صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 97

موضوع: تجربه دو سال زندگی در اتریش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پرستاری/دانشگاه ازاد واحد خوراسگان اصفهان

پیش فرض پاسخ : تجربه دو سال زندگی در اتریش

ممنونم دوست گرامی .بله برای یادگیری زبان آلمانی ثبت نام کردیم هردومون .فقط اگه لطف کنید اطلاعاتی در مورد شرکت دیزاین ثبت شده در اتریش میتونید در اختیارمون بذارید وبرای اجاره مغازه مثلا چقدر باید هزینه کنیم .سرمایه ای که باید بیاریم با خودمون حدودا چه چقدر باشه ؟به من گفتن که اگه مدرک زبان آلمانی B1 بگیری و زبان انگلیسی رو هم نمره 5 بیاری مدارکت کامل میشه ومیتونیم اون وقت براتون اقدام کنیم فرمایشاتشون رو شما هم که در اتریش هستید تایید میکنید یا خیر مسیر مون رو کلا عوض کنیم وکشور دیگه ای رو انتخاب کنیم ؟.سنم 31 ساله و سابقه کاری 7 سال در بیمارستان فوق تخصصی قلب کار کرده ام .الان هم برای زبان انگلیسی و آلمانی تازه ثبت نام کردم .مدارک دانشگاهیم و ریز نمراتم رو هم آماده کردم برای ترجمه .واقعا نگرانم به همین دلیل از اطلاعات دوستان این سایت میخوام استفاده کنم برای یک تصمیم گیری صحیح ممنونم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط m5275 نمایش پست ها
    ممنونم دوست گرامی .بله برای یادگیری زبان آلمانی ثبت نام کردیم هردومون .فقط اگه لطف کنید اطلاعاتی در مورد شرکت دیزاین ثبت شده در اتریش میتونید در اختیارمون بذارید وبرای اجاره مغازه مثلا چقدر باید هزینه کنیم .سرمایه ای که باید بیاریم با خودمون حدودا چه چقدر باشه ؟به من گفتن که اگه مدرک زبان آلمانی B1 بگیری و زبان انگلیسی رو هم نمره 5 بیاری مدارکت کامل میشه ومیتونیم اون وقت براتون اقدام کنیم فرمایشاتشون رو شما هم که در اتریش هستید تایید میکنید یا خیر مسیر مون رو کلا عوض کنیم وکشور دیگه ای رو انتخاب کنیم ؟.سنم 31 ساله و سابقه کاری 7 سال در بیمارستان فوق تخصصی قلب کار کرده ام .الان هم برای زبان انگلیسی و آلمانی تازه ثبت نام کردم .مدارک دانشگاهیم و ریز نمراتم رو هم آماده کردم برای ترجمه .واقعا نگرانم به همین دلیل از اطلاعات دوستان این سایت میخوام استفاده کنم برای یک تصمیم گیری صحیح ممنونم.
    من شخصن هیچ ایده ای ندارم در مورد قیمت برای اجاره مغازه یا سرمایه لازم. میدونم اینجا ایرانیهای زیادی شغل خودشون رو از طریق باز کردن مغازه
    دنبال کردن ولی فکر نکنم به محض ورود به اتریش اینکار رو کرده باشن. اکثرن سن بالایی دارن یا مدتها جایی کار کردن و بعد که اقامت دائمی گرفتن و مطمئن
    شدن از حضورشون کار خودشون رو شروع کردن. اما یه چیزی رو هم بهتون بگم که این نحوه ی گرفتن اقامت کاری برای اتریش خیلی وقت نیست که راه افتاده
    و نسبتن جدیده. به همین دلیل ممکنه توی این راه اطلاعات ضد ونقیض زیادی بشنوید. اینکه به شما گفتن اگه مدرک زبان آلمانی بی 1 داشته باشید
    و ایلتس 5 میتونید پروسه رو شروع کنید، حرف نادرستی نیست. توی این لینک میتونید امتیازات خودتون رو حساب کنید؟>

http://www.migration.gv.at/en/types-...y-workers.html

منتها یه چیزی رو فراموش نکنید که توی این سیستم امتیاز دهی، علاوه بر می نیمم امتیازات شما نیازمند
    پیدا کردن کار هم هستید. برای پیدا کردن کار توی اون 6 ماه، نیاز دارید زبان آلمانی بلد باشید و دوستان همه این رو تایید میکنن که یادگیری زبان آلمانی
    برای کار توی اتریش کاری نیست که خیلی راحت اتفاق بیفته. نیازمند زمانه. اینکه اقامت دانشجویی معمولن باعث میشه تا افراد بتونن برای موندن توی اتریش
    اماده بشن، به همین دلیله چون هم درس میخونن و هم زبونشون رو تقویت میکنن، اما اینکه از اول زبان آلمانی رو بخواید شروع کنید تا بعدش دنبال کار بگردید
    اونهم به صورت تخصصی، یه کم سخته و نیازمند برنامه ریزی. من به شخصه توضیه میکنم نیم نگاهی به سیستم مهاجرتی کانادا داشته
    باشید. پرستاری جزو رشته های تاپ هستش و خیلی امتیاز بالایی داره. یک سری ایالتها هم نیازی به زبان فرانسه ندارند.

Junior Member

به نظر شما با انجام کارهای هنری مثل کشیدن تابلو نقاشی و فروش ان میشه درآمد داشت اونجا؟/

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط naderi66 نمایش پست ها
    به نظر شما با انجام کارهای هنری مثل کشیدن تابلو نقاشی و فروش ان میشه درآمد داشت اونجا؟/

ببینید، ممکنه شما یک سری کار داشته باشید که بخواید به یک گالری دار بفروشید. این مثل این می مونه که بخواید
    جنسی که دارید رو به یک نفر دیگه بفروشید. اما اگر بخواید به صورت مداوم اینکار رو انجام بدید، فکر میکنم مشکل اجازه
    کار و کسب درآمد خواهید داشت چون دارید کسب درامد میکنید و باید مالیات پولی که در میارید رو پرداخت کنید. در این حالت
    میتونید روی درامدش حساب کنید. اما اینکه به طور کلی و بدون پرداخت مالیات بخواید اینکار رو ادامه بدید و زندگی رو بر همین
    اساس ببرید جلو، فکر میکنم بدون اجازه کار ممکن نباشه.

Junior Member

اگر مالیات پرداخت کنم میتونم برای اقامت کاری هم اقدام کنم ؟
    آیا نیازی به قرارداد بستن با یک گالری دار هست اونجا ؟ ویا میتونم به صورت شخصی کار کنم؟

Junior Member

با سلام به همه دوستان به ویژه به دوستانی که اتریش هستند. دوستانی که اتریش هستند هر کدام حداقل یک تجربه و ارزیابی از شرایط زندگی و جامعه اونجا از لحاظ اقتصادی و فرهنگی دارند، هر کدام از دوستان اگر یک پست از تجارب خود را اینجا برای سایر دوستان که قصد آمدن به اتریش را دارند، قراردهند، کلی اطلاعات مفید در اینجا میشه ارایه کرد مثل سایر فروم ها -که فروم اتریش از این حیث بسیار ساکت و ضعیف هست- دوستان گرامی! واقعا نوشتن یک پست اینقدر وقت می برد؟ اگر موفق هستید به شکرانه موفقیتتون اطلاعاتتون را شیر کنید و اگر هم خدای نکرده از شرایط اونجا راضی نیستید، نذر فرهنگی کنید و بنویسید که هم خدا فرجی برای همه کنه و هم دیگر دوستان بتوانند آگاهانه قدم بردارند. دوستان باور کنید دنیای ما هوشمند هست بر دنیای ما نظام علی و معلولی حاکم هست و هر قدم مثبتی برداریم، بازتاب و اثر مثبتش را در زندگی خودمون می بینیم. همگی موفق باشید.

Junior Member

سلام

دوستانی که الان در اتریش ساکنید، با مدرک TESOL میشه در حین تحصیل کار پیدا کرد؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

من تازه رسیدم و خیلی تجربه ای ندارم هنوز ولی بچه ها اصلا اصلا فریت نکنید
    خیلی الکی دردسر داره
    اینجا تقریبا همه نوع مواد غذایی به قیمت ایرانه
    اگه جز آدم هایی هستید که لباساتون بین 200-300 تومنه اصلا خودتون رو تو ایران اذیت نکنید بیاید همینجا بخرید کمی ممکنه فرق کنه ولی می دونید برنده و اصله بار هم نکشیدید پول بار هم الکی ندادید.

Junior Member dr01 آواتار ها

سلام دوستان
    آیا میشه اونجا خانه خرید ؟
    برا این میگم که نخوام خوابگاه بگیریم یا خانه اجراه کنم ؟
    یک خانه کوچک چه قیمت هست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط dr01 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا میشه اونجا خانه خرید ؟
    برا این میگم که نخوام خوابگاه بگیریم یا خانه اجراه کنم ؟
    یک خانه کوچک چه قیمت هست؟
    اینجا میشه خونه خرید ولی از ایران کمی سخته و تقریبا می تونم بگم امکانش نیست که به نامتون بخوره و دردسرش اصلا نمی ارزه ولی بعد از ورود و انجام یکسری مقدمات اقامتی اینجا بله می تونین خونه بگیرین
    ولی هزینه خرید رو نمی دونم تا راهنماییتون کنم ولی رقم هاش ارزون نیست و من قیمت هایی که دارم برای خونه های نسبتا بزرگ و باغچه داره که 200 متریش حدود 750.000.000 تومن میشه به بالا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)