts, Amherst- UMass

نقل قول نوشته اصلی توسط malekii نمایش پست ها
    منم دوباره رفتم اینبار تونستم وارد شم ولی اپلیکیشنم خالیه!!!!!
    من یکی دو بار با این پیغام You are not authorized for this page. مواجه شدم ولی بعدش باز شد.. کلا یکی در میون اینجوری میشه البته من مهندسی اپلای نکردم..

Member

بچه ها من تونستم وارد پورتالم بشم. ولی متاسفانه application status رو نوشته withdrawn و گفته این کار به درخواست خودتون انجام شده!!!!!!!!!!!!! می شه شما هم چک کنین خبر بدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

بچه ها من تونستم وارد پورتالم بشم. ولی متاسفانه application status رو نوشته withdrawn و گفته این کار به درخواست خودتون انجام شده!!!!!!!!!!!!! می شه شما هم چک کنین خبر بدین؟
    واسه منم همینو نوشته. این دیگه آخرشه! یعنی حتی اعتراضم نمیتونی بکنی. پس این خبر بی بی سی چیه؟ چه وضعی درست کردن برای ما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mech83 نمایش پست ها
    واسه منم همینو نوشته. این دیگه آخرشه! یعنی حتی اعتراضم نمیتونی بکنی. پس این خبر بی بی سی چیه؟ چه وضعی درست کردن برای ما
    برای من تاریخ withdrawn رو 13 فوریه زده...احتمالن با توجه به خبر زیر وقتی اپلیکیشن آپدیت بشه، وضعیت درست بشه..امیدوارم
    http://www.umass.edu/newsoffice/arti...anian-students

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه تهران

وای خدا من الان چک کردم مال منم همین شده. اصلا در تعجب موندم. خیلی هم عصبانی هستم. واقعا کارشون خجالت آوره. جواب ایمیل هم نمیدن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه تهران

سلام. مثل اینکه قانون این دانشگاه درست شده و فقط در فیلدهای حساس دیگه دانشجو نمیگیرن :-)

Member

بچه ها من الان چک کردم ظاهرا درست شده و شده applied...امیدوارم که دیگه مشکلی نداشته باشه. فقط کاش خدا هم یه نگاهی به ما تو ایران بکنه ببینه با چه شرایط نابرابری با امثال این چینی ها، هندی ها و غیره داریم رقابت می کنیم؟ اون از بحث اینترنت داغونمون برای پیدا کردن استاد، اون از بحث امتحانا که ثبت نامش کلی مشکل داشتیم به دلیل تعداد خیلی خیلی زیاد امتحانا در کشور، اون از اپلای کردن که حالا بیایم با کلی مصیبت یکی رو پیدا کنیم credit card داشته باشه و اینم از سوپرایز دانشگاه امهرست!!!!! خدا جون به خودت قسم : It's Not Fair

Senior Member EHSM آواتار ها

بچه ها من الان چک کردم ظاهرا درست شده و شده applied...امیدوارم که دیگه مشکلی نداشته باشه. فقط کاش خدا هم یه نگاهی به ما تو ایران بکنه ببینه با چه شرایط نابرابری با امثال این چینی ها، هندی ها و غیره داریم رقابت می کنیم؟ اون از بحث اینترنت داغونمون برای پیدا کردن استاد، اون از بحث امتحانا که ثبت نامش کلی مشکل داشتیم به دلیل تعداد خیلی خیلی زیاد امتحانا در کشور، اون از اپلای کردن که حالا بیایم با کلی مصیبت یکی رو پیدا کنیم credit card داشته باشه و اینم از سوپرایز دانشگاه امهرست!!!!! خدا جون به خودت قسم : It's Not Fair
    این چینی ها خیلی خیلی هوای همدیگه رو دارن و به هم کمک میکنن. گاهی میری توی یک لب میبینی از دانشجوی آندر گرجوئت گرفته تا پست داک همه چینی !!! خود استاد اصلی هم که خوب چینی تشریف دارن. باور کنید بعضی از اینها چیز خاصی هم تو رزومشون ندارن! طرف میبینی بش میخوره محصل دبیرستان باشه بعدش میبینی زده پی اچ دی کندیدیت! در کل مسیری که ما طی میکنیم سختتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلا آقا من الان وضعیت اپلایم رو چک کردم نوشته applied. انشاالله که برای بقیه هم درست بشه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

دوستانی که این دانشگاه اپلای کردن، الآن توسایت دانشگاه زده که این تصمیم لغو شده:
    http://www.umass.edu/newsoffice/arti...anian-students

اخبار شبکه 4 هم اعلام کرد

برای تمامی بچه هایی که اینجا اپلای کردن و تمامی ایرانیا خیلی خوشحال شدم. ایشالا همگی موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)