صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 97

موضوع: تجربه دو سال زندگی در اتریش

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : تجربه دو سال زندگی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط harmony4887 نمایش پست ها
    کسی میدونه کلاسهای زبان دانشگاه تکنیک وین مقطع ب2 با چه کتابایی تدریس میشه؟
    م
    منظورتون کلاس های زبان دانشگاه وین هست دیگه؟
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    م
    منظورتون کلاس های زبان دانشگاه وین هست دیگه؟
    آره کلاس های زبانی که ارا ئه میدن اما ت او وین، از یونی وین هم پذیرش دارم ولی با پذیرش ت او برای ویزا آپلای کردم. فکر نمیکنم متودشون فرق کنه نه؟ من اینجا ب2 رو با آسپکته خوندم و تا درس 6 میتلپونکت ولی مدرکشو نگرفتم یه ب1 دارم از گوته اونم واسه 1 سال و 10 ماه پیشه. میخوام ببینم اونجا تعیین سطح چجوریه فقط شفاهیه یا کتبی هم هست، بعد احتمال داره مدرک ب1 گوته اینجارو قبول نکنن؟ مرسی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

آره کلاس های زبانی که ارا ئه میدن اما ت او وین، از یونی وین هم پذیرش دارم ولی با پذیرش ت او برای ویزا آپلای کردم. فکر نمیکنم متودشون فرق کنه نه؟ من اینجا ب2 رو با آسپکته خوندم و تا درس 6 میتلپونکت ولی مدرکشو نگرفتم یه ب1 دارم از گوته اونم واسه 1 سال و 10 ماه پیشه. میخوام ببینم اونجا تعیین سطح چجوریه فقط شفاهیه یا کتبی هم هست، بعد احتمال داره مدرک ب1 گوته اینجارو قبول نکنن؟ مرسی
    دانشگاه تکنیک وین مرکز زبان نداره تنها کمپوس که ماله دانشگاه وین هست که بنده میرم من هم تکنیک وین هستم کتاب هاش SICHER هست اگه عوض نشه و شهریش هم 845 تاهس امیدوارم منظورتون این باشه
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    دانشگاه تکنیک وین مرکز زبان نداره تنها کمپوس که ماله دانشگاه وین هست که بنده میرم من هم تکنیک وین هستم کتاب هاش SICHER هست اگه عوض نشه و شهریش هم 845 تاهس امیدوارم منظورتون این باشه
    آره درسته ديشب نگاه كردم سايت دانشگاه رو كلا ٣ جا شما ميتوني يكيش هم oead بود شهريش ٤٥٠ يورو بود يوني وين از همش گرونتر بود، شما آزمون تعيين سطح داديد؟ چطوري بود؟

ببخشید اورینت orient رو گفتم oead!!!
    ویرایش توسط MMoHH : November 9th, 2015 در ساعت 10:04 PM دلیل: اصلاح متن، طبق پست بعدی ارسالی کاربر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

آره درسته ديشب نگاه كردم سايت دانشگاه رو كلا ٣ جا شما ميتوني يكيش هم oead بود شهريش ٤٥٠ يورو بود يوني وين از همش گرونتر بود، شما آزمون تعيين سطح داديد؟ چطوري بود؟
    ازمون تعیین سطح اول کمی باهاش صحبت میکنین خودتون معرفی میکنین از این چیزا بعدش میپرسه کدوم سطج امتحان میخواین بدین برگه ها رو میدن 30 تا سوال هست گرامر ورتچتس و اخرش هم یک شقایبن داره که همون جا همه رو تصحیح میکنه بهتون میگه چه کلاسی ثبت نام کنید

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

دوستانی که تجربه دارن.نمیدونم اینجا جاش هست یا نه. اما اتو و ارام پز قیمت های اونجا چه طوریه؟ از ایران بیارم یا اونجا بخرم بهتره. خوابگاه من همه چی داره غیر اینا رو...

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه دارن.نمیدونم اینجا جاش هست یا نه. اما اتو و ارام پز قیمت های اونجا چه طوریه؟ از ایران بیارم یا اونجا بخرم بهتره. خوابگاه من همه چی داره غیر اینا رو...
    اتو حدود 29 یورو هست . از این لیتک قیمت لوازم برقی رو ببینید :

http://www.mediamarkt.at/
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    اتو حدود 29 یورو هست . از این لیتک قیمت لوازم برقی رو ببینید :

http://www.mediamarkt.at/
    خیلی ممنون. خیلی دنبال سایتی بودم که داشته باشه لوازم برقی و قیمت هاشو اما هرچی سرچ می کردم تو نت پیدا نمیکردم. لطف کردی

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    خیلی ممنون. خیلی دنبال سایتی بودم که داشته باشه لوازم برقی و قیمت هاشو اما هرچی سرچ می کردم تو نت پیدا نمیکردم. لطف کردی
    http://www.saturn.at/

wöllen ist können

سلام خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین و اطلاعاتی که دادین.من فوق لیسانس IT شبکه های کامپیوتری دارم.هیچ مدرک زبانی هم ندارم.فقط 6 ماه سابقه کار دارم که به عنوان پشتیبان شبکه بودم.مدارک بین المللی mcitp,CCNA,ISMS و اسمبل سیستم از فنی حرفه ای دارم. می خواستم بدونم اگر واسه دکترا بیام اونجا آیا میتونم هم راستا با تخصصم کار پیدا کنم و هزینه هام رو تامین کنم یا نه؟؟ البته من سابقه 6 سال زندگی دانشجویی هم دارم. ممنون میشم اگر جوابمو بدین و راهنمایی کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)